Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 1 z 2
  • 961 / 17 / 0
4 lat lecze się na zaburzenia depresyjne lękowe fobie zaburzenia leku ogolnionego choruje na nieuleczalna chorobę jelita grubego mam nowotwora zaburzenia czynnościowe żołądka wielopoziomowa dyskopatie ledzwiowo szyjna guz tarczycy tachykardie nadciśnienia byłem leczony kilkoma lekami z grupy ssri ale na skutki uboczne zle odbierałem leki z tej grupy nam ścisła dietę nie mogę przyjmować leków które powoduje tycie i apetyt leków z snri nie mogę z powodu nadciśnienia miałem pregabalin powodował mega tycie spamilan brak efektów zależy mi na zmniejszeniu zaburzenia lękowych mam silne leki jestem lekoporny żyje w ciągłym strachu i leku bo też mam mamę chora na 2nowotwory doradźcie mi jestem lekoporny
  • 2706 / 338 / 0
Tyłeś po pregabalinie ? Az dziwne ..napisz jakie leki stosowałes chodzi o te ssri .. bo mogłeś przytyć po lekach ssri nie koniecznie po pregabalinie. Jesli chodzi o zaburzenia lękowe to może.. hmm próbowałeś Xanaxu?
  • 8103 / 904 / 0
@sclero2014
Nie zalecaj od razy Xanaxu ( alprazolamu ).To mocne benzo, jak już to lepiej 5 mg diazepamu czy 6 mg bromazepamu a najlepiej to walczyć z Zaburzenia lękowymi po przez terapia z psychologiem.Leki to tylko dodatek.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 2706 / 338 / 0
30 marca 2021UJebany pisze:
@sclero2014
Nie zalecaj od razy Xanaxu ( alprazolamu ).To mocne benzo, jak już to lepiej 5 mg diazepamu czy 6 mg bromazepamu a najlepiej to walczyć z Zaburzenia lękowymi po przez terapia z psychologiem.Leki to tylko dodatek.
Zalezy jaka kto ma głowę i tolerancję bo jednego położy 0,5mg Xanaxu a innego który niegdyś nie próbował 0,5mg Xanaxu nawet nie ruszy coś w tym jest wiem po sobie .. fakt diazepam tez moze być OK na początek
  • 230 / 26 / 0
Żaden xanax, Bromazepam, relanium wiem leki doskonałe działają natychmiast i znoszą każdy lęk brany codziennie uzależni tak że już będzie przerąbane z powodu zepsołopu odstawiennego, który jest gorszy niż heroinowy, możesz się wspomóc beta-blokerami-hydroksyzyną w dużej dawce, szybki puls powoduje niepokój i lęk zacznij od słabszego kalibru na te ostatnie zawsze znajdzie się czas na razie odpuść benzo, ewentualnie krople walerianowe jak to nie pomoże to już będziesz musiał sięgnąć po coś mocniejszego pamiętaj Benzo to ostateczność
  • 961 / 17 / 0
Brałem parokstetyne sertraline fluokstetyne co sądzicie o wenlafaksynie lub dulokstwtynie
  • 1027 / 183 / 0
Biorę obecnie wenlafaksynę, już drugi raz, na zaburzenia osobowości w tym głównie lęk i depresję. Brałem mnóstwo leków i wenla oraz duloksetyna są najlepsze na moje problemy, przy czym wenlafaksyna jest trochę delikatniejsza, duloksetyna mocniej wjeżdża na noradrenalinę i może mieć więcej efektów ubocznych. Żeby zwiększyć napęd i motywację dr dołożył mi 100 mg amisulprydu i czuję się naprawdę dobrze, spokojnie bym polecił taki zestaw (wenli biorę 150 mg).
  • 626 / 168 / 0
Na zaburzenia lękowe moim zdaniem skuteczne jest cbd.
  • 961 / 17 / 0
Dulokstetyna powodowała umnie uderzenia goraca i silna potliwosc
  • 73 / 16 / 0
Masz tyle chorób chłopie że ciężko polecić Tobie coś, co by cię nie zabiło. Swój przypadek lepiej powierz lekarzowi.

W teorii najlepszy sposób na lęki to podbicie ośrodkowej dopaminy, na co z antydepresantów najlepsze są inhibitory MAO. Zapytaj lekarza o Moklar (moklobemid), masz nadciśnienie ale zawsze można spróbować. Poza niewiele wartym moklobemidem to innego iMAO w Polsce nie dostaniesz.

Bez pierdolenia się z receptami możesz spróbować lewodopy, różeńca górskiego lub innego specyfiku podbijającego dopaminę. Nie wiem... może Solian (amisulpryd) w małej dawce coś by zdziałał?
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 1 z 2
Newsy
[img]
Długotrwałe stosowanie marihuany nie powoduje istotnych zmian w funkcjonowaniu mózgu

Badanie opublikowane w czasopiśmie JAMA Network Open dostarcza dowodów na to, że regularne spożywanie produktów z medycznej marihuany przez dorosłych nie prowadzi do istotnych negatywnych zmian w strukturze czy funkcjonowaniu mózgu. Naukowcy z Harvard Medical School oraz McGovern Institute for Brain Research (MIT) przeprowadzili podłużne badanie, w którym analizowali dane z obrazowania mózgu (fMRI) pacjentów stosujących medyczną marihuanę oraz osób zdrowych niebędących użytkownikami.

[img]
11 ton medycznej marihuany w 2024 roku: Polska podnosi limity importu

W ostatnich latach rosnące zapotrzebowanie na medyczną marihuanę w Polsce skłoniło władze do podjęcia działań, mających na celu zwiększenie dostępności tego leku. Najnowsza decyzja Międzynarodowej Rady ds. Kontroli Narkotyków (INCB) potwierdza ten trend, co stanowi dobrą wiadomość zarówno dla pacjentów, jak i firm farmaceutycznych działających na polskim rynku. Decyzja ta umożliwi lepszy dostęp do marihuany medycznej, której skuteczność w leczeniu wielu schorzeń jest coraz szerzej uznawana.

[img]
Oskarżony o posiadanie narkotyków przyszedł do sądu z narkotykami

Kilka gramów mefedronu miał przy sobie 28-latek, który brał udział w sądzie w Lublinie w rozprawie jako oskarżony o posiadanie narkotyków. Mężczyznę zatrzymali do kontroli policjanci, gdy ten wyszedł już z sądu. Zwrócili na niego uwagę, bo był im znany z wcześniejszej z działalności przestępczej. Gdy pojechali do jego miejsca zamieszkania, znaleźli jeszcze ponad kilogram marihuany i klefedronu.