zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozmnażaniem konopi. Chcesz utrzymać moc swojej odmiany? A może planujesz stworzyć nową? W takim razie ten dział jest dla Ciebie!
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 7 / / 0
Tego typu wątków było już pewnie wiele, ale w dzisiejszych czasach gdzie człowiek chciałby żyć trochę spokojniej i mieć swój prywatny magiczny zielony ogródek Jacka Herera. Mój prywatny ogródek próbuje mieć już od ponad 2 lat. Wieczny nie wypał,głupia myślałam że to sobie samo urośnie, czy tam się napije czy tam się naćpam to co wyrośnie to i tak wyjarajam. Obecnie staram się jak najwiecej substancji odrzucić i zależy mi na dobrym temacie. Przechodzę detox i leczę się gandzią. Marysia to mój relax dla umysłu. Nienawidzę pestki mało tego jak wiem ,że jest to na rejonie to nawet gówna nie tykam. Może sprawdzone odżywki? Marze o żeńskiej damie Marii po której ilość THC Osiąga około 30-40%. Ostatnio miałam przyjemność konsumować THC na poziomie 25%. Nie chcę żebyście mi tutaj pisali od a do z jak to zrobić bo pewnie i tak to jest tutaj zabronione - natomiast jakieś złote rady?
Uwaga! Użytkownik zaciesznie jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11678 / 2262 / 0
Post jest napisany w taki sposób, że nie kumam, o co konkretnie chodzi...
Chciałabyś sobie zrobić uprawę / wyhodować nową odmianę?
Zapomnij o 40% THC. Taki poziom uzyskują tylko profesjonaliści w idealnych warunkach. Żadna odżywka tego faktu nie zmieni.
  • 7 / / 0
Jezus_chytrus Wiesz co generalnie chodziło mi raczej o odmianę która jest w stanie osiągnąć minimalnie te 30%. Siedzę na wielu portalach z Kalifornii, mam kontakt nawet z jednym uprawiaczem natomiast może spotkam tutaj kogoś kto takie coś osiągnął. 40% to byłoby coś, piszesz nie realne... Obecnie jestem na etapie "Indie" w szafie... Czy Ty moze masz wiedzę na temat automatów? Czy z automatu osiągnę te 30%?
Uwaga! Użytkownik zaciesznie jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11678 / 2262 / 0
Czym innym jest potencjał genów, a czym innym realny scenariusz, który zależy od wielu czynników. Choćbyś miała super Cali odmianę, to pod słabym oświetleniem nie uzyskasz nawet połowy THC.
Automaty są bardzo różne, ale na pewno są wśród nich mocni zawodnicy. Rekordowe wyniki uzyskuje się jednak z krzaków sezonowych.
Nie wiem skąd takie parcie na 40% THC - osobiście uważam, że bardziej liczy się cały "profil kanna" i terpenów. Cokolwiek sobie nie posadzisz, na pewno będzie lepsze, niż duży procent zioła z ulicy (przynajmniej polskiej).
  • 353 / 71 / 0
Osobiście nie znam automatów które mają >30% THC i wątpie, że takie znajdziesz, na pewno nie w krajach gdzie uprawa jest nielegalna.
Jest pare odmian fotoperiodycznych które miały zmierzony wynik +30% ale to "clone only" from USA, a w formie pestek to loteriada co wyrośnie.
Żyjesz pełnią życia, cieszysz się licznymi przygodami, a potem okazuje się, że to narkomania...
  • 7 / / 0
Ok. Jesteście na czacie? Mam jeszcze parę pytań a nie chce na głównym forum.
Uwaga! Użytkownik zaciesznie jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11678 / 2262 / 0
Od tego jest forum, żeby na nim pisać : ) Nie wchodzę na czat, bo nie mam czasu.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.