Nodding po opiatach

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1969 / 85 / 0

„Siedzę na ławce patrzę na słońce,
Chyba już dzisiaj nigdzie nie zdążę.
Chyba już nigdy nie będzie lepiej,
Nie będzie dobrze wiec się nie spieszę.”
  • 2120 / 333 / 0

Ja nodding odczuwam jako niekontrolowane przysypki. Nie ma silnych na mocną falę tej polekowej sedacji..
To może dopaść wszędzie, w komunikacji miejskiej, jak idziesz chodnikiem, jak leżysz i oglądasz TV.
U mnie to wygląda tak, że obraz dostaje pierdolca i się rozdwaja albo potraja, oczy się rozjeżdżają na wszystkie strony, generalnie patrząc na taką osobę widok jest paskudny, ale nie odzwierciedla to stanu w jakiej się znajduje %-D %-D %-D.
Np. Powieki stają się ciężkie jak z ołowiu, i kleją się do siebie. Oglądam telewizor, i nie wiem na który ekran się patrzeć, bo robią się dwa, czasami nawet trzy ! Trzeba uważać, szczególnie w komunikacji miejskiej, jak siedzimy i jesteśmy rozluźnieni, w stanie nieważkości, opiatowej euforii i kierowca gwałtownie przyhamuje - można polecieć prosto na twarz i nozdrza, i se głupi ryj rozpierdolić %-D . Głowa po mocnym ciągu na noddowaniu wygląda mniej więcej tak - %-D .
Bo co i rusz łeb opada na biurko, to przyjebiesz o blat, stół, krzesło czy inne dziadostwo...
Ja dziwnym trafem od tygodnia śpię na fotelu przy kompie, łóżko jest nieruszone.

I ciekawi mnie jak zmienia się profil tych noddów przy silniejszych opio typu: fentanyl, heroina, morfina, oksykodon, makiwara, opium, petydyna...

O pułapkach, w które wpadają naukowcy badający psychodeliki

Matthew W. Johnson, profesor psychiatrii i nauk behawioralnych z Johns Hopkins University School of Medicine, ostrzegł przed trzema pułapkami, w jakie wpadają badacze psychodelików. Są to: pułapka błędu pomieszania pojęciowego; pułapka wprowadzania przez badaczy do ich praktyki własnych przekonań religijnych; oraz pułapka ‘psychodelicznej wyjątkowości’. Poniżej przedstawione są zalecenia Johnsona, których przestrzeganie pozwoli na ominięcie tych pułapek. Prócz zaleceń przedstawione zostają krótkie opisy sytuacji, do których się aplikują.

Terpeny zawarte w konopiach skuteczne w uśmierzaniu bólu

Zastosowanie samych terpenów z konopi w leczeniu dolegliwości bólowych może być tak samo skuteczne jak kannabinoidy, przy mniejszym ryzyku efektów ubocznych – informują naukowcy, których wnioski ukazały się w piśmie „Scientific Reports”.
  • 2051 / 243 / 0

22 lipca 2021OdwiertKorzenny pisze:
Ja nodding odczuwam jako niekontrolowane przysypki. Nie ma silnych na mocną falę tej polekowej sedacji..
To może dopaść wszędzie, w komunikacji miejskiej, jak idziesz chodnikiem, jak leżysz i oglądasz TV.
U mnie to wygląda tak, że obraz dostaje pierdolca i się rozdwaja albo potraja, oczy się rozjeżdżają na wszystkie strony, generalnie patrząc na taką osobę widok jest paskudny, ale nie odzwierciedla to stanu w jakiej się znajduje %-D %-D %-D.
Np. Powieki stają się ciężkie jak z ołowiu, i kleją się do siebie. Oglądam telewizor, i nie wiem na który ekran się patrzeć, bo robią się dwa, czasami nawet trzy ! Trzeba uważać, szczególnie w komunikacji miejskiej, jak siedzimy i jesteśmy rozluźnieni, w stanie nieważkości, opiatowej euforii i kierowca gwałtownie przyhamuje - można polecieć prosto na twarz i nozdrza, i se głupi ryj rozpierdolić %-D . Głowa po mocnym ciągu na noddowaniu wygląda mniej więcej tak - %-D .
Bo co i rusz łeb opada na biurko, to przyjebiesz o blat, stół, krzesło czy inne dziadostwo...
Ja dziwnym trafem od tygodnia śpię na fotelu przy kompie, łóżko jest nieruszone.

I ciekawi mnie jak zmienia się profil tych noddów przy silniejszych opio typu: fentanyl, heroina, morfina, oksykodon, makiwara, opium, petydyna...
Dokładnie nodding niekontrolowane przysypki sen na jawie i czasami gadanie do samego siebie :) jeśli chodzi o profil noddow opio to każde działa inaczej .. na mnie petydyna robiła o dziwo dobre wrażenie...
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata