DXM - Wątek ogólny vol. 2 [REGULAMIN w pierwszym poście]

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 839 / 78 / 0

Nie ma reguły, ale zwykle kilka godzin po kodzeniu.
  • 93 / 5 / 0

Czy 90mg DXM podbije mi działanie opio jeśli wczoraj brałem 240mg czy musze odczekac kilka dni?

Skręt, areszt, przeszukanie, a na końcu… umorzenie

Mija dziesięć lat, od kiedy prokuratorzy i sędziowie mogą umarzać sprawy za posiadanie małych ilości narkotyków na własny użytek. Dzięki temu tysiące osób uniknęły wyroku np. za to, że miały w kieszeni skręta. Ale w oczekiwaniu na umorzenie nie uniknęły zamknięcia w celi i przeszukania domu. Bardzo ciekawy tekst Krytyki Politycznej, polecamy!

Siostra aktora została "królową mety". "Chciałam czynić dobro, pomagać ludziom"

Bieda ją zmęczyła. Pieniądze z narkotyków przeznaczała na cele charytatywne. Podkreśla, że choć wyszła z więzienia, za to, co zrobiła, odbywa dożywotnią karę. Nie myślałam za bardzo o tym, że mogłam zostać złapana - komentuje dziś Lori Arnold, siostra znanego aktora i komika. Stworzyła wielkie, narkotykowe imperium. - To historia o tym, jak naiwna dziewczyna stała się magnatem biznesowym - zapowiada reżyser i producent Julian P. Hobbs.
  • 135 / 8 / 0

Poczekaj sobie ze dwa dni, nic się nie stanie.
  • 702 / 92 / 32

Podbije, ale lepiej rób przerwy. Długie przerwy.
  • 13 / / 0

Szukałam informacji, ale nigdzie nie znalazłam, więc pytam - czy lewotyroksyna i metformina wchodzą w reakcję z DXM? Biorę jedno i drugie a planuję mały weekend z DXM i zastanawiam się, czy nie doprowadzę do jakiejś reakcji, której raczej wolałabym uniknąć.
  • 372 / 12 / 0

Przyznam, DXM po K to jakoś nie pamiętam żebym stosował. Nauczyłem się, że jeśli 450mg<DXM to K jak zacznie schodzić to pierwsze, a DXM <450mg to żeby wzmocnić działanie K (i nie tylko). BZP stosowałem na zejścia z DXM, gdy byłem nastolatkiem i dokuczała mi stymulacja po głównych efektach działania. Z tego co pamiętam jadłem jakieś ilości alpry, 0,25mg np.
  • 135 / 8 / 0

Witam, właśnie wleciało 300mg tego dziadostwa, czyli cała jedna paczuszka (14,50zl) wcześniej tankowałem dwie i był efekt, ale to było nie pamiętam kiedy, ale jak ktoś bardzo chce wiedzieć to na pewno się tym pochwaliłem tu w temacie. Mi się nie chce szukać konkretnej daty i tak dalej. Oczywiście piwko do tego musowo, zobaczymy jaki będzie efekt. Miejsce spożywania to las, moje ulubione miejsce. Ale fajerwerków się nie spodziewam.
  • 702 / 92 / 32

Nie wiem ile ważysz, ale fajerwerków faktycznie raczej nie doświadczysz. Chociaż możesz.

Wziąłeś ze sobą muzykę? Ona by te 300 na pewno ładnie podkręciła.
  • 135 / 8 / 0

Ile ważę, około 85, a od ostatniej podróży z DXM troszkę urosłem niestety w szez.
Właśnie fajerwerki były, było zajebiście jak to się mówi. Leciutki spacerek przez las, coś niesamowitego. Niestety spotkałem kumpli, zawsze muszę kogoś spotkać jak jestem w jakiś sposób odurzony. Godzina co najmniej stracona ale trudno. Już po powrocie do domu, i położeniem się pod powiekami karuzela. Można przyjąć że zadziałała jak kiedyś ta pierwsza paczuszka. Teraz 5:50 jeszcze jest stan lepszego samopoczucia, jeszcze tak szczęśliwy do roboty nie przyszedłem w tym miesiącu.
Druga sprawa, było przyjęte na pusty żołądek, ostatni raz bałem około 13, a zarzucilem jakoś o 18. Oczywiście piwko a nawet dwa musiały być.
Tak czy inaczej, na tej podstawie można powiedzieć że długie przerwy kilka miesięcy i tolerancja spada, można przyjąć praktycznie do zera.
  • 8 / / 0

Przez pewien czas dekszenia miałem tak, że po 450 był pusty mocniejszy bodyload, jakieś smugi i pojedyncze wizje, natomiast po 300 kolorowe, realistyczne cevy etc.

Gdy ktoś pyta na forum czy X dawka go pokara, to myślę tylko o tym, że wpływ na to ma pewnie jakaś pojedyncza molekuła serotoniny na wysokim stanowisku, która albo ma dobry humor w robocie albo nie.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata