MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 36 / 4 / 0

19 lipca 2021D4RKJOY pisze:
No ja tam się tak nie katuje aby co kilka dni sobie brać Molly. Idzie sobie zespół zrobić.... Staram się brać min. Przerwę miesiąc ale i tak to dla mnie za mało :(
Tu już nie chodzi o katowanie a o działanie...
  • 48 / 1 / 0

19 lipca 2021Molek82 pisze:
A towar ten sam? Czy może z innego rzutu? Dziwne bo im częściej bierzesz tym bardziej wypłukujesz się z serotoniny, więc powinno działać słabiej. :cojest:

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Marihuana jednak może mieć związek z twardymi narkotykami?

Z góry uprzedzamy: badanie jest raczej słabe...
  • 48 / 1 / 0

19 lipca 2021agNes99xd pisze:
19 lipca 2021Molek82 pisze:

A towar ten sam? Czy może z innego rzutu? Dziwne bo im częściej bierzesz tym bardziej wypłukujesz się z serotoniny, więc powinno działać słabiej. :cojest:
  • 36 / 4 / 0

Towar ten sam. Myślę też, że ten sam rzut, bo kupowałem więcej w jednym czasie.
  • 2 / / 0

w okolicach sierpnia będzie duża impreza, na której chciałbym po raz pierwszy spróbować MDMA. problem jest taki, że na tej imprezie będą też moi rodzice, a nie chcę żeby widzieli mnie spigulonego. czy dam radę w jakiś sposób udawać, że jestem trzeźwy?
  • 342 / 100 / 0

@noice mogą się zorientować łatwo po źrenicach, tego nie ukryjesz, chyba że masz naturalnie ciemnobrązowe tęczówki
  • 2 / / 0

@aired no to pięknie, brązowe tęczówki zrobią swoje w takim razie xD
a jak z zachowaniem, będę na tyle świadomy, żeby nie odpierdalać za bardzo przy rodzicach? czy to też wykluczone?
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2021 przez Miki12, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: scalam
  • 45 / 1 / 0

Po MDMA ja zawsze robie się wylewny... no i taki misiowaty - po za tym pocę się i tobardzo - jak masz podejrzliwą mame to daj sobie spokój - po za tym ostatnią rzeczą jaką bym chciał to niepokoić się na pigułach, że rodzice mogą mnie nakryć.... Weź sobie to na spokojnie w gronie osób którym ufasz.

Btw. Mam pytanie z innej beczki - ktoś próbował mix Molly + marihuana? Jak tak to czy jest sens? Lub jak to spożyć żeby dobrze zadziałało.
  • 3 / 1 / 0

Molly + marihuana połączenie lajtowe, jeśli chodzi o działanie- nie oczekuj za wiele. Molly zabija efekty zioła, albo mocno je tłumi. Jeśli chodzi o kolejność, to lepiej zapalić najpierw, chwile pobawić się na fazie ziołowej, i potem dopiero molly, emka stłumi zioło, i bedziesz miał faze emkową.
Jak bawisz sie ze znajomymi, to fajniej bedzie ci sie gadało o przezyciach ziołowych jakie miałeś przed emką. Jakbyś jednak chciał zapalić po emce, to efekty raczej żadne. Równie dobrze można na papierosa wyjść.

Podsumowując- można, sens niewielki, ale jeśli już to najpierw marihuana jak interesują cię przeżycia. Ewentualnie na zjeździe przed spaniem. Albo dzień po- na poprawę apetytu.
  • 582 / 123 / 0

@D4RKJOY piguła bez jarania to jak pójście do burdelu i zwalenie konia. Imo można przed, w trakcie i po ale jednak ta chwilowa szybkość na wjeździe ma swój urok. Konopia trochę to niweluje.
Zioło Cię bardziej rozmiękczy i ewentualnie podbije psychedelie ale mix jest znany, uznany, bezpieczny i praktykowany. Musisz spróbować i sam wyczuć co jest dla Ciebie najlepsze.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata