Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 1056 / 385 / 0

Popieram, odbanić ją wariatkę
  • 5478 / 344 / 10

@SugarLady Ban skrócony do 7 dni, od teraz. Jest to uchylenie warunkowe, jako że na pozostałych kontach masz perma – to w myśl art.VI.§6 RegF perm-ban na głównym możemy przywrócić w dowolnym momencie.

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

USA: Sędzia Sądu Najwyższego uważa, że marihuana powinna być zalegalizowana

Sąd Najwyższy USA (SCOTUS) odmówił zajęcia się sprawą sprzedawcy marihuany medycznej z Kolorado. Sędzia Clarence Thomas stwierdził jednak, że federalne przepisy dotyczące marihuany mogą już nie być potrzebne.
  • 1539 / 1765 / 0

@surveilled A czy to nie jest tak, ze jeden perm na jedno konto i koniec zabawy? To ile mozna miec tych zbanowanych kont? Pytam powaznie, bo moze czegos nie doczytalam w Regulaminie 🤔... I skad tyle cackania sie z jakim trollem-altrem, ktory w kazdym zdaniu pisze lol, kurwa, lol, lol, lol, lol? I nie zebym tu kogos obrazala, ale nie trzeba studiowac czyjegos calego profilu, by dojsc do wniosku, ze ktos celowo sieje zamet i obraza innych userow, a tu, w tym watku- ma z Was niezly ubaw.
  • 5478 / 344 / 10

Jedno zbanowane permanentnie konto daje nam podstawę, by następne konta banować z pominięciem gradacji 3d→7d→2tyg→itd; tylko od razu perm.

Jeśli ten skrót nie jest dostępny, wtedy skłaniamy się ku upomnieniom; starając się edukować użytkownika.
Użytkownik zbanowany
  • 0 / / 0

^nieprawda. permban z powodu skargi na moderatora za nieslusznego warna i administracja nie widzi problemu. taka niewygodna prawda.

rzetelna skarga 4002
moderacja-forum-t14739-5010.html

a po niej banik za k*rwa altera, bo nic lepszego nie bylo. najlepsze, ze ten kobyszcze, ktorym rzekomo ja jestem to pewnie ten Wasz topek, ze ktorego odbanowaniem oponowal dex. cyrk.
  • 3866 / 1631 / 1

Jakbyś wiedział, co znaczy oponować, to może byś permbana nie miał ;). Oponować to znaczy być przeciwnego zdania. I tak byłem bardo długo oponentem odbanowania topka. Każdy to ze starszej moderacji może potwierdzić. Wszak, to to mnie się przyczepił i marudził przez prawie rok.

PS. Dzięki za cynk, że jesteś kolejnym alterem. Niedługo regulaminowi stanie się za dość.

koszaryk100

• / / 0

Witam, chcę wiedzieć za co mam DARMOWEGO bana. Proszę mi go zdjąć!
Koszaryk aka spiderek.
  • 3866 / 1631 / 1

Koszaryk 19 lipca dostałeś ostrzeżenie za spam od moderatora Wildwolf. W pełni zasłużonego. Było to Twoje 4 ostrzeżenie i za razem dostałeś automatycznie 3 dniowego bana.

Nie ma nic za darmo. Nawet by dostać wpierdol, trzeba sobie na to zasłużyć;) To tak na marginesie.

Jabollo

• / / 0

DexPL pisze:
Każdy ma prawo do resocjalizacji (co, jak co, ale
> w Twoim przypadku chyba się powiodło;))) Lobo także ma. Jak każdy inny. Nie
> skreślamy nikogo na całe życie.

> [i][size=150][color=#FFBF00]Pax między hyperrealowiczami[/color][/size][/i]

Siemano. Wyrażam chęć bycia zresocjalizowanym więc proszę o rozpatrzenie uchylenia mojego permbana. Swoje odbimbałem.
Przeczytałem kilka ostatnich stron i mam niezłą polewkę bo ten bolec to nie było moje konto.
  • 3866 / 1631 / 1

@surveilled
@str88
@aired

Wniosek na pewno zostanie rozpatrzony. Pozdrawiam.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata