PSSD/emotional numbness/brain fog/chronic fatigue

Moderator: Zdrowie

• 5 / / 0

Witam :D

Około półtora roku temu doznałem PSSD wraz z utratą czucia w okolicach intymnych i szeregu kilkudziesięciu poważnych skutków polekowych takich jak np. całkowita utrata emocji, anhedonia oraz wiele innych.

Dostałem tych skutków przez duet Wenlafaksyny z Mirtazapiną.

Brałem już dwa razy mianserynę chcąc to zmienić, czytam setki godzin o tym problemie, bo nic innego mi nie pozostało, życie z tym to piekło i wegetacja, z miejsca gdzie nie można nigdzie ruszyć.

Prawdopodobnie chodzi tu o odwrażliwienie autoreceptora 5ht1a i prawdopodobnie trzeba to wyleczyć presynaptycznym (?) antagonistą 5ht1a.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19435548

Mam zamiar brać Doxepinę z tego powodu, jednak obawiam się kardiologicznych powikłań i ewentualnej śmierci z tego powodu (mam statyczne bicie serce od PSSD, przytłumione tak).

Bardzo prosiłbym i byłbym wdzięczny gdyby odezwał się ktoś kto jest zdrowy po przebyciu PSSD, to dla mnie mocarnie ważne, każda informacja jest dla mnie jak skarb. Albo ktoś kto może coś wnieść do tego tematu po prostu.

Pozdrawiam serdecznie, wszystkiego dobrego :D
  • 6 / / 0

Odezwij sie

Skręt, areszt, przeszukanie, a na końcu… umorzenie

Mija dziesięć lat, od kiedy prokuratorzy i sędziowie mogą umarzać sprawy za posiadanie małych ilości narkotyków na własny użytek. Dzięki temu tysiące osób uniknęły wyroku np. za to, że miały w kieszeni skręta. Ale w oczekiwaniu na umorzenie nie uniknęły zamknięcia w celi i przeszukania domu. Bardzo ciekawy tekst Krytyki Politycznej, polecamy!

Niska dawka gazu rozweselającego przynosi znaczną ulgę w depresji – raport z badań klinicznych

Badanie kliniczne przeprowadzone przez zespół medyków z Uniwersytetu Chicagowskiego i Waszyngtońskiego potwierdziło, iż tlenek diazotu, popularnie zwany gazem rozweselającym lub rozśmieszającym, jest wyjątkowo skutecznym lekiem w leczeniu depresji.
  • 292 / 31 / 0

@Diabolos666

Masz jakąś radę/pomysł ?
  • 6 / / 0

Nie. Nie idzie tego wyleczyc.
  • 6 / / 0

15 czerwca 2021AnonimowyWI pisze:
@Diabolos666

Masz jakąś radę/pomysł ?

Ruszyło coś u ciebie?
  • 292 / 31 / 0

@Diabolos666

Co Ty, 0. Długo się już z tym pierdolisz? Przejrzałem fora internetowe gdzie się da i jak nie waliles leków dłużej (kilka lat) to 3-4 lata i powinno wrócić wszystko do względnej normy

Czyli chujnia XD
  • 42 / 3 / 0

testosteron lub też leki na parkinsona
  • 292 / 31 / 0

U mnie pssd zdejmuje medikinet. Wystarczy tabletka i poziom dopaminy rośnie na tyle, że znów chce mi się ruchac. Pssd to nic innego jak zawyzony poziom serotoniny, bo gdy przestaje używać dopaminergikow to tydzień i znów nie czuje kutasa. I tak w kółko. Trzeba poczekać, mózg dąży do homeostazy
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata