DMT

Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT

Moderator: Psychodeliki

• 15 / 1 / 0

Zmarnowałem większość, żadna metoda z neta się nie sprawdziła. Dopiero 200C z vapa zadzialalo
  • 62 / 6 / 11

08 czerwca 2021Flanagan pisze:
Zmarnowałem większość, żadna metoda z neta się nie sprawdziła. Dopiero 200C z vapa zadzialalo
Opisuj efekty

O pułapkach, w które wpadają naukowcy badający psychodeliki

Matthew W. Johnson, profesor psychiatrii i nauk behawioralnych z Johns Hopkins University School of Medicine, ostrzegł przed trzema pułapkami, w jakie wpadają badacze psychodelików. Są to: pułapka błędu pomieszania pojęciowego; pułapka wprowadzania przez badaczy do ich praktyki własnych przekonań religijnych; oraz pułapka ‘psychodelicznej wyjątkowości’. Poniżej przedstawione są zalecenia Johnsona, których przestrzeganie pozwoli na ominięcie tych pułapek. Prócz zaleceń przedstawione zostają krótkie opisy sytuacji, do których się aplikują.

Federalna ustawa dekryminalizująca narkotyki w Izbie Reprezentantów USA

Pięćdziesiąt lat po wypowiedzeniu przez prezydenta Richarda Nixona wojny z narkotykami, 15 czerwca 2021 roku przedstawicielki Izby Reprezentantów USA Bonnie Watson Coleman i Cori Bush zaprezentowały ustawę dekryminalizującą posiadanie narkotyków. Nowa legislacja, zatytułowana The Drug Policy Reform Act (DPRA) ma na celu zniesienie federalnych sankcji karnych za posiadanie narkotyków, a także wymazanie rejestrów kryminalnych dotyczących narkotyków oraz inwestowanie w podejście do narkopolityki oparte na zdrowiu.
  • 91 / 4 / 0

Właśnie dawaj :) akurat vapka zakupiłem i się zastanwialem czy git będzie z vapka
  • 62 / 6 / 11

20 lipca 2021Krokiety420 pisze:
Właśnie dawaj :) akurat vapka zakupiłem i się zastanwialem czy git będzie z vapka
Jaki vapek?
  • 91 / 4 / 0

Xmax starry 3.0
  • 1637 / 292 / 0

08 czerwca 2021Flanagan pisze:
Powiedz coś więcej.
  • 644 / 173 / 0

Palac DMT z methpipe bardzo latwo spalic oraz oraz smakuje okropnie . Z vapa jest o niebo latwiej i lepiej tylko niestety po podgrzaniu osiaga taka konsystencje , ze zalepia komore dosyc .
  • 91 / 4 / 0

Komorę można zawsze wyczyścić :) przy jakiej temperaturze najlepiej z vapka?
  • 62 / 6 / 11

23 lipca 2021Krokiety420 pisze:
Komorę można zawsze wyczyścić :) przy jakiej temperaturze najlepiej z vapka?
nną metodą użycia DMT jest użycie waporyzatora. Upewnij się, że używasz do tego odpowiedniego modelu! Ponadto należy wspomnieć, że DMT zabrudzi komorę waporyzatora i może być trudne jej prawidłowe wyczyszczenie. Dlatego najlepiej jest użyć zapasowej komory do waporyzacji DMT. Odpowiednim waporyzatorem jest Puffco Plus, drobny waporyzator kieszonkowy. Odpowiednie są również Mighty i Crafty firmy Storz & Bickel. Użyj płynnych podkładek i podgrzej waporyzator do 170 stopni Celsjusza.
https://www.sirius.nl/pl/blog/psychedel ... roz-z-dmt/
  • 914 / 16 / 0

@LoremOposum dlaczego polecasz zaczynanie z DMT od malych dawek?
Nigdy nie jarałem DMT, doświadczenie z psychodelikami mam dosyć spore i myślałem żeby od razu zvapować z 50mg, przecież chcemy się przebić na drugą stronę, a nie tyrać się półśrodkami ;)
Chodzi o przyzwyczajenie do jakiegoś specyficznego odczuwania?
Wróć do „N-podstawione (w tym DMT) i inne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata