Uprawa maku lekarskiego

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 135 / 8 / 0

Więc poszukam więcej tego dziadostwa, albo sobie odpuszczę. Hehe zdrowiej dla mnie.
  • 2741 / 889 / 0

nie śledziłem wątku powyżej, ale rzuciłem okiem i mogę również powiedzieć, że ilość rzędu 3-5 szt. makówek nie jest zdatna na makiwarę, czy też jakikolwiek przetwór z maku. dla użytkownika bez tolerancji potrzeba średnio 10-20 makówek maku lekarskiego o standardowej zawartości alkaloidów opiumowych, w tym morfiny, kodeiny. wtedy można zabrać się za sporządzenie makiwary, co jest najprostszym sposobem, aby wyciągnąć opium z makówek dla początkującego użytkownika opiatów. trzeba to jednak zrobić z uwagą i według przepisu, który jest zamieszczony na forum.

dla przykładu moja wczorajsza dawka na sporządzenie makiwary to 60 makówek, czyli cała siatka słomy. nowego użytkownika posłałoby to do nieba, albo i piekła kilka chwil po wypiciu całej zupy. u mnie jednak tolerancja, która wywindowana jest na poziom kosmiczny nie pozwala cieszyć się niskimi dawkami i przez to muszę pić zupę z aż 60 głowic, co brzmi absurdalnie. co prawda po jakimś czasie załączyła się lekka, opiatowa faza, nawet ze zwisami, ale były to efekty na poziomie lekkim. mogłem normalnie funkcjonować, chodzić, myśleć, mówić czując opium we krwi i poprawiony humor. jednak użytkownik nowy po omyłkowym wypiciu makiwary z takiej ilości maku padł by od razu i wymagał pomocy medycznej, w innym wypadku nie wyrobił by najprawdopodobniej ośrodek oddechowy. byłoby to po prostu silne przedawkowanie.

ja muszę obniżyć tę cholerną tolerancję, bo to droga do nikąd.

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Był nadzieją Australijczyków na medal. Wpadł na zażywaniu narkotyków

Jamie Kermond przez Australijczyków był uznawany za nadzieję na medal podczas igrzysk w Tokio 2020. 36-latek nie wystartuje jednak w stolicy Japonii, gdyż został przyłapany na zażywaniu kokainy i zdyskwalifikowany.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata