2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 644 / 173 / 0

@wProstymZwierciadle nie jestem wiarygodnym zrodlem ale z duza doza pewnosci moge powiedziec , ze juz 6-7h po wzieciu bedziesz w normie .
  • 372 / 12 / 0

Fenyloetyloaminy potrzebują trochę czasu od aplikacji, aby pokazać pełnię możliwości. Dodaj do tego czas samego głównego działania psychodelika, no i jeszcze odpuszczanie efektów coś zajmuje. 6-7 godzin od wzięcia to ja bym pod tryptaminy typu mahomet dał.

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Wracali z Holandii z narkotykami

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli w wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni wiedzieli, że obaj wracają z Holandii, na terenie kraju wsiedli do pociągu, który jechał ze Świnoujścia.

Mp5

• 75 / 2 / 0

Witam. Czy ktoś wie ile można przechowywać 2CB Hbr? Czy może przy tym dojść do polimeryzacji albo do spadku mocy?
  • 644 / 173 / 0

@Mp5 w szczelnym pudeleczku juz 2 lata mam i nie zauwazylem zadnych spadkow mocy , przypuszczam , ze dlugo .
  • 24 / / 0

Ktoś wie może czy 2 cb wyczerpuje serotonine w podobny sposób jak MDMA ? I Czy należy zrobić przerwę pomiędzy nimi jak chce brać je oddzielnie? Pozdro :*
  • 2367 / 432 / 9

Nie wyczepuje. 2C-B to jest agonista receptorów serotoninowych czyli pobudza je. Przerwy nie trzeba robić. Można zrobić mix, tzw candyflip. Aczkolwiek pzczółka po MDMA może zadziałać słabiej. MDMA po pszczółce zrobi robotę.
  • 45 / 1 / 0

Nie zgodzę się. Owszem możesz brać 2cb po sobie ale odczucia nie będą te same jak zrobisz sobie przerwę. Z własnego doświadczenia wiem, że jak wezmę dwa dni po tym jak brałem to wejdzie w mniejszym zakresie niż jakbym zrobił 2 tygodnie przerwy.

Nie mniej od 2cb i tak wolę molly tyle że tam dłuższe przerwy trzeba robić aby dobrze koplo :)
  • 2 / / 0

Jest sens w ogóle to brać z kwasem, albo z marihuana?

W sumie nie zależy mi na tym żeby było mega wypierdolenie, raczej żeby było czilkowo z naciskiem na jakieś visuale:)) choć pewnie pierwszy raz zjem dwie i daruje sobie miksy, ale pytam na przyszłość, bo widzę po moich dilach ze dosłownie większość już ma 2cb u siebie
  • 582 / 123 / 0

Jak lubisz się z ziołem to pal śmiało. Podkręci Ci wizuale i trochę "rozmiękczy" ciało po BL.
Dla mnie najlepiej zapalić na peaku jak już wszystko porusza się i morfuje, żeby poruszało się i morfowało bardziej.
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata