Cytyzyna (Żarnowiec miotlasty)

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

Posty: 42 Strona 4 z 5
Rejestracja: 2020
  • 42 / 4 / 0

@spiderek Możliwe, ale nie wiadomo jakie są skutki palenia tego zielska, może być krótkofalowo gorsze niż tytoń. Dlatego substancja wymieniona w temacie jest sprzedawana komercyjnie jako tabletki, a nie susz do palenia.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 420 / 0

@ffg666 - racja, trzeba by się przekonać na własnej skórze.., Tabex - tabletki z cytryzyną mają dobrą opinię jeśli chodzi o rzucanie palenia, ktoś tam wyżej wspomniał, że dym z Żarnowca - nie smakuje wcale źle. I to bardzo pospolita roślina

O pułapkach, w które wpadają naukowcy badający psychodeliki

Matthew W. Johnson, profesor psychiatrii i nauk behawioralnych z Johns Hopkins University School of Medicine, ostrzegł przed trzema pułapkami, w jakie wpadają badacze psychodelików. Są to: pułapka błędu pomieszania pojęciowego; pułapka wprowadzania przez badaczy do ich praktyki własnych przekonań religijnych; oraz pułapka ‘psychodelicznej wyjątkowości’. Poniżej przedstawione są zalecenia Johnsona, których przestrzeganie pozwoli na ominięcie tych pułapek. Prócz zaleceń przedstawione zostają krótkie opisy sytuacji, do których się aplikują.

Sacha Baron Cohen pozywa firmę sprzedającą produkty z konopii indyjskich

Odtwórca kultowej roli Borata domaga się odszkodowania od firmy, która wykorzystała jego wizerunek do reklamowania swoich produktów wytwarzanych z konopii indyjskich. Prawnicy aktora podkreślają, że jest on bardzo zdeterminowany, by wygrać ten proces, bo prywatnie jest zagorzałym przeciwnikiem marihuany. „Nigdy nie zażywał marihuany i nie wziąłby udziału w żadnej kampanii reklamowej takich produktów, za żadne pieniądze” – argumentują przedstawiciele Cohena.
Rejestracja: 2020
  • 149 / 18 / 0

Brałem kiedyś tabletki z w.w. substancją i powiem tak: faktycznie nie chce się palić, ale te fizyczne przyzwyczajenie do porannego kurzenia jest silniejsze i wtedy poszła fajka... która smakowała jak gówno, więc rzuciłem... tabletki.
Rejestracja: 2020
  • 42 / 4 / 0

Jakie fizyczne. Tu chodzi o sam rytuał i przyzwyczajenie do niego, czyli w twoim wypadku porannego palenia papierosa.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 420 / 0

03 listopada 2020FocusF13 pisze:
Brałem kiedyś tabletki z w.w. substancją i powiem tak: faktycznie nie chce się palić, ale te fizyczne przyzwyczajenie do porannego kurzenia jest silniejsze i wtedy poszła fajka... która smakowała jak gówno, więc rzuciłem... tabletki.
obawiam się, że moim przypadku byłoby podobnie...z rana taki rytuał mam przyswojony, że :papieros: do :kawa: %-D , pewnie tabletki z ziela Żarnowca poszłyby szybko w odstawkę :zombie:
Rejestracja: 2015
  • 509 / 50 / 0

Bo bez zmian w psychice, przekonaniach to te tabletki, e-papierosy to takie lecenie w chuja. Jak się skutecznie rzuci to się nabędzie trwałego obrzydzenia do palonego tytoniu. Ja na kwasie się raz skusiłem po dwóch latach i czując absurd tego nałogu po dwóch buchach wyrzuciłem szluge.
Rejestracja: 2012
  • 304 / / 0

Zjadłem z ciekawości 4 tabsy tabexu 1,5mg na noc bo został mi jeszcze listek tego.Faktycznie co za sny o japierdole.az się rano zastanawiałem co tu się odjebalo
Rejestracja: 2015
  • 140 / 36 / 0

Kurwa, biorę czwarty dzień na rzucenie vapowania, co robiłem od miesiąca po ponad półrocznej przerwie od szlugów. Przytyłem dwa kg, mimo że nie jem więcej niż zwykle. Brzuch mam jakiś wydęty cały czas, tak jakby się pojawiły problemy z trawieniem (może metabolizm zwolnił). Będę brał bo świetnie łagodzi objawy odstawienie nikotyny. Jednakże boję się trochę, że przytyje, a dopiero co zrzuciłem parę kg na spalaczu i aktywności fizycznej.
Rejestracja: 2019
  • 181 / 9 / 0

Sam stosuję Tabex wg ulotki. Najgorszym etapem w całej terapii jest dzień kiedy faktycznie trzeba zaprzestać palenia papierosów- 5 czy 6-ty. Potem faktycznie nie chce się palić., jeśli jesz według ulotki.

Efekty uboczne u mnie to: pojebane sny, lekkie pobudzenie, lekko siada na bebechy, momentami nagłe poddenerwowanie- czyli w moim przypadku w 100% nie niweluje tego symptomu odstawienia nikotyny, zaparcia- idzie się wysrać, ale troszkę to trwa, spadek libido.

Fajne jest to, że nie masz tak mega apetytu tylko wzrasta powoli. 5 lat temu leciałem na sucho to podchodziłem pod syndrom przejedzenia...
Rejestracja: 2009
  • 1029 / 114 / 3

stosowałem tabex przy rzucaniu szlugów rzuciłem ostatecznie tabex potem mi dopiero pomógł sproszkowany korzeń kudzu+ oszukuję bo jaram e-peta.
Posty: 42 Strona 4 z 5
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości