Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
  • 137 / 16 / 0
Po 2 tygodniach przerwy zjadłem 30 mg, czyli 2 razy więcej niż poprzednio. O dziwo dużo się w intensywności nie zmieniło. Znowu znikome efekty psychiczne, tj. zero psychodeli, jedynie lekka dezorientacja. Po 40 minutach zaczyna się sedacja i czuć że "wchodzi", ale efekty dźwiękowe pojawiają się później, stopniowo. Peak tych efektów następuje po jakichś 2 godzinach i zaczyna słabnąć, ale utrzymują się aż do następnego dnia. Rano po przebudzeniu dalej miałem delikatnie zmienione tony słyszanych dźwięków.
Zauważyłem też że charakter tych zniekształceń zmienia się w czasie. Najpierw jest zwykłe obniżenie tonów, ale po 4 godzinach dochodzi jeszcze odczucie metaliczności wszystkich dźwięków i słuchanie muzyki staje się nieprzyjemne.
Słuchałem sobie różnych dźwięków i piosenek próbując zapamiętać ich brzmienie aby potem na trzeźwo to odtworzyć. Największy rozpierdol odczułem przy piosence Gorillaz - Dare. Melodia w tej piosence najwidoczniej bardzo polega na tonach które DiPT zmienia najbardziej. Zrobiłem odwzorowanie jak to mniej więcej dla mnie brzmiało, oto link
https://vocaroo.com/1iZrWCnmfX8n
  • 137 / 16 / 0
Poleciałem na całość i zeżarłem 90 mg. Było grubo
Trip raport: https://neurogroove.info/trip/dipt-unik ... sychodelik
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.