Grzyby + MAOI

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 90 / 5 / 0

Testował ktoś Passiflora Incarnata w miksie z grzybami? Jest jakiś w tym sens, czy lepiej szukać innego iMAO?
  • 71 / 37 / 0

Wow, zadziwia mnie że od prawie sześciu lat nikt tutaj nie pisał. Mam pytanie, ma ktoś doświadczenia ze stosowaniem MAOi (preferencyjnie moklobemid) i niewielkich ilości grzybów? Nie mam na myśli mikrodawkowania a jedynie niewielkie dawki rekreacyjne. Moje doświadczenie ogranicza się do ilości niewiele mniejszych niż standardowe (ok 25 sztuk łysiczek), które w połączeniu z moklobemidem potrafiły mnie kopletnie wyrzucić z butów.

Narkotyk, którym odurzono Hitlera. Pod jego wpływem zmienił historię wojny

W lipcu 1943 r. Benito Mussolini poważnie rozważał wycofanie Włoch z działań wojennych. Wiadomość o możliwej zdradzie sojusznika załamała Adolfa Hitlera. Na 19 lipca, dzień po kluczowej przegranej z Armią Czerwoną pod Kurskiem, Führer miał zaplanowane spotkanie z Duce, ale był cieniem samego siebie. Na takie okazje jego przyboczny lekarz, Theo Morell, trzymał specjalne „lekarstwo”.

Polscy narcos przemycają tony marihuany produkowanej w Hiszpanii

W ostatnim półroczu hiszpańskie służby we współpracy z polskimi służbami zlikwidowały kilka gangów zajmujących się hurtową sprzedażą marihuany, wysyłaną później do Polski, Niemiec, Holandii i Francji. Rezydujący na Półwyspie Iberyjskim narcos znad Wisły potrafią wysyłać tygodniowo od 500 do 800 kg narkotyku. Gangsterzy, którzy przyjechali do Hiszpanii kilka lat temu, teraz są baronami narkotykowymi. Swoje „oddziały” mają na południu także gangi wywodzące się z bandyckich bojówek kibolskich.
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata