Metkatynon - Manganizm/zatrucie manganem

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 27 / 9 / 0

Pan Cietrzew 69. Dokładnie. Bez dobrze przemyślanej farmakologii, nie wyda. Ja dzięki niej wstaję z wózka i widać poprawę.
Nie ma co, p********y efedron, nieźle mnie sponiewierał.
Biorę teraz leki z grupy sporyszowej. Trzeba próbować agonistów dopaminy, może "coś mocniej ruszy" - pisząc słowami neurologa.

Pzdr.
  • 588 / 117 / 0

https://megawrzuta.pl/download/dd8e509d ... 8ff76.html

Nagranie z przed kilku dni, byłem wtedy po 2km marszu i 1,5km bieganiu po lesie. Wygląda to lepiej niż na poprzednich nagraniach, noga w 90% nie ucieka mi do tego charakterystycznego dygnięcia. Chodzę na takie sesje 4-5 razy w tygodniu. Obecnie pracuję nad stawianiem stopy od pięty, póki co wyeliminowałem stawianie stopy od palców - stawiam śródstopiem, ale to jeszcze nie wygląda naturalnie.

włosy ścinam w czerwcu :)

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Oficerowie z narkotykami. W Braniewie śledztwo po interwencji Żandarmerii Wojskowej

W wyniku śledztwa gdańskiej Prokuratury Okręgowej dwóm oficerom z jednostek wojskowych w Braniewie oraz jednemu cywilowi przedstawiono zarzuty przekroczenia przepisów o przeciwdziałaniu narkomanii – ustalił portal tvp.info. Chodzi o posiadanie narkotyków i – w przypadku osoby cywilnej – handel nimi.
  • 588 / 117 / 0

Krótki, ale treściwy wykład o neurogenezie
https://www.ted.com/talks/sandrine_thur ... here_s_how
  • 68 / 15 / 0

Robiłem metodą w 15 min na odpierdol. Dałem 3 tabletki nadmanganianu, które nie do końca się rozpuściły. Nie wyjąłem ich ze szklanki przed zassaniem i zassałem roztwór razem z fioletową smugą z jeszcze rozpuszczającej się tabletki. Potem filtrowanie i wypiłem miksturę. Chyba nie zgłupieję jak nawet jednorazowo ciut manganu zjadłem?
Ostatnio kota robiłem w sylwestra, a wcześniej dwa lata temu, więc nie wystawiam się notorycznie na działanie manganu.
  • 588 / 117 / 0

Nic ci nie powinno być, łyknij sobie z 4 witaminy C (przeciwutleniacze) dla świętego spokoju
  • 4063 / 591 / 0

Hyper powodzenia bo sam przechodzę drogę detoxu i mnie motywujesz.
Ile tego browaru wypijasz? Pisałeś kiedyś.
Ja niestety muszę rzucić i na pocztątek chyba będę pił tyle co Ty a potem zejdę niżej 😅

Ładna pomogą na pewno ułatwia rehabilitację. Przyjemniej się ćwiczy kiedy można na słońce wyjść.
  • 588 / 117 / 0

browaru piję 2 dni w tygodniu ( środa i piątek ) po 2-3 piwa max. wiem, że to nie jest do końca wskazane, ale piję tylko i wyłącznie dla smaku, żeby nie zdziczeć i mieć jakaś "przyjemność z życia"
Dzięki za mile słowa, ja również Tobie kibicuję !!
  • 2360 / 308 / 1

11 czerwca 2021randomowyUser pisze:
Robiłem metodą w 15 min na odpierdol. Dałem 3 tabletki nadmanganianu, które nie do końca się rozpuściły. Nie wyjąłem ich ze szklanki przed zassaniem i zassałem roztwór razem z fioletową smugą z jeszcze rozpuszczającej się tabletki. Potem filtrowanie i wypiłem miksturę. Chyba nie zgłupieję jak nawet jednorazowo ciut manganu zjadłem?
Ostatnio kota robiłem w sylwestra, a wcześniej dwa lata temu, więc nie wystawiam się notorycznie na działanie manganu.
Wypij szklankę mleka następnym razem po takiej wpadce.
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 2414 uczestników Wejdź na czata