Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

39%
1.Cały czas.
296
14%
2.raz w tygodniu.
102
20%
3.Jaram i miksuję
151
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
35
11%
5.raz w miesiącu.
83
12%
6.Jaram jak ktoś postawi.
87

Liczba głosów: 754

Użytkownik zbanowany
  • 8 / 1 / 0

Nie ma takiej opcji.
  • 1655 / 418 / 0

Ziomek odkąd zaczął vapo używać to mówi, że dużo ekonomiczniej, mniej zioła na wieczorną sesje zużywa.

Reformę leczenia uzależnień trzeba skorelować z procesem modernizacji psychiatrii

„W Polsce jest ok. 100 tys. pacjentów uzależnionych od substancji odurzających, ale populację osób zażywających je w sposób szkodliwy szacuje się na ok. 300-400 tys.” — mówi dr n. med. Piotr Jabłoński, dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, którego pytamy również o skalę uzależnień behawioralnych, planowaną reformę systemu leczenia uzależnień oraz walkę z narkotykami nowej generacji.

Dilerzy dopalaczy skazani za otrucie trojga klientów w Mikołowie

Dilerzy dopalaczy z Mikołowa, których towar doprowadził do śmierci trojga młodych osób i zatrucia i kilku kolejnych, zostali skazani przez Sąd Okręgowy w Katowicach na wieloletnie więzienie. Marcin Ch. został uznany za winnego m.in. doprowadzenia do śmiertelnego otrucia klientki. Kolejny diler, Łukasz W., za nieumyślne spowodowanie śmierci trzech osób.
  • 257 / 24 / 0

10 czerwca 2021YoungestFlexer pisze:
Chodziło o to żebym się przypadkiem „nie odurzył” ziołem %-D %-D kurwa sam nie wierze ze takie pytania zadaje XD
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi, ale samym zapachem się nie odurzysz, chyba, że drobinki zioła w jakiś sposób np. na końcówkę szluga się wbiły albo był bezpośredni kontakt weedu, które było jeszcze mokre z papierosem i jako nośnik woda (lub zalane olejem?) mogła posłużyć za przeniesienie części THC, ale to byłaby plama, a i tak THC jest b. słabo rozpuszczalne w wodzie, to sprawdź, bo szkoda fajek.;)
Pzdr;)
  • 59 / 6 / 0

Szybkie pytanko, miałem dwie młode męskie konopie, jak tylko się zorientowałem, że pokazują jajka to je ścialem. Jest sens robić z tego masło? Tzn oprócz walorów smakowych, będzie z tego haj?
  • 206 / 37 / 0

Nie będzie haju
  • 59 / 6 / 0

To młode roślinki nie mają w liściach nic THC?
  • 1655 / 418 / 0

Coś tam mają, zrób makumbę, co Ci szkodzi?
  • 59 / 6 / 0

Robię masełko i ciastka może zrobię kruche, bo mam ochotę na slodkie, zobaczymy xd
  • 1655 / 418 / 0

Troszkę więcej niż z dobrego tematu czeba by zjeść ale powinno coś poczochrać.
  • 1 / / 0

Siema nie wiem gdzie zapytać, z góry przepraszam jeśli zaśmiecam temat ale nigdzie nie moge znaleźć odp. Jutro ide na drugą dawke Maderny a dziś na urodziny starego ziomka i pytanie czy mały blant dziś na lajcie czy lepiej odpuścić ?
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 2414 uczestników Wejdź na czata