Metamfetamina - wątek ogólny

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 13 / 1 / 0

Nie łudź się,już wjebany zostałeś ;p . Zakład o stówe ze to nie był ostatni raz?
  • 71 / 4 / 0

@Ja2303
myśle że nie, wystarczy mi że nie mam tego pod ręką i to w zupełności mi wystarcza.
jestem po drugim teście i w sumie to ma ta substancja poważną wade a jest nią czas działania. Biore rano a mimo to nie jestem w stanie zasnąć w nocy. Po amfetaminie moglem po 8h już normalnie spać a tutaj mam gwarantowane zarwanie nocki czego nie lubię bo cały kolejny dzien mam zjebany. amfetamina więc jest lepsza pod tym względem że jest łatwiejsza w okiełznaniu

Meksyk coraz bliżej legalizacji marihuany

Projekt ustawy regulującej produkcję i posiadanie marihuany, a także obrót nią, przegłosowali deputowani z niższej izby meksykańskiego parlamentu. Jeśli poprą go jeszcze senatorowie i prezydent, to Meksyk stanie się trzecim krajem z tak postępowymi regulacjami dotyczącymi marihuany.

Mistyczne doświadczenia po użyciu ketaminy a uzależnienie od alkoholu

W streszczeniu tego artykułu czytamy: “Sub-anestetyczne podanie ketaminy może być pomocne w leczeniu zaburzeń związanych z używaniem substancji. Zbieżne dowody sugerują, że skuteczność ketaminy w niektórych schorzeniach może wiązać się z podzbiorem jej psychoaktywnych efektów.
  • 5 / / 0

Czy według was taka impreza z piko co miesiąc taki jeden gram bedzie mocno szkodliwy na zdrowie? Razem z dziewczyną lubimy brać dla siebie piko, trochę przy tym alkocholu i sexu ale nie często bo za bardzo wciąga. Taki jeden raz w miesiącu co myślicie?
  • 2360 / 308 / 1

Pytasz czy 2-3 piwka codziennie na lepszy sen to alkoholizm? Mam Ci dać przyzwolenie? Nie doczekanie twoje... Jak byś mówił o Molly z dziewczyną od święta, co kwartał -to co innego.
"Wąż podpowiada, że 3 tygodnie zamiast miesiąca to prawie żadna różnica"
Kurwa, kupcie sobie dwie flaszki fajnego wina. Zróbcie drinka świątecznego. Ale jak potrzebujesz mety dla dobrego spędzania czasu z panną, to wkrótce twój związek zostanie zdżary a kręgosłup ci się wygnie. Wspomnienie zdrowego związku zostanie wypizgane. Chuj w takie relacje, kolego.
Jak nie wiesz czy raz na miesiąc to "okej" , to ja nie widzę u ciebie odpowiedzialności i rozsądku. Wszystko dla ludzi, ale dorosłych i poukładanych!
  • 954 / 118 / 0

Szybkie pytanie czy sniff dobrej mety, działa mocniej jak 4mmc taki preban ?

Czy tutaj nie ma co porównywać bo zupełnie inny profil działania.?

Czy po mecie tak samo jest wyrzut sero, dopa i neoadr jak przy 4mmc ?

Czy chodzi tylko dopa ?
  • 757 / 67 / 0

Kurcze dobrą metę szoruje się z proszku szczurki nieduże po jednym 75mg co tu dużo pisać i rozkręca się do godziny więc wiesz..

Ee. 4mmc bardziej pod wystrzał nor ADR dop meta jak opizałem wyżej.
  • 68 / 40 / 0

Jeden pisze o odpowiedzialnym braniu mety, z dawek będzie schodził żeby się nie wjebać xD

Drugi znowuż planuje rekreacyjne walenie grama piko. Co miesiąc. Z dziewczyną. DLA ŁEŁAKSU.

KURWA, jak tu śmiesznie %-D Tak śmiesznie, że aż wcale %-D

Gołąbeczki, to jeszcze przed tym gietem sobie kawkę pierdolnijcie dla kurażu ;d

A Pan odpowiedzialny niech zapisze się na więcej testów, żeby mieć dobry pretekst do dalszego walenia %-D
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2021 przez PsychoDreams, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2360 / 308 / 1

meta to nie wypad na majówkę
  • 68 / 40 / 0

11 czerwca 2021eiffel65 pisze:
Szybkie pytanie czy sniff dobrej mety, działa mocniej jak 4mmc taki preban ?

Czy tutaj nie ma co porównywać bo zupełnie inny profil działania.?

Czy po mecie tak samo jest wyrzut sero, dopa i neoadr jak przy 4mmc ?

Czy chodzi tylko dopa ?
Po piko jest wyrzut sumienia %-D Co Ty z czym porównujesz w ogóle xD Idź sobie lepiej wciągnąć nosem kruszonego Grześka bez czekolady.
  • 471 / 155 / 0

@PsychoDreams
Weź się napij rumianku czy coś zanim będziesz coś pisał w temacie. Ludzi zadają pytania, albo sprawdzają jak reagują na substancję, a dla ciebie to jest śmieszne. meta to nie jest jakaś magiczna rzecz, że nie ma co o niej pisać, porównywać, czy planować jakiegoś normalnego używania.
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 2414 uczestników Wejdź na czata