Benzydamina (Tantum Rosa) - wątek ogólny

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 46 / 6 / 0

Ktoś wie czy można to gdzieś dostać w proszku? Z ciekawości pytam.

Tak w ogóle to chyba wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że to jest NLPZ i przy wielu chorobach/lekach tego trzeba unikać jak ognia szczególnie w takich dawkach?
Skutki mogą być bardzo złe, o wiele gorsze niż problemy ze wzrokiem jak co niektórzy mają.

Jeśli nie to już wiecie.
  • 766 / 70 / 0

Jak to czy można to dostać w proszku? Saszetka zawiera proszek.500mg benzydaminy i sól.Po ekstrakcji masz benzydamine z szczątkowymi ilościami soli.

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Marihuana za blisko 2 mln ukryta pod tonami kalafiorów

Ponad 150 kg marihuany o wartości hurtowej blisko 2 mln zł przejęli podczas wspólnej akcji funkcjonariusze CBŚP oraz KAS. Narkotyk ukryty był w specjalnej skrytce ciężarówki, która oficjalnie przywiozła do Polski transport kalafiorów. Na wniosek śledczych z łódzkich „pezetów” Prokuratury Krajowej aresztowano obu kierowców samochodu i właściciela firmy transportowej, który miał współpracować z organizatorami przemytu.
  • 46 / 6 / 0

Chodziło mi o to czy gdzieś da się wyrwać czystą benzydaminę bez niczego, a nie gotowy produkt z dodatkami jak w Tantum Rosa.
  • 227 / 46 / 0

06 czerwca 2021kontoprezes pisze:
Ktoś wie czy można to gdzieś dostać w proszku?
Tylko big crystal, przykro mi.
  • 766 / 70 / 0

Tak stary tylko big crystal hahaha japierdole %-D
Nie mam pojęcia po co ci taka wiedza.Jak wpiszesz w duckduckgo "benzydamine powder" to coś tam wyskakuje,nw czy scam czy ki chuj.Jak chcesz się tym ujebać to wystarczy rosa.Może chciałbyś to sprowadzać i gonić na ośce? %-D :pacman:
  • 2 / / 0

Pytanie, przewertowałem wszystkie 307 stron i konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Czy jak zrobię dziś ekstrakcje, wysuszę to czy może to leżeć np. 2/3 dni do tygodnia? Nie utraci mocy?
Proszę o konkretne odpowiedzi.
Dziękuję:)
  • 2300 / 414 / 9

Spokojnie. Trzymałem kiedyś cipacza w folii aluminiowej i przez parę miesięcy się nie zepsuł.
  • 1 / / 0

Dobra jak korzystam z tego forum i nigdy nic nie napisałem tak to coś zrobiło na mnie wrażenie. Przedwczoraj zarzuciłem sobie 4 saszetki. Po jakichś 10 minutach miałem małą euforię, a później nic. Myślałem, że nic z tego nie będzie, bo po 4 h nadal nic. Dopiero jakoś przy 5 godzinie rzeczywiście weszły zauważalne halucynacje. Chciałem się jak najbardziej wystraszyć i się udało, na początku jakaś plama na suficie zamieniła się w waszkę, popatrzyłem na nią i nagle wleciała we mnie z jakaś niesamowitą prędkością, nawet nie zdążyłem krzyknąć. Tak totalnie obsrany zaświeciłem światła w domu, ale po 2 minutach zgasiłem, no bo w końcu na takie efekty czekałem. W uszach zacząłem słyszeć jakieś krzyki, śmiechy dzieci czy wystrzały, więc postanowiłem się poprzechodzić w kółko po domu. Chodziłem po całym domu przez dłuższy czas ( nie wiem czy to było 10 minut czy dwie godziny strasznie zgubiłem poczucie czasu) i wszędzie gdzie się nie odwracałem to widziałem ludzką twarz, dopiero po mrugnięciu okazywało się, że to jednak reklamówka, a to zarysowana podłoga itd. Chodziłem na pewno tak jakoś długo bo później jeszcze miałem uczucie, że coś za mną stoi i słyszę kroki, więc chodziłem i uciekałem, co 5 sekund odwracając się za siebie. Cały czas sprawdzałem sobie bicia serca, bo myślałem, że pierdolnę na zawał za którąś zobaczoną twarzą (btw chyba to samo w sobie podwyższa ciśnienie?) Po tym wszystkim usiadłem, uspokoiłem się, ogarnąłem, że to tylko i wyłącznie wkrętka. Teraz nie wiem czy to było po tantum czy to ja rzeczywiście miałem taką bekę z tego, ale śmiałem się z siebie, że boję się jakichś nieistniejących rzeczy i co zobaczyłem znowu jakąś twarz to najpierw się wystraszyłem, a później smiałem, nawet jak te kroki znów słyszałem to się odwracałem, nic nie widziałem i znowu śmiałem. Jakoś później się uspokoiło i myślałem, że to koniec. Poszedłem zapalić szluga i na całym niebie takie kolorowe kreski widziałem ( ale to chyba przez światło, bo na zewnątrz było mocno oświetlone). Później sisterka zaprosiła mnie na wódeczkę, to poszedłem i jak szedłem przez miasto to dalej były te kolorki i byłem zajarany, że nie to co się wystraszyłem, pośmiałem to jeszcze ten spacerek mi włączył totalnego chilla. A się zastanawiałem czy to nie siara cipacza wpierdalać, gdyby to nie było takie szkodliwe i nie było takiej długiej fazy to bym to robil zamiast alko pić
  • 1441 / 292 / 4

fajna zabawka, ale na dłuższą metę ryje oczy / jelita i pikawę...

halucynacje są do ogarnięcia ( polecam las po zmroku )
polecam jeśli już to max 1 w miesiącu się tym bawić ... niech organizm do siebie dojdzie.
  • 766 / 70 / 0

Tak to jest z rosą,nie da rady sobie przetłumaczyć (chyba,mi się nie udało) i mimo tego,ze wiesz,że to nie jest prawdziwe i to faza to i tak za każdym razem się przestraszysz,coś sobie wkręcasz.
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 2415 uczestników Wejdź na czata