Praga i coffeshop

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3466 / 445 / 0

04 stycznia 2020fearnoevil pisze:
A w Ostrawie gdzie najlepiej się pojawić? Tam też są murzyni ;d?
Na stodolni.
  • 87 / 6 / 0

Patrzyłem na duckduckgo maps to taka nie za duża ta ulica, spodziewałem się raczej czegoś w stylu Piotrkowskiej ;d i co wystarczy się pobujać w tę i we wtę? Nigdy z ulicy nie brałem, ale dla sportu mógłbym spróbować ;p

Narkotyk, którym odurzono Hitlera. Pod jego wpływem zmienił historię wojny

W lipcu 1943 r. Benito Mussolini poważnie rozważał wycofanie Włoch z działań wojennych. Wiadomość o możliwej zdradzie sojusznika załamała Adolfa Hitlera. Na 19 lipca, dzień po kluczowej przegranej z Armią Czerwoną pod Kurskiem, Führer miał zaplanowane spotkanie z Duce, ale był cieniem samego siebie. Na takie okazje jego przyboczny lekarz, Theo Morell, trzymał specjalne „lekarstwo”.

Palił zioło w korku i postanowił poczęstować motocyklistę, okazało się, że to policjant

Niecodzienna sytuacja miała miejsce kilka dni temu na jednej z ulic Lublina. Stojący w korku kierowca palił zioło, co wyczuł znajdujący się niedaleko motocyklista. Postanowił on podjechać do samochodu i wtedy jego kierowca wypalił z nietypową jak na uliczne skrzyżowanie propozycją.
  • 3466 / 445 / 0

Nie wiem jak to tam teraz wyglada ale jak bylem kilka lat wstecz to był tam Cofee shop, siadales zamawiales cole i podbijal typ z ziolem, tylko że drogo bo chyba 400 koron za 1g, Cafe de la ostrava sie nazywał lokal , na końcu ulicy niemal. Co do prochów to najlepiej od Czechów jakichs kminic, kreci sie tam sporo osób, podbijać i pytasz tylko zawsze i badań towar dopiero zapłać.

gbu

• 815 / 46 / 0

W znanej knajpie z kawą 250/300 za gieta. Czasami nie kupisz, czasami barmanki Ci sprzedadzą;).Najlepiej podbić pod bar od strony kibla i tej drugiej sali i dyskretnie się zapytać.

Nie robić wiochy i pamiętać że oprócz drugiej sali(beer garden czy jakoś tka się zwie), w knajpie jest całkowity zakaz palenia czegokolwiek. Do elektroników się nie przypieprzają, przynajmniej przez te kilka dni co byliśmy.

I zasada na całe Czechy - omijać 'śniade cery' z daleka.
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Polecam wszystkim będącym w Pradze polecam zajrzeć na stodolnicki ;) wszystko czego dusza zapragnie
  • 1 / / 0

Jade do Pragi głównie w celu spróbowania LSD tripa, orientuje sie ktoś jakie są ceny i gdzie znaleźć w miare pewny towar?
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 2414 uczestników Wejdź na czata