Yerba Mate

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 3 / / 0

na mnie yerba fajnie działa i stymuluje ale w połączeniu z mj tworzy nieprzyjemną tachykardie , kawa to samo a szkoda bo kiedyś tak nie było , ogolnie yerba jest spoko
  • 954 / 118 / 0

02 czerwca 2021friendafterrehab pisze:
Ja bardzo polecam Pajarito elaboradę (espacial jeśli ktoś nie lubi zbytnio pyłu). Piję ją od lat i ani razu nie miałem sytuacji by smak mi się znudził. Chyba dzięki temu, że jest tak charakterystyczny i intensywny, że trudno go zastąpić. Jeśli chodzi o działanie to matero 350 ml yerby stawia mnie na nogi nieważne jak bardzo jestem zamulony.
W dodatku yerba to jak dla mnie najlepsza przedtreningówka jaka istnieje.

Spróbuj zrobić mix Różeniec Górski + yerba

Oszalejesz, na mnie zawsze to działało praktycznie jak kokaina.

Czy psychodeliki wyprą tradycyjne antydepresanty? Badania przyspieszają, ale... [wywiad]

– Terapie z użyciem psychodelików wymagają kompletnej zmiany myślenia, ponieważ oprócz wpływu substancji znaczenie ma również wiele czynników niefarmakologicznych – mówi dr Justyna Holka-Pokorska psychiatra, seksuolog i terapeutka, a także przewodnicząca warszawskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

30 gramów przy sobie i cztery rośliny w domu. Rusza zbiórka podpisów za legalizacją marihuany

Stowarzyszenie Wolne Konopie rozpoczyna zbiórkę 100 tys. podpisów pod inicjatywą obywatelską wnoszącą o legalizacje posiadania marihuany w celach rekreacyjnych. Projekt przewiduje zniesienie kar za posiadanie do 30 gramów oraz uprawę do czterech roślin na własny użytek w miejscu zamieszkania (ok. 200 gramów).
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 2415 uczestników Wejdź na czata