Coś na wyłączenie myśli

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 6 / / 0

Siema, wie ktoś czy są jakieś leki które mogę dostać od psychiatry które w końcu zamkną mordę moim myślom?
Ja już nie mówię o schizofrenii bo na to dostaje neuroleptyki ale czy jest coś co ogarnęło by MOJE myśli? Zajebać się idzie serio mam tyle na głowie i tyle się dzieje... Kiedyś żeby sobie z tym "poradzić" ćpałem ale teraz jak nadal będę ćpał to już będzie mój koniec...
Terapia nie pomaga generalnie chujnia z grzybnią nawet moja psychiatra jest jakaś popierdolona żeby coś ogarnąć u niej to w prost muszę powiedzieć że chce takie i takie leki bo jak jej mówię co się u mnie dzieje to ona zawsze jakieś wymówki czy inne chuje muje xd
Mordeczki pomocy jakie leki

sem

• 901 / 73 / 0

zwiększ neuroleptyk. u mnie olanzapina daje rade.

Czy psychodeliki wyprą tradycyjne antydepresanty? Badania przyspieszają, ale... [wywiad]

– Terapie z użyciem psychodelików wymagają kompletnej zmiany myślenia, ponieważ oprócz wpływu substancji znaczenie ma również wiele czynników niefarmakologicznych – mówi dr Justyna Holka-Pokorska psychiatra, seksuolog i terapeutka, a także przewodnicząca warszawskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Znamy wyniki największego europejskiego raportu o narkotykach

Rynki narkotykowe błyskawicznie dostosowały się do pandemicznych obostrzeń, kokainy konfiskuje się więcej niż kiedykolwiek wcześniej, a haszysz ma niebezpiecznie dużo THC. To niektóre z wniosków z najnowszego Europejskiego Raportu Narkotykowego.
  • 206 / 63 / 3

10 lutego 2021DesChesus pisze:
Siema, wie ktoś czy są jakieś leki które mogę dostać od psychiatry które w końcu zamkną mordę moim myślom?
[•••]
Mordeczki pomocy jakie leki
Oczywiście SSRI.
Mnie osobiście sertralina tak wyczyściła myśli (dokładnie 30-tego dnia od rozpoczęcia kuracji), że aż nie mogłem uwierzyć, że coś takiego jest możliwe.
Pierwszy raz w życiu doświadczyłem czegoś takiego. Jaka ulga! Przeczytaj cały wątek o tym leku. Tylko trzeba być cierpliwym i nie przejmować się skutkami ubocznymi, jakie występują na początku (ja nie miałem prawie żadnych). No i ważna jest dawka. Nie żałować.
Życzę powodzenia.
  • 831 / 187 / 1

Co rozumiesz pod tym enigmatycznym pojęciem "moje myśli"? Nie rozwlekaj tak toku, tylko wytłumacz konkretnie o co chodzi, wtedy można coś poradzić.
  • 633 / 166 / 0

Zacznij medytowac
  • 1935 / 216 / 0

Ciężko też tak doradzić co by Ci pomogło bo każdy jest inny i na każdego zadziała coś innego
  • 4063 / 591 / 0

Nie myślaleś o lobotomi ?? To rozwiazało by problemy.
  • 1624 / 381 / 0

Powiedział bym od razu że Benzosy ale jak ty masz franie i już łykasz leki jakies antypsychotyczne które wciągają klona z alprą nosem i mimo ich brania dalej masz jakieś natrętne myśli to albo zmień te neuroleptyki albo porozmawiaj o dołożeniu do nich jeszcze klonów - Co jak co ale to gówno tak odmóżdża że nie ma mowy po konkretnej dawce o jakiś gonitwach myśli - ale kto wie może jestes tak popie&dolony ups, pardon - Chory - że na Ciebie to tak nie zadziała lub zadziała odwrotnie . Wszystkie takie ruchy konsultuj ze swoim psychiatrą a nie z ćpunami na forum.
  • 2 / / 0

Klozapina 300mg nocte ale bedzie spal 12 godzin.
  • 79 / 8 / 0

A alprazolam w tej wersji, której okres półtrwania wynosi dłużej?(SR) lub klon
Ja osobiscie jestem na paroksetynie 1x20 mg rano + 900 kwetiapiny przez caly dzien i to w miare mnie stabilizuje, A jak nie to ide i rzucam krzeselkami.
@edit; A no i w miedzyczasie jakis bromazepanik, diazepam..
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 2415 uczestników Wejdź na czata