Grzyby - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 567 / 121 / 0

Mi się o uszy (oczy) obiło że nawet walczył zgrzybiony ale wiadomo co mówił Benjamin Franklin o ciekawostkach z internetu...
  • 65 / 1 / 0

20 maja 2021Grubejazdy pisze:
Siema ćpuny z forum mam taką akcjie na którą nie znalazłem odpowiedzi w necie a się mi przyda .
Wiem że nie dokłada się grzybów psychodelicznych w trakcie tripu mam zamiar zjeść pizzę z 5g każdy innego gatunku i z innego miejsca i zastanawiam się czy jak będę jadł pizzę wolno np. co 3 minut kawałek i tak do końca pizzy to czy będzie mi wolniej wchodzić ?
A ja właśnie lubię dorzucać, nie przepadam za ostrym wjazdem i przeważnie robię tak, że robię herbatkę np z 6g grzybków i dzielę na 3 porcje które dorzucam co pół godziny. Przez to działanie jest przedłużone i łagodniej wchodzi.

Marihuana i „Teoria Furtki do Uzależnienia”

Eksperci są zgodni co do tego, że używanie marihuany nie jest przyczynowo powiązane z używaniem innych nielegalnych substancji.

Dziki lokator nie chciał wpuścić właścicieli. Wezwał policję, ale zapomniał schować zioło

Mokotowscy wywiadowcy zatrzymali 19-latka podejrzanego o posiadanie ponad 70 gramów marihuany. Mężczyzna zajmujący nielegalnie jeden z lokali, który został zlicytowany w ramach postępowania komorniczego wezwał policjantów, kiedy do mieszkania chcieli dostać się jego właściciele.
  • 2 / / 0

Witam wszystkich forumowiczów. Mam taką sytuację. Tydzień temu w sobotę po całonocnym melanżu na koli i alkoholu gdzieś tak o 10-11 rano zarzuciłem niecałe 3 gramy grzybów po 1.5 grama. Faza weszła (jednak wymiotowałem po wejściu). Miałem halucynację, ale takie do ogarnięcia. Falująca podłoga, układanie wzorów, spuchnięte dłonie. Klasyka. I teraz w sobotę znajomi mi namawiają na wspólny wypad. I moje pytanie czy one mnie teraz porobią? Nie chciałbym iść i im oraz sobie psuć wieczór gdyby się okazało, że nie wejdą. Co o tym sądzicie? Niestety nie wiem co to za gatunek.
  • 346 / 203 / 0

Po tygodniu przerwy będą działać jak trzeba. Możesz dla pewności wrzucić z pół grama więcej niż pozostali (jeśli to będą cubensisy) albo z 10-15 sztuk (jeśli polskie łysiczki).
  • 17 / 2 / 2

Jadłem wczoraj B+ z kumplem po 1,25g na pusty żołądek. Efekty były trochę słabsze niż 0,5g Mckenai. Oboje czuliśmy że było słabo.
Czy te odmiany aż tak bardzo różnią się mocą, czy coś było z nimi nie tak?
  • 904 / 466 / 1

@HalnyMocny
Było słabo, bo dawka była zbyt niska.
Odmiana nie ma tu raczej nic do rzeczy, cubensis to cubensis. Natomiast grzyby źle przechowywane potrafią tracić na mocy, jeśli nie są hodowane przez Ciebie to nigdy nie masz pewności, czy były po suszeniu traktowane jak trzeba. Wiele osób popełnia błąd, bo na przykład słyszałam, że "suszył na parapecie w słońcu", no tylko nie wziął pod uwagę, że to nie byle jaki grzyb a psylocybina jest bardzo wrażliwa, zwłaszcza na promienie słoneczne właśnie. Zdarzało mi się, że brane 3.5g od kogoś nie porobiło wcale, gdzie normalnie jest to dawka na prawilnego tripa i na takiego też czekałam... A tu chuj, oprócz lekkiej poprawy kontrastu, wizualne nic się nie wydarzyło, psychicznie tym bardziej. Najpewniej były źle przechowywane.
Od tamtego czasu nie jem niczego, co nie wyszło spod mojej ręki.

Jeśli liczycie na coś więcej, to po prostu wrzućcie więcej. Dawka do 3g jest akuratna, ani za mocno nie wykręci mózgu na lewo, ale też na pewno pokaże potencjał, przy czym jednak ogar będzie zachowany.
Imo dawki 0.5g, czy 1g to marnowanie materiału.
  • 2 / / 0

09 czerwca 2021Malinowy Chrusniak pisze:
Po tygodniu przerwy będą działać jak trzeba. Możesz dla pewności wrzucić z pół grama więcej niż pozostali (jeśli to będą cubensisy) albo z 10-15 sztuk (jeśli polskie łysiczki).
dzięki kolego. Plan jest taki, że 4g wrzucę. Mam nadzieję, że wystarczy. Słyszałem również, że melatonina pomaga na regenerację, więc na dwie najbliższe nocy wezmę i zobaczymy.
  • 6 / 1 / 0

Mam własne, świeżo ususzone grzyby Mazetapec, czyli cubensis - myślę, że będą miały pełną moc, są naprawdę wychuchane przeze mnie :)
Jesteśmy ekipą ogarniającą kartony, czy emkę. alko imprezy to nie imprezy dla nas ;) Malutkie ilości grzybów też znamy, ale jutro planujemy już pełnoprawne grzybowe testy właśnie tych własnych a nie gdzieś "od kogoś coś". Nie chcemy się wystrzelić, ale jednak wyraźnie poczuć :)
Słyszałam, że na pierwszy raz z grzybami należy wziąć odpowiednik świeżych między 15 a 30g, co wychodzi miedzy 1 a 2g suszonych. U mnie konkretnie z 12g świeżego wyszło 1g :D
A tutaj wyżej pisaliście, że 3g suszonych to już spoko... a brzmi to jak końska dawka. Jakieś porady, jak to obliczyć np. w przeliczeniu do podatności na moc kartona?
  • 169 / 47 / 0

Zgadzam się z Catch, 3 gramy to żadna końska dawka, a taka właśnie akurat. Wszystko poniżej nosi znamiona... niedojebania? Nie wiem, jak to lepiej ująć.
  • 346 / 203 / 0

10 czerwca 2021Oniczka pisze:
A tutaj wyżej pisaliście, że 3g suszonych to już spoko... a brzmi to jak końska dawka. Jakieś porady, jak to obliczyć np. w przeliczeniu do podatności na moc kartona?
https://tripsafe.org/lsd-shrooms-dosage-converter/
Tu sobie przelicz, oczywiście z dużym przymrużeniem oka. 3g to niby 125 ug LSD - moim zdaniem z grubsza się zgadza, ale tripy na tych substancjach są jednak różne, nie sugerujcie się zanadto.

3g to nie jest końska dawka, ale taka dla kucyków też nie. To jest dawka na solidnego, pełnoformatowego tripa, chociaż jeszcze nie takiego że się rozmawia z jądrem Ziemi, nic z tych rzeczy. Przy dobrych warunkach i pozytywnym nastawieniu jest to ilość jak najbardziej do ogarnięcia dla początkującego. Najwyżej na peaku, po zamknięciu oczu i odsunięciu się od innych można poczuć, że duży palec u stopy zanurza się w nieco głębszą wodę i że pod tą wodą mieszkają jakieś dziwne stwory. Chcecie, żeby był pełnowymiarowy trip bez wystrzelenia na orbitę Plutona - celujcie w dawki rzędu 2,5g - 3g.
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 2424 uczestników Wejdź na czata