Metylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 9 / 3 / 0

Dobrze, że napisałeś w pytaniu "może", bo faktycznie może nie nasilać... Podzielam zdanie @Dendryczny żeby zaciągnąć opinii dobrego, podkreślam DOBREGO i sprawdzonego specjalisty, a nie po części sugerować się opinią użytkowników forum dla miłośników substancji psychoaktywnych. Tylko pamiętaj, że dobry lekarz też powie Ci, że MPH z neuroleptykiem może nie nasilać objawów psychotycznych, nie siedzi w Twojej głowie i nie wie jaka będzie odpowiedź Twojego organizmu na leki.
  • 17 / / 0

Wiesz z moim leczeniem jest tak ze w okol mojej diagnozy sa dwa przwtstepstwa popelnione przez lekarzy i jak pojde z tym do lekarza jakiegos innego to najwyzej mnie wysle przemusowo do psychiayltryka tego w ktorym mnie zalatwili... juz nie raz tak prawie bylo...

Nie mam wyboru musze sie sam leczyc teraz... wiem ze to dziwne co pisze ale jakbyscie mieli takie problemy z lekarzami jakie ja mam to byscie mi zabronili wogule odwiedzac jakiegokolwiek lekarza........

Oczywiscie leki mi przepisuje lekarz tylko poprostu chodze tam gdzie mnie jescze nie znaja ci obludni medycy....

Marihuana i „Teoria Furtki do Uzależnienia”

Eksperci są zgodni co do tego, że używanie marihuany nie jest przyczynowo powiązane z używaniem innych nielegalnych substancji.

Ponad 90 proc. mieszkańców Irlandii chciałoby zalegalizowania leczniczej marihuany

Aż 54 proc. ankietowanych stwierdziło, że marihuana powinna zostać zalegalizowana do celów leczniczych. 39 procent respondentów poparło jej legalizację jako używki stosowanej do celów rekreacyjnych.
  • 70 / 2 / 0

09 czerwca 2021Luk890 pisze:
Czyli z neuroleptykiem MPH moze nie nasialac?

no biorac zolafren MPH nie nasila tych objawów nie wiem jak bez może nasilać ale nie musi tak mi się wydaję
  • 3393 / 995 / 0

Tak, u mnie również nie nasila, nie jest to naturalne działanie na objawy negatywne schizofrenii i często pęka 80mg/d bez większej tolerki, ale miks SSRI + MPH w miarę się sprawdza, na pewno znacznie lepiej niż samo SSRI. Samym SSRI podejmuje się w nieudolny sposób próby leczenia objawów negatywnych, takie "podleczanie" jest totalnym absurdem i na pewno nie zapewni pacjentowi komfortu.

Błędów lekarskich podczas leczenia psychiatrycznego robi się fpizdu i to jest normalne - rzadko kiedy lekarz odpowiada. Psychiatrzy nie ponoszą odpowiedzialności za swoje ruchy i lubią to podkreślać i mydlić oczy.

CR można podawać do nocha i kulki się rozpuszczą a działanie pojawi się szybko. Najlepiej połowę w klamę, a resztę dojeść.
  • 17 / / 0

Biore 15 mg abilify i fluwoksamine... myslicie ze moge dolozyc od tego MPH.
Aha czy hak sie umowilem do lekarza ktory leczy adhd ale nie pisze ze u doroslych to mozliwe ze mi wypisze medikinet jak mam powyzej 30 lat?
  • 3393 / 995 / 0

To zależy od Twojej reakcji czy możesz czy nie, nawet diagnoza nie przesłania potencjalnych korzyści.
Może Ci wypisać.
  • 70 / 2 / 0

12 czerwca 2021Luk890 pisze:
Biore 15 mg abilify i fluwoksamine... myslicie ze moge dolozyc od tego MPH.
Aha czy hak sie umowilem do lekarza ktory leczy adhd ale nie pisze ze u doroslych to mozliwe ze mi wypisze medikinet jak mam powyzej 30 lat?
dla mmie fluwoksamina to najgorsze scierwo jakie bralem ale kazdy organizm jest ja bym zmienil ability na zolafren i dodal MPH
  • 68 / 8 / 0

a ja biorę fluwoksaminę, sulpiryd i MPH i nigdy w życiu nie było ze mną lepiej. teraz tylko nic nie spieprzyć i powoli wracać do zdrowia.
  • 17 / / 0

17 czerwca 2021ImGoingHighIn505 pisze:
a ja biorę fluwoksaminę, sulpiryd i MPH i nigdy w życiu nie było ze mną lepiej. teraz tylko nic nie spieprzyć i powoli wracać do zdrowia.
A masz tak ze na fluwoksaminie jak zaczynales ja brac to smierdzialo od ciebie...? Bo ja jak zwiekszam dawke to tak wali odemnie nie powiem czym ze szkoda gadac...
  • 68 / 8 / 0

@Luk890 nie miałem tak, ale taki ubok jest wypisany w ulotce, także akurat ten Ci się trafił :D powinno przejść samo, postaraj się ogarnąć jakieś preparaty w aptece na zmniejszenie potliwości, a jak po miesiącu nic się nie zmieni to zmieniaj lek
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 2424 uczestników Wejdź na czata