Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.
ODPOWIEDZ
Posty: 8470 • Strona 846 z 847
  • 3679 / 511 / 0
Awatar użytkownika
lol
Kompetentny
Kompetentny

Duzo osob pisalo, ze im pomaga. Mozesz tez cbd sprobowac, podobno uspokaja i latwiej zasnac.
Ja tez nie znosze trawy.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
  • 37 / 1 / 0

18 kwietnia 2021chlorekturbokofeiny pisze:
Pytanko : sprawdzał ktoś jak niskie dawki marihuanen sprawdzają się w celu łagodzenia objawów abstynencyjnych po opio? Pomoże coś czy zaszkodzi?
Mi pomogło, najpierw na skręta, a po 5 mc ciągu na DHC, Tramalu a potem Majce IV schodziłam bez pełnej obstawy lekowej - trochę alpry, zolpidem, pregabalina i tyle + NLZP na bóle, ale średnio to działało. Trochę uspokajało, choć szału nie było... Potem trochę pomogło redukować głody psychiczne, ale pary mi starczyło na jakieś 3 miechy. Tyle, ze nie zakładałam, że odstawię na zawsze, co ciekawe - przez te miech miałam prawie pełną paczkę sevredolków na potem :P. Swoją drogą, obecnie ne umiem już zrobić takiej długiej przerwy, brak mi motywacji, choć tolerka wkurza.. schodzę tylko na buprę, a co 1- 2 mc mały ciąg na majce i tak od roku. Jak mam opio, to nie chce mi się palić mj
  • 4127 / 604 / 0
Awatar użytkownika

Samej mj bym nie jarał na odstawce. Proszenie się o psychozę.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 2380 / 436 / 0
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

Kusi mnie oblot działek za goloną. Kurde, nie mam 15 lat. Pozatym i tak jestem już pewnie mocno sprofilowany. Oxy sroksy, emesteki ale nic tak fajnie nie grzeje jak mak.
Manducare te ipsum - zjedz samego siebie na H od 28.09.2007
  • 2431 / 165 / 0
Awatar użytkownika

@ZgientyNic tak jak mak nie ugrzeje, hoduj w sercu swym nadzieje, w kieszeń schowaj trzy podkowy w szczęście będziesz tak bogaty że odnajdziesz piękne kwiatu. Góra biała fiolet dół, nożyk, łyżka natnij w pół ! Sok wycieka niczym złoto zliżesz prędko go z ochotą. Nie zapomnij o łyżeczce, na nią również zbierz troszeczkę, w lewej ręce zapalniczka w prawej mocno łyżke ściskasz, susz ostrożnie nie za mocno bo się zwęgli płynne złoto i wyrzucisz szczęście w błoto. Kiedy wyschnie zdrap ostrożnie, upieczone jak na rożnie, możesz przechować przez laty, jednak prędzej jebniesz w baty. To zaleje Cię rozkoszą aż Cię z pola ziomki zniosą, lub odejdziesz jak na nartach jeśli masz dobrego farta. I natrafisz na klepacza co ma kopa jak ,,AK-acza". Nie ma sobie co odmawiać, czasem dobrze się zaprawiać by odgonić wszelkie troski mak do tego jest wprost boski ! Żadne oxy, żadne fenty po nich będziesz tylko zgięty, spróbuj lepiej tego złego co ma w sobie coś dobrego ! To natura więc nie gryzie, wyczilujesz na Ibizie, majka koi i kołysze zatoń w błogą miękką cisze.....
Online
  • 1778 / 425 / 0
Awatar użytkownika
WujekMorda Online

A zdarza się żebys ktoś miał jakieś większe uprawy i sprzedawał mak powiedzzmy na gramy / kilogramy ?? Czy to ruska fantazja i jak ktoś zbiera to tylko dla siebie?? Istnieją komercyjni zbieracze maków ?? Tzn ja wiem że istnieć se może wszystko ale czy mieliście do czynienia
  • 2380 / 436 / 0
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

11 czerwca 2021chlorekturbokofeiny pisze:
@Zgienty
Lepsza zgrzewka z mleczka
niż oxy tableteczka

Opio jest wyraźnie propoetyckie. Adam MIśkiewicz to musiał być narciarz pierwszej wody. %-D
Manducare te ipsum - zjedz samego siebie na H od 28.09.2007
  • 2431 / 165 / 0
Awatar użytkownika

Haha oj tak. Adam chodził jak na narty po kieszeniach nosił fanty, zupke sączył od młodości od niej czerpał swe mądrości. W nodach tworzył swoje wiersze co to kształcą młodzież w szkole, lecz nikt prawdy nie wyjawi że od ćpania się objawił. Talent jego niebywały powstał od makowej pały.
  • 1 / / 0

Jak myślicie w Czechach już się powoli zaczyna sezon warto już jechać czy lepiej jeszcze troszkę poczekać ?
  • 2380 / 436 / 0
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

Bóg mnie kocha. W ogródku wyrósł mi mały maczek lekarski. Taki z białym dnem kwiatowym i różowymi płatkami. To chyba symbol, mak chce ewidentnie być ze mną w symbiozie. I ja z nim też.
Manducare te ipsum - zjedz samego siebie na H od 28.09.2007
ODPOWIEDZ
Posty: 8470 • Strona 846 z 847
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.