Bufo Alvarius - Hodowla

Substancje biosyntetyczne pochodzące z królestwa zwierząt.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2015
  • 2359 / 428 / 9

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z hodowlą tej psychoaktywnej ropuchy i ekstrakcją jadu? Czy żabę można hodować w polskich warunkach? Ewentualnie jak zapewnić jej optymalne warunki rozwoju? Mile widziana znajomość i doświadczenie w terrarystyce i jakieś ogólne protipy.

Nabycie takiej żaby nie jest trudne. W internecie roi się od ofert:

https://www.backwaterreptiles.com/toads ... -sale.html
https://www.exotic-pets.co.uk/colorado-river-toad.html
https://www.bigappleherp.com/products/c ... iver-toads
https://www.aqua-imports.com/product/co ... -alvarius/

Wyzwaniem jest to, żeby biedna ropucha nie zdechła zaraz po jej dostarczeniu. Czym ją w ogóle karmić? Jak zorganizować jej terrarium aby dobrze się czuła i dawała najlepszy jad?

Proces ekstrakcji jadu:
Bufo alvarius 5meodmt medicine. Collect sustainable
Cane Toad Squirting Poison!

Jak się można logistycznie przygotować do takiego przedsięwzięcia?

Zapraszam do dyskusji.
Rejestracja: 2015
  • 1192 / 111 / 7

sam czytałem o bufoteninie i ropuchach agach (bufo marinus) inaczej zwanych cane toad. tak zwaną ropuche age można legalnie hodować w polsce. sama hodowla nie jest trudna gdyż są dosyć wytrzymałe i jedzą wszystko. zamiast akwarium może być plastikowy pojemnik o odpowiednich rozmiarach.

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Marokański haszysz płynie do Europy nową, bezpieczniejszą trasą

Podczas dwóch operacji specjalnych funkcjonariusze Gwardii Cywilnej przejęli w sumie ponad 16 ton marokańskiego haszyszu, dwie szybkie łodzie pontonowe o wartości ok. 300 tys. euro oraz kilka samochodów dostawczych. Zatrzymano łącznie 15 osób. Przy okazji śledczy ustalili, że ofiarami ubiegłorocznej katastrofy helikoptera w gminie Sewilian Pedrera byli dwaj piloci przemycający narkotyki drogą lotniczą.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Substancje odzwierzęce”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości