Seriale o narkotykach

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 660 / 87 / 32

@WujekMorda
Powstaje kontynuacja serialu The Knick

Steven Soderbergh zdradził, że powstaje sequel "The Knick", którego głównym bohaterem będzie dr Algernon C. Edwards (André Holland). Już jest gotowy pilot autorstwa Jacka Amiela i Michaela Beglera, twórców "The Knick". W gronie producentów są również André Holland i Barry Jenkins, reżyser "Moonlight", nie ma za to Soderbergha. Projekt nie ma też jeszcze stacji, ale prawdopodobnie będzie to HBO albo HBO Max.
The Playlist, Deadline
  • 1642 / 386 / 0

O chłopie ! Dzięki za info zajebiscie. Czyli co , wychodzi na to że stary bohater jednak wykorkował po odwaleniu swojego finalnego Show. Który to był ten Edwards bo juz nie pamiętam...

EDIT: Sprawdziłem o Czarnego chodzi. No spoko on był jedną z ważniejszych drugoplanowych postaci i jego wątek był spoko. Że wtedy panował stereotyp murzyna muła pociągowego i debila a on był Czarnym lekarzem w tych chorych czasach. Chętnie zobaczę serial dalej pociągnięty z jego perspektywy. Ciekawe czy odpuszczą temat dragów czy z czarnego też zrobią ćpuna. Ale to by było trochę wtórne wg mnie...

A co do seriali o Narko to jeszcze Snowfall - tam poza gangsterką problem narkomani jest bardzo silnie ukazany. Pokazuje co się działo w czarnych dzielnicach w latach 80/90 tych kiedy Pablo Escobar sypał tam koks ( z tąd nazwa ). Powiedział bym że to takie nowoczesne THe Wire bez wątku policyjnego.

Marihuana i „Teoria Furtki do Uzależnienia”

Eksperci są zgodni co do tego, że używanie marihuany nie jest przyczynowo powiązane z używaniem innych nielegalnych substancji.

Białoruscy celnicy podnosili całą chłodnię z ramy, by wyciągnąć ładunek narkotyków

Białoruska służba celna opublikowała nagranie z wyciągania narkotyków z naczepy. I jak widać powyżej, okazało się to bardzo skomplikowaną operacją.
  • 660 / 87 / 32

02 czerwca 2021WujekMorda pisze:
O chłopie ! Dzięki za info zajebiscie.
Nie ma za co. Sam na pewno obejrzę pilota, bo ciekawy jestem, ale nie nakręcam się.
Ciekawe czy odpuszczą temat dragów czy z czarnego też zrobią ćpuna. Ale to by było trochę wtórne wg mnie...
On lubił zapijać swoje problemy i rozładowywać się w agresji. Może w te stronę pójdą?

A co do Snowfall. W ogóle niczego się po tym serialu nie spodziewałem. Kolorowe plakaty kojarzyły mi się z czymś cukierkowym, chujowym. Ale serial mnie pozytywnie zaskoczył. Był bardzo dobry, przekonujący, realistyczny.
  • 660 / 87 / 32

@WujekMorda
03 czerwca 2021Klamm pisze:
Ciekawe czy odpuszczą temat dragów czy z czarnego też zrobią ćpuna. Ale to by było trochę wtórne wg mnie...
On lubił zapijać swoje problemy i rozładowywać się w agresji. Może w te stronę pójdą?
Ok, włączyłem sobie ostatni odcinek. Wiadomo w którą stronę pójdą. Będzie leczył uzależnionych, bo jak sam powiedział "Jestem to winny Thackeryemu".
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 2424 uczestników Wejdź na czata