Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 10048 • Strona 964 z 1005
  • 1695 / 425 / 0
Awatar użytkownika

12 maja 2021zolpi pisze:
To znaczy, że coś ślinicie się do siebie :korposzczur: Może to reakcja na blokowiska666, a on tak reaguje na Ciebie :korposzczur:
Ja się do koleżanki sliniłem oficjalnie, nie ma co ukrywać. :korposzczur:
How do we know that we are not already dead?
:tabletki: :świnia:
  • 702 / 38 / 0
Awatar użytkownika

Śpieszmy się kochać alpre tak szybko schodzi.
  • 606 / 83 / 0
Awatar użytkownika

Mi schodzi ostatnio średnio 30mg/mies, w mojej ocenie za dużo, ale nie planuję odstawiać. Dawki max na raz jakie biorę, to 2 mg, które właśnie rozpuszczają mi się pod językiem. Na to kawka :mniam:
i dont skateboard but im on the grind
  • 276 / 41 / 0

@IamYourFather Nie chce być złym prorokiem ale z doświadczenia wiem że dzisiaj jest to 1 mg dziennie w skali miesiąca a w przyszłym lub następnym miesiącu będzie to 2 mg dobowo. Jeśli się wtedy nie zatrzymasz, dawki pójdą wyraźnie szybko do góry mniej więcej na 4-6 mg dziennie i w czarnym scenariuszu można dobić do 8 - 10 mg dobowo i kolejnym krokiem jest już tylko detoks i wycie do księżyca że życie bez alprazolamu boli. I wtedy zazwyczaj przychodzi ta przykra egzystencjalna refleksja, w jakim gównie i zakłamaniu żyło się przez ostatnie miesiące /lata tracąc naprawdę pokaźne sumy pieniądzy na kombinowanych receptach lub załatwianiu specyfiku w inny sposób. Ból istnienia zawsze powraca jak bumerang. Jedni tylko odsuwają ten moment w czasie a inni wolą się z tym szybciej zmierzyć i coś z tym sensownego zrobić...
  • 30 / / 0

@Piolun

Słowo w słowo miałem identycznie jak piszesz ale z alkoholem. Smutne czasy. 7 razy w psychiatryku (6 w pl 1 w de). A najgorsze że jak już idziesz prosić o pomoc to traktują Cie jak ścierwo do mycia podłóg. Bycie w pasach bez leków bo procenty we krwi to najgorsze co w życiu przeżyłem. Od benzo nie jestem uzależniony ale napisze różnice jaka widzę między alko a benzo. Z alko nie umiem wyhamować i zawsze robię gruby przypał. Po 1 dawce benzo nie dorzucam nic, i nie robię przypału wręcz przeciwnie - jestem do rany przyłóż. Ale zdaje sobie z tego sprawę że jak już się człowiek uzależni od beno to lipa, od alko detox 10dni a od tego podobno dużo więcej. Puki co biorę benzo ok 3 lata tylko doraźnie i jest ok, najdłużej 3-4 dni jednym ciągiem i już mi się lampka zapalała ze przeginam.

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
  • 146 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Pobudka 7 00. Sniadanko 2mg alpry i dzien dobry 16 00
Percs really hurt my stomach
But that's how I feel free

BenzoWarrior :tabletki:
  • 4127 / 604 / 0
Awatar użytkownika

Dostałem 1 mg doraźnie na sen.
Wrzuciłem wczoraj 1 mg na noc.
Spało się dobrze a rano jak się przebudzilem to dosypialem i że 3 razy miałem realne świadome sny w których czulem sie zrelaksowany.
Jakieś panny sobie wyobrażalem, robiły mi lody ekipy xd
Latalem jak superman.
Nie umiem wchodzić w LD świadomie i na ile to był przypadek a na ile sprawka alpry? Łyknalem o 21 a te any od 6 do 7 były więc już raczej nie działało.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 317 / 37 / 0
Awatar użytkownika

Ja wpadłam w jakieś błędne koło. Zjadam jakieś 5mg na dobę (nawet nie liczę, może 6?). Od rana bupropion plus pregaba plus 1 mg alpry i mam w sobie życie i energię, co jest tak nowym dla mnie uczuciem. Ogolnie pozytywnie. Przychodzi popołudnie, wpadam w dolinę, wszystkie plany idą się jebac, bo mi się nie chce, bo bez sensu, tyle rzeczy moglabym zrobić, nauczyć się, rano czuję taki entuzjazm, że po pracy zrobię to, to, czy tamto. A po pracy wracam do domu i pustka w glowie. Czy to możliwe, ze dorzucana w ciągu dnia alpra jebie mi nastrój i wpędza w poczucie pustki? Nie mogę się doszukać żadnej innej przyczyny... A wrzucam z nadzieją, że tym razem uratuję resztę dnia, zapijam kawą i... Nic. Rozumiem, że tolerka i że mogę nie odczuwać działania, ale czy to możliwe, ze alpra mnie dołuje?
Discard that delusion. Forget it. Go to Wonderland.
  • 1780 / 425 / 0
Awatar użytkownika

bupropion - to bupra ? Bierzesz też buprę ? Jeśli tak to w jakiej dawce na dobę ??
  • 21 / 2 / 0

bupropion to bupropion, trochę nietypowy antydepresant, sprawdź na wiki.
ODPOWIEDZ
Posty: 10048 • Strona 964 z 1005
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.