Syntetyczne kannabinoidy - wątek ogólny

Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Kannabinoidy

Posty: 2015 Strona 202 z 202
Rejestracja: 2010
  • 4067 / 591 / 0

Tak sobie myślę że to nieźle narzędzie tortur by było to synt kanna albo sposób jak zniechęcić do narkotykow.
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Siema, nie wiem czy to tu ale strzelam ze tak. Jaralem wczoraj wieczorem, dzień jak co dzień. Roznica była jedna, zjaralem sobie lufe i praktycznie od razu straciłem równowagę, byłem w takim stanie, że ledwo dotarłem 10 metrów dalej na chatę do łóżka. Odcielo mnie, leżałem słyszałem nieskończona ilość dyskusji w moim mozgu, widziałem struktury ale nie wiem jakie. Czułem się jakbym miał schizofrenie czy coś takiego. obudziłem się nie wiem ile później. Dalej byłem zrobiony w chuj, nic nie pamiętałem. Nie wiedxialem dlaczego jestem w tym domu (jestem w pracy, spie w innym mieście na innej chacie) co to za DOM, gdzie ja mieszkam. Milem jedna wielka dziurę w głowie. Ogarnalem ze mam cały ryj w rzygach. Czyli straciłem przytomność i się zrzygalem na własny ryj (z tego co pamietam leżałem na plecach wiec dobrze ze mogę to jeszcze pisać). I teraz pytanie, czym mogło być nasączone to palenie, ogolnie od tygodnia się zastanawiamy z ziomkami bo jest słabe w chuj, działa 15 minut i elo. Już kiedyś jaralem takie coś, ale milem trochę inna jazdę i nie straciłem przytomności ani pamięci. Ale tez działało ok. 15 minut i dopiero przy zajebaniu lufy na raz dochodziło do odlotu.

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Możliwa legalizacja psychodelików w Kalifornii?

Projekt ustawy mającej na celu dekryminalizację psychodelików przeszedł we wtorek 06.04 przez senacką komisję w Kalifornii. Dodatkowym założeniem legislacji jest powołanie roboczej grupy, która miałaby badać możliwości dalszych reform w tym kierunku. Osobno zatwierdzono również odrębne przepisy pozwalające na tymczasowe otwarcie miejsc, w których możliwa będzie konsumpcja narkotyków w bezpieczny sposób.
Rejestracja: 2019
  • 93 / 5 / 0

Na moje oko na 100% bagniak z którymś z nowych synt. kanna. Która konkretnie to raczej bez szans na identyfikację, stężenie beż tolerki robi Ci karę, a jeżeli działanie już na początku zamyka się w 15 min to nawet jak na syntetyki wyjątkowe popłuczyny.
Rejestracja: 2015
  • 122 / 33 / 0

@surowy

Wszystkie kanna tak działają jak przesadzisz z dawką.
Rejestracja: 2021
  • 3 / 1 / 0

Jeśli marihuana jest z pewnego źródła to sam widzisz że dobrze się czujesz po wypaleniu a po odstawieniu nie ma gorszych efektów ubocznych
Gorzej z daje canna, kiedyś paliłem AM ten jak plastelina, na początku małe dawki, potem jak szalony, po odstawieniu czułem się jak gówno, bez chęci do życia.
Drugim razem zapaliłem fake skuna, nie powiem nazwy vendora, ale to co przeżyłem to jakaś masakra. Po pierwszym buchu było ok ale to co się stało po drugim to pamietam do dziś. Najpierw czarno przed oczami myślałem że umieram, a potem ekran na komputerze zmienił mi się do tego stopnia że myślałem że ktoś go shakowal i wyświetlały się jedynki i zera, jak bania zeszła okazało się że komputer był wyłączony. Zapaliłem jeszcze jednego bucha i po minucie słyszałem syreny policyjne i jakieś roboty kosmiczne wpelzly mi do ogródka, zaczęli mi robić zdjęcia, skanować laserami, bałem się , schowałem się pod oknem, ciemny pokój rozbłysnął światłem. Czułem się obserwowany. Jak to gówno mi zeszło splukalem prawie dziesięć gram tego ścierwa w kiblu.
Na każdego może działać inaczej ale po marihuanie nigdy nie miałem takiego bad tripa, od tamtej pory boję się palić syntetyczne canna
Posty: 2015 Strona 202 z 202
Wróć do „Kannabinoidy”
Na czacie siedzi 2424 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość