Podejrzenie o dil MJ

Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 55-60 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Moderator: Prawo

• 3 / / 0

Siema mam pytanie. Jakoś tydzien temu policja zajechała na miejscówkę gdzie osoba X stała sobie z kolega trudno było nie spierdolic to uciekli. Na następny dzień gdy osoba X była z innym kolega na mieście to zajechali undercover i osoba x spierdolila a jego kolegę wzięli do wozu przeszukali, nic nie znaleźli spytali się czy osoba X chciała mu coś sprzedać. Oczywiście kolega powiedział ze nie. Puścili go wolno. Co grozi teraz osobie X czy jeśli nie znajda przy nim nic to sprawa zamknięta czy wjazd na chatę będzie? Jak coś to osoba X nigdy nie sprzedawała nikomu żadnych substancji. Możliwie ze osoba X jest inwigilowana lecz nie była nigdy wcześniej nawet spisywana. Pozdro z fartem. :liść:

ZX

• 1198 / 382 / 0

jesli jest dilerem to moze spodziewac sie wiezienia jesli juz taka wredna policje macie

Legalizacja marihuany jest coraz bliżej. Jak można na tym zarobić?

Nie oszukujmy się, dla rządzących taki temat jak „legalność jakiejś używki” jest naprawdę nieistotny. Dopóki większość mówi ziołu „nie”, to będzie ono nielegalne. Gdy większość zacznie mówić ziołu „tak”, to status quo będzie podważany, a kolejne ustępstwa regulacyjne będą postępować. Całość sprowadza się więc do społecznego postrzegania danego tematu. Jeszcze kilkanaście lat temu, marihuana była jednoznacznie stawiana na równi z twardymi narkotykami zaraz obok kokainy czy heroiny i to wcale nie tylko w Polsce. Obecny status marihuany na świecie wygląda następująco.

Polacy proponują sprzedaż narkotyków umarłym w nowej grze Dead Dealer

Forestlight Games od dłuższego czasu pracuje nad Dead Dealer, czyli produkcją w której wcielimy się w nietypowego sprzedawcę narkotyków. Naszym klientem docelowym będą truposze, którzy nawet po śmierci nie są w stanie poradzić sobie z nałogiem.
  • 3 / / 0

@ZX

No w tym problem ze nie jestem dodam jeszcze ze jestem nieletni a MJ tylko jaralem czasem

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}

ZX

• 1198 / 382 / 0

zasada #1 nie chodzic z towarem po rejonie i wszystko bedzie spoko. A jak juz trzeba to z odrobinka w garsci albo odpakowanym w kieszonce, widzisz kurwe zjadasz i nic nie klepie normalnie, ale jakby klepalo to lepiej miec tego nieduzo, choc ja raz to wpierdolilem 3 gramy i tylko lekko chill bylo czuc.
  • 3 / / 0

@ZX

Spoko a jak by nagle zajechali na mieście i nic nie znaleźli to co na komendę zabiorą czy puszcza wolno? I czy na chatę wjadą ale jakby mieli wjechać to chyba już dawno by to zrobili.

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
Wróć do „Zarzuty handlu lub udostępniania”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata