Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 512 • Strona 50 z 52
  • 7058 / 1271 / 0
Awatar użytkownika
Stteetart
Kompetentny
Kompetentny

10 kwietnia 2021Dodelijke pisze:
Ja łączyłem fernylo z mj i nie widzę żeby mi coś zjebało ;p
A wiesz jakie efekty osiagnalbys na fenylop bez mj ?
Hexen in stock %-D
Zapraszam : https://hyperreal.info/talk/topic70798.html
Tu też zapraszam
https://hyperreal.info/talk/post3523263.html#p3523263
  • 3 / / 0
Awatar użytkownika

Jakie schemat brania fenylopiracetamu uważacie za najbardziej odpowiedni?

Chciałbym zacząć przygodę z racetamami, fenylopiracetam wydaje się najbardziej kuszący, ale ze względu ryzyko wyrobienia tolerki, wolałbym nie stosować go codziennie. Zastanawiam się jaki racetam wybrać do codziwnego, który dobrze skomponuje się z fenylopiracetamem który planuje brać 2-3 x w tygodniu w dawce 1x100mg. Czy oxiracetam w dni bez fenylopiracetamemu to dobry wybór? Może inny racetam sprawdzi się lepiej w tej roli?

Co sądzicie na ten temat i jakie są Wasze doświadczenia?

Druga sprawa to łączenie fenylopiracetamemu lub wspomnianego stacku z prl-8-53. Testował to ktoś? Chciałbym brać prl w dni w których biorę fenylopiracetamemu i wykorzystywać to do pochłaniania wiedzy. Czy ten mix będzie efektywny w takim celu?
  • 89 / 21 / 0

27 kwietnia 2021BacopaPL pisze:
Jakie schemat brania fenylopiracetamu uważacie za najbardziej odpowiedni?
Przerywany. Pracuje 2/2 po 12 h w szpitalu i rewelacyjnie się sprawdza. Najlepiej nie miksować. Chociaż gdy brakuje mi speeda i zaczynam przysypiać pod koniec zmiany to zarzucam kofeinę albo teakrynę
w proszku. Musisz wyczuć klimat bo zbytnia stymulacja u mnie np powoduje wymioty. Głównie przez to że mam syf w płucach po rzuceniu jarania. Gdy zaczyna wjeżdżać fenylo czuje ile sobie brudu narobiłem jarając szlugi i mj przez ostatnie 5 lat. W każdym razie kombinuj i pamiętaj że mniej znaczy więcej. 😉
Pozdro
Pewnego razu Bóg stworzył Niebo i Ziemię...:heart:
  • 243 / 22 / 0
Awatar użytkownika

10 kwietnia 2021Stteetart pisze:
10 kwietnia 2021Dodelijke pisze:
Ja łączyłem fernylo z mj i nie widzę żeby mi coś zjebało ;p
A wiesz jakie efekty osiagnalbys na fenylop bez mj ?
Nie wiem, ale nie mam zamiaru sobie odbierać przyjemności z życia, tak samo jak nie chce stać sie Einsteinem.

Ja fenylo biorę przed treningami siłowymi razem z agmatyną, pompa i motywacja jest mega/
  • 2 / / 0

Orientujecie się jak jest z legalnością fenylka teraz? Pisałem do Swissherbal, gdzie "chwilowo" nie ma tego, ale odpowiedzieli mi, że to jest teraz substancja psychotropowa i zakazana tym samym. Tymczasem na ekstraktach, dawne allchemy, normalnie jest. Na liście substancji zakazanych nie znajduje...
Chce sobie poprawić koncentrację w pracy, ale nie chcę mieć przez to problemów ewentualnie. Co myślicie
  • 311 / 50 / 0

Myśle, że coś im się pomyliło. Chyba, ze na prawdę zaczęto stosować ban na wszystko w czym można upatrzyć szkielet fenyloetyloaminy, to i fenibut powinien zniknąć, i PEA... Niedobrze, bo właśnie przymierzam się do zamówienia i testów.
Uwaga! Użytkownik syntheticFlesh nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Na początek - cześć! Bo to mój pierwszy raz tutaj. Stosuje fenylopiracetam od jakiegoś czasu w dawkach 80-150mg/dzień. Dorzuciłem po 2 dniach Cdp choline bo łeb bolał po południu. Najlepszy efekt jednak udało mi się uzyskać łącząc go z DMAE. Działa to świetnie na mnie w przeciwieństwie do nooteptu. Mam tylko jedno ale czasami po południu czuję mega zjazd - wystarczy wtedy mała kawa lub 15 min drzemki i moc znowu wraca. Zauważyliście też takie coś u siebie?
  • 311 / 50 / 0

Fenylopiracetam zdaje się zniknął dosłownie wszędzie.
Uwaga! Użytkownik syntheticFlesh nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Czy orientujecie się czy zatrzymują paczki z feno z zagranicy?
  • 2 / / 0

@CzeskieZniwa

To jest jak loteria, raz zatrzymają, 2 razy puszczą. Bardziej interesujące jest wg mnie czy w razie czego coś grozi za sprowadzenie phenotropilu, zakładając że zamawia się go na własny adres? Czy najwyżej paczka trafia do spalarni? :zły:

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
ODPOWIEDZ
Posty: 512 • Strona 50 z 52
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.