Grzyby - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 50 / 1 / 0

Ehh, zjadłem wczoraj 15 gramów i kompletnie NIC nie czułem. Żadnych wizuali, nic. Pewnie to przez trazodon, którego zjadłem 100mg kilka dni wcześniej.
  • 49 / 11 / 0

Ale świeżych czy suchych?

O pułapkach, w które wpadają naukowcy badający psychodeliki

Matthew W. Johnson, profesor psychiatrii i nauk behawioralnych z Johns Hopkins University School of Medicine, ostrzegł przed trzema pułapkami, w jakie wpadają badacze psychodelików. Są to: pułapka błędu pomieszania pojęciowego; pułapka wprowadzania przez badaczy do ich praktyki własnych przekonań religijnych; oraz pułapka ‘psychodelicznej wyjątkowości’. Poniżej przedstawione są zalecenia Johnsona, których przestrzeganie pozwoli na ominięcie tych pułapek. Prócz zaleceń przedstawione zostają krótkie opisy sytuacji, do których się aplikują.

Kolumbijskie kartele prały pieniądze w skierniewickim Banku Spółdzielczym

Kartele narkotykowe z Kolumbii urządziły sobie pralnię brudnych pieniędzy w Banku Spółdzielczym w Skierniewicach. Prokuratura zabezpieczyła tam 1,4 mld zł „wypranej” gotówki. To największa w kraju tego typu rekwizycja. W sprawie tej afery występuje dwóch Polaków i trzech cudzoziemców. Czterech już zatrzymano. Wśród nich jest szef gangu. Sąd w Holandii zgodził się niedawno, aby został wydany wymiarowi sprawiedliwości w Polsce.
  • 50 / 1 / 0

świeżych
  • 924 / 485 / 1

No to zjadłeś przy dobrych wiatrach jakieś 1.3 grama, czyli taka dawka mysia bym powiedziała, pytanie czy spożywasz trazodon regularnie, czy jednorazowo wtedy, bo zabrzmiało jakbyś użył doraźnie a nie zazywał w ramach leczenia.
Jako SARI stosowany na dłuższą metę mógł się przyczynić do braku efektów spożycia, jeśli raz to raczej nie i wina zdecydowanie dawki, albo innych leków.

Spróbuj kolejny raz podwoić i przyjąć "na czysto".
  • 4 / / 0

Witam wszystkich.
Otóż planuje w niedlugim czasie sprobowac magicznych grzybkow (psylocibe cubensis golden teacher).
W zwiazku z tym mam pytanie, czy grzybki moga zle wplynac na moj nadwrazliwy zoladek ?
Jeszcze z dwa lata temu zjezdzalem szpital srednio 3 razy do roku z powodu odwodnienia (nie przez narko). Teraz jest troche lepiej ale jednak mam te obawy. Jest tu moze ktos kto ma jakies problemy gastryczne i odwazyl sie na spozycie grzybkow ? Lub czy sa jakies sposoby zeby zniwelowac tą ciezkostrawnosc grzybkow ? Pozdrawiam koledzy
  • 50 / 1 / 0

@CATCHaFALL

Zjadłem łącznie 5 tabletek trittico 75mg w przeciągu tygodnia. Szkoda, bo na grzyby wydałem ponad 50zł i zero fazy.
  • 295 / 57 / 0

@adamo3211231
lemon-tek
zmiel grzyby, wyciśnij cytrynę w to i wypij. Polecam też zatykać nos podczas konsumowania grzybów w jakikolwiek sposób.
  • 166 / 72 / 0

Lemon-tek jest rzeczywiście spoko jeśli chodzi o łatwość przyjęcia, smak i szybkość działania, szczególnie jeśli doda się do niego np. herbaty owocowej czy innego płynu. Ale kwas cytrynowy może spowodować zgagę lub mdłości, jeśli kolega cierpi na nadkwaśność żołądka. Szkoda @adamo3211231, że nie sprecyzowałeś, o jakie problemy konkretnie chodzi, ale skoro piszesz o jakichś poważniejszych przypadkach odwodnienia, które kończyły się wizytami w szpitalu, to pewnie męczyły Cię wymioty. Polecałabym Ci z własnego doświadczenia nie spożywać grzybów całkowicie na czczo, szczególnie lemon-teka. Zjedz np. małą kanapkę, niedużo, ale żeby cokolwiek było w żołądku. Możesz też zmielić grzybki i dać właśnie na kanapkę np. z jakimś miodem/kremem czekoladowym albo samym masłem/margaryną.
Pozdrawiam, oby obyło się bez sensacji żołądkowych :grzybki:
  • 4 / / 0

@PogromcaDzików Tak chodzilo mi o dość ostre wymioty ktore konczyly sie raz gorszym raz slabszym odowdnieniem. Lemon-teka odpuszcze ze wzgledu na nadkwasowosc, ale zmielone grzybki jako glowny dodatek do jakiegos posilku brzmi dobrze. Dziekuje za rady, niech moc bedzie z wami! Pozdrawiam
  • 924 / 485 / 1

@adamo3211231

Zrób sobie delikatnego szejka, na przykład mały banan, kilka borówek i ulubione mleko, zblenduj całość z grzybami.

Bodyload nieunikniony, ale pomimo tego że większość poleca wrzucanie grzybów na pusty żołądek, to ja odradzam to robić właśnie ze względu na późniejsze dolegliwości, bo wcale ich nie unikniemy a tylko wzmożymy. Zawsze jem coś lekkiego na 3/4h przed i zawsze jest ok. Próbowałam na wiele sposobów i nie ma złotego środka niezależnie czy żołądek pusty, czy pełny.
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata