Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 10031 Strona 964 z 1004
Rejestracja: 2015
  • 1695 / 425 / 0

12 maja 2021zolpi pisze:
To znaczy, że coś ślinicie się do siebie :korposzczur: Może to reakcja na blokowiska666, a on tak reaguje na Ciebie :korposzczur:
Ja się do koleżanki sliniłem oficjalnie, nie ma co ukrywać. :korposzczur:
Rejestracja: 2009
  • 701 / 38 / 0

Śpieszmy się kochać alpre tak szybko schodzi.

Narkotyk, którym odurzono Hitlera. Pod jego wpływem zmienił historię wojny

W lipcu 1943 r. Benito Mussolini poważnie rozważał wycofanie Włoch z działań wojennych. Wiadomość o możliwej zdradzie sojusznika załamała Adolfa Hitlera. Na 19 lipca, dzień po kluczowej przegranej z Armią Czerwoną pod Kurskiem, Führer miał zaplanowane spotkanie z Duce, ale był cieniem samego siebie. Na takie okazje jego przyboczny lekarz, Theo Morell, trzymał specjalne „lekarstwo”.

LSD. Jak to się zaczęło?

„W stanie podobnym do snu, z oczami zamkniętymi, chłonąłem zmysłami nieprzerwany strumień fantastycznych obrazów i niezwykłych kształtów z mocną, kalejdoskopiczną grą kolorów”. Tak wyglądał opis pierwszego tripu na LSD w historii świata. Fragment książki „Jak zmienić swój umysł?” Michaela Pollana.
Rejestracja: 2020
  • 593 / 83 / 0

Mi schodzi ostatnio średnio 30mg/mies, w mojej ocenie za dużo, ale nie planuję odstawiać. Dawki max na raz jakie biorę, to 2 mg, które właśnie rozpuszczają mi się pod językiem. Na to kawka :mniam:
Rejestracja: 2019
  • 273 / 39 / 0

@IamYourFather Nie chce być złym prorokiem ale z doświadczenia wiem że dzisiaj jest to 1 mg dziennie w skali miesiąca a w przyszłym lub następnym miesiącu będzie to 2 mg dobowo. Jeśli się wtedy nie zatrzymasz, dawki pójdą wyraźnie szybko do góry mniej więcej na 4-6 mg dziennie i w czarnym scenariuszu można dobić do 8 - 10 mg dobowo i kolejnym krokiem jest już tylko detoks i wycie do księżyca że życie bez alprazolamu boli. I wtedy zazwyczaj przychodzi ta przykra egzystencjalna refleksja, w jakim gównie i zakłamaniu żyło się przez ostatnie miesiące /lata tracąc naprawdę pokaźne sumy pieniądzy na kombinowanych receptach lub załatwianiu specyfiku w inny sposób. Ból istnienia zawsze powraca jak bumerang. Jedni tylko odsuwają ten moment w czasie a inni wolą się z tym szybciej zmierzyć i coś z tym sensownego zrobić...
Rejestracja: 2020
  • 29 / / 0

@Piolun

Słowo w słowo miałem identycznie jak piszesz ale z alkoholem. Smutne czasy. 7 razy w psychiatryku (6 w pl 1 w de). A najgorsze że jak już idziesz prosić o pomoc to traktują Cie jak ścierwo do mycia podłóg. Bycie w pasach bez leków bo procenty we krwi to najgorsze co w życiu przeżyłem. Od benzo nie jestem uzależniony ale napisze różnice jaka widzę między alko a benzo. Z alko nie umiem wyhamować i zawsze robię gruby przypał. Po 1 dawce benzo nie dorzucam nic, i nie robię przypału wręcz przeciwnie - jestem do rany przyłóż. Ale zdaje sobie z tego sprawę że jak już się człowiek uzależni od beno to lipa, od alko detox 10dni a od tego podobno dużo więcej. Puki co biorę benzo ok 3 lata tylko doraźnie i jest ok, najdłużej 3-4 dni jednym ciągiem i już mi się lampka zapalała ze przeginam.

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
Rejestracja: 2018
  • 145 / 16 / 0

Pobudka 7 00. Sniadanko 2mg alpry i dzien dobry 16 00
Rejestracja: 2010
  • 4122 / 601 / 0

Dostałem 1 mg doraźnie na sen.
Wrzuciłem wczoraj 1 mg na noc.
Spało się dobrze a rano jak się przebudzilem to dosypialem i że 3 razy miałem realne świadome sny w których czulem sie zrelaksowany.
Jakieś panny sobie wyobrażalem, robiły mi lody ekipy xd
Latalem jak superman.
Nie umiem wchodzić w LD świadomie i na ile to był przypadek a na ile sprawka alpry? Łyknalem o 21 a te any od 6 do 7 były więc już raczej nie działało.
Rejestracja: 2018
  • 317 / 37 / 0

Ja wpadłam w jakieś błędne koło. Zjadam jakieś 5mg na dobę (nawet nie liczę, może 6?). Od rana bupropion plus pregaba plus 1 mg alpry i mam w sobie życie i energię, co jest tak nowym dla mnie uczuciem. Ogolnie pozytywnie. Przychodzi popołudnie, wpadam w dolinę, wszystkie plany idą się jebac, bo mi się nie chce, bo bez sensu, tyle rzeczy moglabym zrobić, nauczyć się, rano czuję taki entuzjazm, że po pracy zrobię to, to, czy tamto. A po pracy wracam do domu i pustka w glowie. Czy to możliwe, ze dorzucana w ciągu dnia alpra jebie mi nastrój i wpędza w poczucie pustki? Nie mogę się doszukać żadnej innej przyczyny... A wrzucam z nadzieją, że tym razem uratuję resztę dnia, zapijam kawą i... Nic. Rozumiem, że tolerka i że mogę nie odczuwać działania, ale czy to możliwe, ze alpra mnie dołuje?
Rejestracja: 2008
  • 1760 / 418 / 0

bupropion - to bupra ? Bierzesz też buprę ? Jeśli tak to w jakiej dawce na dobę ??
Rejestracja: 2020
  • 21 / 2 / 0

bupropion to bupropion, trochę nietypowy antydepresant, sprawdź na wiki.
Posty: 10031 Strona 964 z 1004
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości