PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

47%
1.Tak.
170
42%
2.Kocham i nienawidzę
155
11%
3.Nie.
40

Liczba głosów: 365

sja

• 101 / 18 / 0

Kiedyś gdzieś czytałem opinię że przy małej ilości bupry może ona wzmacniać działanie innych opiatów. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Zastanawiam się czy nie dorzucić do PST jakiś 0,8 - 1mg bupry, bo płucze te bakalandy, płucze i zaraz pęknę od tej przepłuczki a fazy ku..a jak nie było tak nie ma
  • 6 / 6 / 0

Który nr z rzędu w maku Finezja świadczy o kraju pochodzenia?

Przetestowałem bakaland 09:16 8H1 0002299765 (sorry nie wiem tak do końca które nr są ważne- jeśli mi ktoś wytłumaczy to będzie git). Muszę przyznać, że daje radę, ale niestety moja opinia jest niemiarodajna bo jestem świeżo po przerwie. Proszę o scalenie.

Zbudować lepszy statek do podróży wewnętrznej: Pytania o DMT

Andrew R. Gallimore jest neurobiologiem, chemikiem i farmakologiem zainteresowanym relacją pomiędzy substancjami psychodelicznymi, mózgiem, świadomością i strukturą rzeczywistości. Poniżej prezentujemy jego wywiad dla portalu Reset.me na temat roli DMT w procesie neurogenezy, neuroprotekcji i neuroewolucji.

Jeszcze długo nie będzie legalnej marihuany w Holandii

Wiele wskazuje na to, iż wizja legalnej marihuany w Królestwie Niderlandów coraz bardziej się oddala. Pilotażowy program, swoisty eksperyment z konopiami w dziesięciu miastach krainy tulipanów, został odłożony w czasie na okres bliżej nieokreślony.
  • 371 / 12 / 0

Masz pewnie na myśli końcową triadę cyfr z numeracji serii;)
  • 6 / 6 / 0

Już po jakimś czasie muszę powiedzieć, że ten mak jest słabiutki. Biorąc moją wyposzczoną osobę powinno być dużo lepiej.

sja

• 101 / 18 / 0

Wygląda na to że faktycznie małe dawki bupry (0,5mg) mogą wpływać na fazę po PST. Sprawdziłem dwukrotnie i w obu przypadkach czułem pozytywny wpływ. W pierwszym przypadku plukałem 1,5 kg baka 267 i 10 min później włożyłem pod język buprę. W efekcie pojawiła się leciutka euforia, czego na samym tym maku nie było. Ponieważ wcześniej piłem 2kg tego maku nie byłem pewien czy to nie wynik ilości ale dziś powtórzyłem to z 914 w taki sposób że najpierw przeplukalem 2kg bez bupry i efektu nie było prawie żadnego nawet skręta do końca mi nie zaleczylo. Po 2h przepłukałem jeszcze 0,5 kg ale z buprą i zrobiło się milutko nawet z przysypkami lekkimi. Te podbicia są bardzo niuansowe ale robi się tak właśnie milutko, leciutko euforycznie
  • 2738 / 888 / 0

ostatnio sporządziłem wywar z opisywanego wcześniej przeze mnie Fresco celem zaleczenia skręta i powiem szczerze, że po trzydniowej przerwie, poza ulgą poczułem nawet lekkie wyciszenie, więc musi coś być w tej serii, bo chyba rzucili jakąś nową. nie jest to oczywiście nawet mak przeciętny, ale dałbym mu te 2/10 lub 3/10, jeśli ktoś by potrzebował na zaleczenie.

nie widziałem jeszcze, żeby ktoś wpisywał na forum, więc podam numer seryjny.

0002278257 (250 g, FRANCJA)

normalnie nie wziąłbym się w ogóle za mak w mojej obecnej sytuacji, do tych słabych maczków planuję wrócić po odtruciu, bo wtedy będą jako tako działać. jednak byłem zmuszony przepłukać, bo nie miałem pod ręką tabletek.
  • 2427 / 165 / 0

12 maja 2021mrkracy pisze:
Który nr z rzędu w maku Finezja świadczy o kraju pochodzenia?

Przetestowałem bakaland 09:16 8H1 0002299765 (sorry nie wiem tak do końca które nr są ważne- jeśli mi ktoś wytłumaczy to będzie git). Muszę przyznać, że daje radę, ale niestety moja opinia jest niemiarodajna bo jestem świeżo po przerwie. Proszę o scalenie.
Trzy ostatnie cyfry numeru, w tym wypadku 765. Oraz godzina pakowania 09:16. Godzina ma bardzo duże znaczenie, nawet 3-5 minut różnicy czasowej (np. 09:20) może to już być całkiem inny sort maku. W Fresco potrafią być na prawde zaskakujące różnice. Nie mówiąc już o godzinach. A co do Finezji powineneś mieć rozpisaną legendę jak odczytać kraj pochodzenia, prawdopodobnie są to oznaczenia literami : c-czechy, s-słowacja, h-hiszpania, f-francja.
  • 6 / 6 / 0

@chlorekturbokofeiny dzięki wielkie za wytłumaczenie. Co do tej Finezji to kraje znaczone są cyframi od 1 do 5. Spróbowałem 04 04 22 2- czyli z Czech i powiem, że zupełnie okrągłe zero.
  • 16 / 3 / 0

914 z 8:10 działa bardzo przyjemnie natomiast ten z 5:30 praktycznie wcale
  • 616 / 115 / 2

Te obecne maki są tak słabe, że trzeba uważać by ich za dokładnie nie płukać, bo używając większej ilości ziarna wypłukujemy też z nich inne- niechciane alkaloidy, po których możemy poczuć się gorzej. "Nasze" alkaloidy wypłukują się łatwo, ja skróciłem czas kręcenia roztworu w mikserze by nie pić za dużo niechcianego świństwa.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata