Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 323 / 53 / 0

@blokowiska666 Podejrzewam jakie to plamy :korposzczur:
  • 854 / 235 / 0

Nie wiem czemu, ale mi się to ślinienie zdarza tylko, kiedy drzemię w ciągu dnia, nigdy w nocy.
I nawet miałam raz okazję obślinić poduszkę @blokowiska666 podczas takiej drzemki. %-D :świnia:

Narkotyk, którym odurzono Hitlera. Pod jego wpływem zmienił historię wojny

W lipcu 1943 r. Benito Mussolini poważnie rozważał wycofanie Włoch z działań wojennych. Wiadomość o możliwej zdradzie sojusznika załamała Adolfa Hitlera. Na 19 lipca, dzień po kluczowej przegranej z Armią Czerwoną pod Kurskiem, Führer miał zaplanowane spotkanie z Duce, ale był cieniem samego siebie. Na takie okazje jego przyboczny lekarz, Theo Morell, trzymał specjalne „lekarstwo”.

Wiemy w jakim sklepie odkryto narkotyki w bananach. Jest oświadczenie sieci

Z ustaleń dziennikarskich wynika, że narkotyki w transporcie bananów znaleźli pracownicy sieci Carrefour. Sieć opublikowała oświadczenie.
  • 323 / 53 / 0

To znaczy, że coś ślinicie się do siebie :korposzczur: Może to reakcja na blokowiska666, a on tak reaguje na Ciebie :korposzczur:
  • 330 / 85 / 0

Przetestowane, w mieście było opakowanie xanaxu 2mg, żadnych różnic między najtańszym obecnie alprazolamem aurovitas. A może i są tańsze, tylko nie wiem. Jeden plus dla xanaxu to piękne tabletki.
  • 1271 / 151 / 0

w sumie jezeli chodzi o alpre i ktoś chce ją odstawić , to od której pory najlepiej zacząć? załózmy ze ktoś bral alpre o nieregularnych porach ale codziennie i chce odstawić to o której porze powinien wziąć alpre w zmniejszonej dawce zeby było najbardziej git , bo obecnie nie biore caly dzien tylko wieczór troche na sen i jakos to idzie ale moze jest ktos mądrzejszy odemnie
  • 836 / 187 / 1

Schodzenie z alpry alprą bywa trudne, w szczególności w dalszych etapach. Od jakiej dawki redukujesz? Powinieneś przejść na długo działające benzo, np. diazepam, klorazepat lub klonazepam. Redukuje się od dawki porannej.
  • 273 / 39 / 0

Istnieją różne podejścia. Pora dnia nie ma znaczenia. Redukcja podręcznikowo 0,25 mg co dwa tygodnie. Zwiększać interwał czasowy jeśli pojawią się za ostre objawy odstawienne. Nie polecam i mój lekarz też odradzał odstawiania alpry przez przyjmowanie dłużej działającego benzo z prostego powodu. Jeśli ktoś jest uzależniony od benzo, to pomoże dłużej działające benzo, które oddziałuje na te same receptory? Można w ten sposób bardzo łatwo wpierdolić w kolejne uzależnienie. Lekarz specjalista od uzależnień który mnie prowadzi, mówi jasno, albo się leczysz albo ćpasz. Krótka piłka. Przede wszystkim przy schodzeniu z benzo, nigdy never ever nie brać jakiegokolwiek benzyniaka. Przyjmować natomiast bezwzględnie lek p/lękowy pierwszego rzutu nie będący benzodiazepiną czyli pregabaline i zwiększać co tydzień o 25 mg i dobić do maxa czyli 600 mg dobowo. No i nie wpadać w panikę że będzie strasznie, że się nie da. Jak będzie Ci zależeć i naprawdę będziesz chciał, to się da. Prędzej czy później ale się da. O wiele trudniejsze od wyjścia z uzależnienia od alprazolamu jest nie wracanie ponownie do jakichkolwiek benzodiazepin kiedy pojawią się trudne emocjonalnie sytuacje. Dlatego w moim przekonaniu bez psychoterapii albo chociaż rozmów interwencyjnych u dobrego psychologa, bez wsparcia przyjaciela, rodziny albo choć jednej bliskiej zaufanej osoby która pomoże w trwaniu w abstynencji, powrót do nałogu to kwestia czasu, niestety
  • 2465 / 331 / 1

Klorazepat nie jest znowu taki straszny. To dobra opcja. potencjał nadużywania znikomy
  • 2051 / 243 / 0

12 maja 2021Brutalny pisze:
w sumie jezeli chodzi o alpre i ktoś chce ją odstawić , to od której pory najlepiej zacząć? załózmy ze ktoś bral alpre o nieregularnych porach ale codziennie i chce odstawić to o której porze powinien wziąć alpre w zmniejszonej dawce zeby było najbardziej git , bo obecnie nie biore caly dzien tylko wieczór troche na sen i jakos to idzie ale moze jest ktos mądrzejszy odemnie
Brutalny ja też brałem alpre tylko na noc doraźnie by jakoś zasnąć bralem 1mg .. ale był gorszy okres ze bralem w ciagu dnia też 1mg ale wtedy miałem w huj doła itp i musiałem brać by wyciszyć emocje i tak dalej .. jak sie uspokoiły sprawy bralem już tylko na noc ( bez zadnego ucinania dawki w dzien np po 0,5mg ) a teraz to już nie biorę alpry na noc w sensie noc w noc tylko czasami raz w tygodniu max 2x i jest ok bez problemu .. jeśli o alpre chodzi bynajmniej ja tak mam to kwestia tego że chcę odstawić itp ..powodzenia
  • 593 / 83 / 0

Obecnie alprę zażywam jedynie do połączania z buhem, nie częściej niż 2 x w tygodniu. Jak sobie przypalę, częściej nie mogę bo mi się obecnie powoli wenla rozkręca. Dodam przy okazji, że odnośnie alkoholu spożywam w ilościach identycznych ale zazwyczaj jakieś słabsze piwko i max jedno, poniżej 5%. Raz się zdarzyło, że wypiłem mocniejsze piwo to poczułem spadek działania wenli. No a jeśli mix alpra + buh jest na podkładce z pregabaliny, to czuję się jeszcze przyjemniej, np. takie 300mg pregi 2-3 h przed. Ogólnie nie polecam z grubsza można się uzależnić w końcu od 3 substancji, w przypadku nadużywania. A trzeba silnej woli, żeby się za bardzo nie przyzwyczajać.
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata