3-MMC; Metafedron

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 14 / / 0

Ja trójkę zażywam jedynie snifem, kiedyś waliłam sporo XTC i od tamtej pory oralnie mi dragi nie podchodzą. Sniff to sniff 😁
  • 1914 / 225 / 0

akurat EMka snifem gorzej robi, chociaż ja i tak sniffam na wejściu

mnie trójka uczyniła nosownikiem, z tego trzeba choć 1 kreskę

bez kreski to marnacja materiału

jak tak można

ja nie wiem

O pułapkach, w które wpadają naukowcy badający psychodeliki

Matthew W. Johnson, profesor psychiatrii i nauk behawioralnych z Johns Hopkins University School of Medicine, ostrzegł przed trzema pułapkami, w jakie wpadają badacze psychodelików. Są to: pułapka błędu pomieszania pojęciowego; pułapka wprowadzania przez badaczy do ich praktyki własnych przekonań religijnych; oraz pułapka ‘psychodelicznej wyjątkowości’. Poniżej przedstawione są zalecenia Johnsona, których przestrzeganie pozwoli na ominięcie tych pułapek. Prócz zaleceń przedstawione zostają krótkie opisy sytuacji, do których się aplikują.

Czerwone oczy po marihuanie – czy należy się tym martwić?

Każdy kto chociaż raz w życiu sięgnął po marihuanę wie, że oprócz poprawy nastroju, czy ulgi w bólu innym z zauważalnych efektów jej stosowania może być zaczerwienienie oczu. Jest to jeden z najczęstszych fizycznych objawów. Dlaczego po marihuanie pojawia się taki efekt i co powoduje, że oczy stają się czerwone? Czy powinno nas to niepokoić?
  • 123 / 6 / 0

Jak mozecie porownac obecne 3-MMC do np. 4-CMC z 2017 od primasort (te w bialo-szarnych krysztalach, na koniec dzialalnosci wysylali takie zolte mokre smierdzace rozpuszczalnikiem)?
  • 229 / 37 / 0

Dla mnie dobre 3mmc zawsze > dobre 4cmc.
  • 7054 / 1270 / 2

11 maja 2021SzukamPracy pisze:
Jak mozecie porownac obecne 3-MMC do np. 4-CMC z 2017 od primasort (te w bialo-szarnych krysztalach, na koniec dzialalnosci wysylali takie zolte mokre smierdzace rozpuszczalnikiem)?
Nie możemy, bo to bezsensu.
  • 1914 / 225 / 0

Potwierdzam. Nikt racjonalnie myślący tego nie zrobi.
  • 989 / 121 / 0

Można powiedzieć, że większość miłośników chemicznej euforii wolałaby dobre 3mmc od dobrego 4cmc, ale czy ma to uzasadnienie w jakichkolwiek badaniach?
  • 1914 / 225 / 0

WHO przeprowadziło szereg licznych badań nad tym co lepiej klepie i chlory słabo wychodzą przy mmc. Chociaż badania nad medycznym klefedronem były bardzo obiecujące, to na schorzenia, które leczy klefedron, zeleca się kurację czerwonym mięsem.
  • 14 / 1 / 0

Cześć wszystkim. Chciałem się dowiedzieć co nie co o tym 3mmc, bo mieszkam w Holandii a tu ponoc to legalne. Z góry przepraszam, ale nie chce mi się czytać 700 stron tego wątku a i znaleźć tu coś też ciężko. :/
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest faza po tym 3mmc? Wyczytałem że coś jak po MDMA? Mamy ze znajomymi za sobą MDMA i koko więc co nieco już przerobilismy. Zastanawia mnie czy w ogóle warto się w to bawić? Ile trzeba wziac, żeby mieć dobrą fazke? Jak to w ogóle skonsumowac? Wypić z sokiem? Walnąć w nos? :D Tolerancja zerowa bo nigdy tego nie próbowaliśmy. A pytam bo mam obawy, bo widzę że w sklepie 2,5g jest za 20 euro, dostępne są kryształy i proszek. Opłaca się w ogóle w to bawić? Bardzo pasowała nam faza po koko jak i MDMA :)
  • 7054 / 1270 / 2

12 maja 2021Metropolis pisze:
Można powiedzieć, że większość miłośników chemicznej euforii wolałaby dobre 3mmc od dobrego 4cmc, ale czy ma to uzasadnienie w jakichkolwiek badaniach?
Czy mógłbyś nie pisać bzdur ?
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata