Kwetiapina - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 123 / 17 / 0

To kwetiapine w ciągu dnia da się brać bez usypiania?
Jakby ktos mi wytłumaczył będę wdzięczny
Brana na wieczór w dawkach 1/4 lub 1/2 z 25mg pomaga przymknac oczy i cieszyć sie snem
Ciekawe tez ze sniff ma w sobie cos takiego innego jakby ciepelko ale nie wiem jak to nazwac. Jest to oczywiście głupi sposób przyjęcia jak i cała koncepcja wciągania neuroleptyków jednak robie to na własną odpowiedzialność znając juz te forme przyjmowania. Stanowczo odradzam takie zabawy.
  • 701 / 38 / 0

Mnie osobiście w ciągu dnia nie usypia 100mg. Sniffowałem na test i kichawe to rozpierdala ale wjazd jest jakby szybszy.

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz – jak się zachować podczas zatrzymania przez policję z marihuaną

W skrócie: "Pamiętaj żeby wiedzieć co mówić, a nie mówić co wiesz" ;)

Kostaryka skonfiskowała ponad cztery tony kolumbijskiej kokainy

Kostarykańska policja skonfiskowała 4,3 tony kokainy pochodzącej z Kolumbii. To drugi co do wielkości jednorazowy ładunek kokainy skonfiskowany w Ameryce Środkowej i największy w tym roku – poinformowały władze tego kraju.
  • 189 / 43 / 0

Witam Państwa. Czy po b. niskiej dawce typowo nasennie, np. jak kolega wyżej napisał 1/4 z 25 mg, kwety występują jakieś przykre skutki uboczne, w szczególności SUCHOŚĆ W MORDZIE (to w końcu antagonista H1:/) lub senność/nieogar w ciągu dnia?
  • 65 / 4 / 0

tak, po dłuższym stosowaniu bezsenność z odbicia na miesiąc.
  • 189 / 43 / 0

Dzięki. To mnie w tej chwili nie przeszkadza. Za to przeszkadza bardzo wysuszona morda i jeśli kwetiapina w b. niskiej dawce wywołuje na tym polu taki sam skutek jak trazodon, to nie chcę.
  • 1653 / 112 / 0

Właśnie, większość ludzi skarży się na uciążliwą suchość w ustach, a u mnie to nie występuje. Do tego palę paczkę/dwie papierosów dziennie i suchości w buzi nie odczuwam. Jakieś turbo nawilżanie mam chyba %-D
  • 399 / 70 / 0

Ja Mam sucho w ustach, zwłaszcza w nocy to najbardziej jest odczuwalne. Zawsze mam w nocy pod ręka wodę i daje radę.
Podług innych leków tego typu, te uboki są dla mnie do zaakceptowania.
Guma do żucia pomaga w dzień
  • 189 / 43 / 0

Niedobrze, wysuszone śluzówki to otwarta brama do wszelkich infekcji.
  • 31 / / 0

panowie kwetaplex xr ile moge maksymalnie tego wziac i po jakim czasie powinno mnie ululac ? wczoraj 300 wzialem i nic musialem olanzapine dolozyc .
  • 31 / 4 / 0

@Baza96 mam dosłownie taką samą sytuację dzisiaj, nie wiem, chyba popsuci jesteśmy...
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata