Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
  • 5773 / 383 / 10
Witam,

Chciałem poruszyć kwestię stosowania dysocjantów nasennie. Próbował ktoś? Odkryłem to już za czasów MXE, kiedy w "sytuacji awaryjnej" (po prostu bezsenność i brak innych subst.uspokajających) zażyłem 15-20mg metoksetaminy i faktycznie pomogło mi to zasnąć. Późniejsze próby potwierdzały tę właściwość: MXE wyciszała umysł i pozwalała się rozluźnić.

Później, po delegalizacji MXE podobne próby przeprowadzałem z difenidyną i – szczerze mówiąc – nie pamiętam, bo "sporo się działo". Niemniej, nie odkryłem wtedy nic wbrew tej teorii.

Teraz mam 3-MeO-PCE i dawka 20-30mg (nawet większe) też pomagają mi zasnąć znacznie lepiej, niż np. 3mg etizolamu.

Uważam, że to bardzo przydatne zastosowanie dla tej grupy substancji. Wątpię, by "bardziej hardkorowe" substancje z tej grupy (np. 3-MeO-PCP) się do tego nadawały, bo można odczuć nadmiar bodźców i niepokój. Niemniej, MXE, DPD i 3-MeO-PCE to raczej spokojne dysocjanty i w dawkach na poziomie Light takie działanie jest dla mnie bardzo przydatne.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • 515 / 70 / 0
Hmm DCK oraz 3 ho PCP się u mnie nie sprawdzają w tej materii. I nie jestem pewien ale samo działanie antagonistów NMDA jest nie zdrowe na sen, @Stteetart coś pisał że blokują się kanały wapniowe i przez to konsolidacja pamięci nie zachodzi(?) tak zapamiętałem. Za to musze przyznać że jeśli w dzień sobie tak w okolicach 17-18 wezmę czy to 3ho PCP czy DCK to potem o tej 23-24 bardzo przyjemnie się zasyna i nie wstaje taki zajebany jak to bywa gdy wezmę na noc.
  • 261 / 112 / 0
06 lipca 2020surveilled pisze:
Teraz mam 3-MeO-PCE i dawka 20-30mg (nawet większe) też pomagają mi zasnąć znacznie lepiej, niż np. 3mg etizolamu.
To mnie bardzo zaskoczyłeś a propos 3-MeO-PCE, które na mnie działa jednak dość stymulująco. Stwierdzam po przerobieniu łącznie ponad 2 g, że mniej niż 3-MeO-PCP (początkowo miałem wrażenie, że jest na odwrót), ale jednak profil fazy w moim przypadku jest zdecydowanie niesedatywny.

Pomijam miksowanie z ziołem (czy tym bardziej GABAergikami), wtedy faktycznie pod koniec tripu, a zdarzało się że i chwilę po peaku, nachodziła mnie senność. Ale ten drugi scenariusz miał miejsce tylko gdy waporyzowałem tę arylkę, wówczas czas działania mocno się skraca i pewnie po peaku szybko zioło wysuwało się efektami na pierwszy plan.

Solo w sumie żaden dysocjant jeszcze mnie nie uśpił. Zdarzały się tripy na DCK, że czułem przez większość czasu ciężką głowę i powieki, nogi - wiadomka - splątane i chód zygzakiem, ale jak się kładłem to sen nigdy szybko nie przychodził. Zazdroszczę Ci w sumie, lubię walić dyso głównie wieczorami i dużo bym dał za taki "ścinający z nóg" efekt gdy już chcę się położyć spać. A tak to pozostaje miksowanie z weedem, szyszkami chmielu, kozłkiem i ashwagandhą, jeśli faza ma skręcić w te rejony (mocniejszych GABAergików typu alko i/lub benzo unikam przy dysocjantach - tych ostatnich to w ogóle unikam, co do alko to czasem jednak się złamię i walnę piwko lub dwa).
Anarchizm, nihilizm, prymitywizm: 3 słowa najlepiej oddające mój światopogląd i moje jestestwo.
O narkomanii nie wspominam, bo na tym forum to jak afiszowanie się że ma się w dupie otwór do srania.
---
I want more life, fucker!
  • 2910 / 774 / 5
Moja narzeczona po 3-MeO-PCE lula, a ja siedzę kilka godzin pogięty %-D Inne dyso na nią tak nie działa (jadła jeszcze ketę, DCK, 3-HO-PCE, 2F-DCK).
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 772 / 240 / 0
No właśnie. Jakaś osobnicza reakcja. Ja też jestem wystrzelony po 3-MeO-PCE (jak zejdzie) jak po NZT.
Odpłatne konsultacje na temat diet, nootropów, stymulantów, suplementów, uzależnień, zbijania tolerancji, anhedoni, depresji, porycia ponarkotykowego, harm reduction i innych.
Kontakt:
email: hash_oil@tutanota.com
  • 2910 / 774 / 5
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 2490 / 1375 / 34
Bardzo ciekawe o MXE wiem ale jak niektórzy piszą lub mówią, że po pochodnych PCP w sensie z tym przedrostkiem to jestem w szoku. Każdy z nas ma inny organizm mimo, że należymy do tego samego gatunku.
Ba, nawet mamy zwłaszcza osoby z niebieskimi oczami wspólnych przodków. Jak te płatki śniegu każdy inny. Ja po papierosie z różowym roztworem PCP akcja jak w teledysku Prodigy!
Papieros z PCP różowy roztwór, czasem bladoróżowy roztwór, ogień był.
https://video.nationalgeographic.com/tv ... a79e240000
Wszyscy jesteśmy równi wobec śmierci tylko pozytywna energia.
Fajne koszulki
https://vm.tiktok.com/ZMFDPae1K/
  • 1136 / 152 / 0
ja MXE to brałem przed snem o 23 jak już wszyscy domownicy poszli spać i ja też byłem mocno zmęczony,

brałem pod język 60 mg, trzymałem 10 minut połknąłem, następnie ściągnąłem bucha z lufy mj i "spać"

na plecach wygodnie leżałem skupiałęm się na oddechu głębokim i pełnym wiecie o co kaman.

i wtedy czułem, że śpię i jednocześnie tripuje takie jakby lucid dream ale jeszcze inaczej bardziej magiczny i świadomy, oraz więcej pamiętałem z takiego snu
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
  • 5773 / 383 / 10
Dlatego zwracam uwagę na niskie dawki. 60mg 3-MeO-PCE też by raczej mnie wystrzeliło, 80mg MXE do łóżka próbowałem i to było za dużo na sen. Natomiast dawki między microdosingiem a "light" – te wydają mi się najbardziej skuteczne nasennie.

Nawet jeśli blokuje to kanały wapniowe, to lepsze to niż nie spanie… 😴
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • 1128 / 207 / 7
Ostatnio bardzo sedatywnie zadziałała na mnie ketamina. Zasnąłem bez problemu jakąś godzinę od ostatniej dawki donosowej jak jeszcze ją czułem. Mieszałem z mj.

DXM, MXE, 2-OXO-PCE, difenidyna - zdecydowanie nie. Na zejściu mogłem usnąć ale wcześniej nie, nawet z mj.
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.