Piwo - wątek ogólny

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 182 / 34 / 0

wstań powiedz nie jestem sam ;)

ja pije 2 kuflowe a wstaje o 5 na na 12, ale mi sie chce spac japierdole, dziś kupiłam, ale nie otwierałam za 5 zl szampana ale nie nie tego słynnego igristoje tylko 'igristoje biełoje' 10v, jutro odpale na pewno będę się źle czuć,ale teraz myśląć o tym, czuję się świetnie!
  • 33 / 2 / 0

Ostatnio w lidlu pojawiają się bardzo dobre krafty, gdzie przelicznik moc/smak/cena jest niezły. Piwko typu double albo triple ipa, 8.5-9 procent, cena 7.99 za pół litra, a smak mniam mniam. :mniam:

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Dojdzie do zmiany ws. legalności używania marihuany w sporcie? Biały Dom naciska na spotkanie

Biały Dom naciska na spotkanie ze Światową Agencją Antydopingową w celu złagodzenia ograniczeń dotyczących używania marihuany przez zawodowych sportowców.
  • 1271 / 151 / 0

wbrew pozorom takie tanie piwo mocne wcale nie są zle mam tutaj na myśli słynne ' kuflowe mocne' które owiane jest przesłaniem , ze zule je tylko walą , dlugo zwlekałem ale kiedys wziąłem z ciekawości to piwo i było DOBRE. koneser pewnie kazał by mi się puknąć w głowe ale nie było czuc alkoholu i bylo smaczne jak dla mnie , nawet lepsze od niektórych koncerniaków które się pije na 'codzień' to akurat przykład z tym konkretnym piwem ale 'gold brayner' z lewiatana tez jest okej

a trafila mi sie w kwietniu seria kasztelanów co miala krótką date waznosci i przy kazdym otwieraniu piwa wybuchało jak mega gazowane mimo , ze nie trząsłem nim i jak otwieralem ktores juz to nad kiblem zeby nie zasyfic podlogi w pokoju :korposzczur:
  • 21 / 1 / 0

Ja najbardziej lubię perłę miodową i desperadoski.
  • 1271 / 151 / 0

miodowa lepsza jest łomża od perły wedlug mnie w perle czuć jakiś taki dziwny aromat a lomza jest bardziej slodka :D a desperadoski bym pil jakby kosztowaly mniej , ale przy mojej podaży alko to by byl strzał w kolano. Nie mniej jednak polecam desperadosy bardzo smaczne piwo.
  • 182 / 34 / 0

jak zobaczyłam piwo desperados 0percent to prawie się przewróciłam,
no ale sątacy którzy gustują w piwo typu karmi lub energolach, karmi chyba przy weekendzie sprawdzę, a co
  • 209 / 30 / 0

Desperadosy najlepsze, szczególnie te czerwone. %-D
Żywiec biały też dobrze wjeżdża. :D
  • 5 / 2 / 0

14 maja 2021niewiemczyistnieje pisze:
jak zobaczyłam piwo desperados 0percent to prawie się przewróciłam,
no ale sątacy którzy gustują w piwo typu karmi lub energolach, karmi chyba przy weekendzie sprawdzę, a co
z Karmi polecam smak mrożona kawa, ma kofeinę więc idealne jak się kieruje na imprezie :) a ogółem z bezalkoholowych piwek to Mango Ale z browaru Grodzisk raczej zasmakuje każdemu, często dostępne w Lidlu
  • 372 / 12 / 0

Hm, to u mnie jest tak, na co dzień piję Heineken, Perła Chmielowa, Królewskie, Żywiec Białe, Pszeniczne IPA i Miłosław Niefiltrowane. Czasem piję Łomża Miodowa, tak to słodkich napojów nie toleruję, chociaż kiedyś było inaczej... Od czasu do czasu piję piwo typu porter, mój ulubiony to Komes Porter Bałtycki, a także jego wariacje, czyli Z Płatkami Dębu oraz Malinowy, lubię portera od Amber, Żywiec Porter też jest ok, jak i Okocim Porter Mistrzowski. Z zerówek to tak jak na początku wspomniałem prym wiedzie Heineken, może być też Łomża.
Ostatnimi czasy zasmakowało mi piwo BUH, tyle że z taką ceną, to wolę jednak coś innego sobie kupić.
  • 1056 / 385 / 0

lubicie piwa czeskie ? ostatnio do sklepu w którym się zaopatruje sprowadzono kilka marek ceny od 3,90 do 8,50, zacznę dziś próbować, jest nawet żubr czeski.
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata