Benzo początki (zmieniona nazwa oryginalnego tematu)

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 130 / 13 / 0

Szukam - jak w temacie - w miare zbalansowanej pod kątem działania benzodiazepiny dla nowicjusza. Nie miałem jeszcze do czynienia z benzo, chcę kupić bardziej po to, żeby spróbować. I wymyśliłem sobie, żeby działała, powiedzmy tak "akurat". Ale co najważniejsze, żeby miała też krótki czas działania. Z pewnością nie chcę po 24 godzinach odczuwać jeszcze objawów, po, załóżmy, jednej dawce.
Powiedzmy, że moje "akurat" to bliżej chlorodiazepoksydowi niż alprazolamowi (chociaż się nie znam, więc obrazuję tylko teoretycznie).

/Zmieniam nazwę, bo wątek związany jest z 'harm reduction'. Powinni go przeczytać wszyscy, którzy zaczynają zabawę z benzo, zanim zrobią sobie krzywdę./ misspill
Rejestracja: 2016
  • 3381 / 978 / 0

Jest to forum, które ma na celu informować i redukować szkody. Napiszę pokrótce co o tym sądzę. W/g mnie nastawianie się per "spróbuję heroiny, na pewno tylko raz, bo chcę zobaczyć jak działa" jest pakowaniem się w gówno na własne życzenie. Ty jesteś młody, Tobie głupotę można wybaczyć i należy informować. Takie myślenie jest jak myślenie 3-latka "skoczę z kanionu, dobędę mocy Supermana i odlecę, wszystkich zadziwiając, że jednak można latać i będę już wiecznie spełniony". Tak sprawy się nie mają.

To jest gra niewarta świeczki, nędzna faza, która paradoksalnie wkręca się jak mało co. Znam lepsze sposoby na spieprzenie sobie życia niż próbowanie benzo z podejściem "na pewno się nie uzależnię".

Benzo stosuje się doraźnie i w ostateczności w stanach ciężkiego niepokoju w szpitalach, a poza nim tego typu leki są na receptę Rp, przez co prawie każdy pacjent psychiatryczny miał w historii jakiś okres NADUŻYWANIA benzodiazepin. Branie benzo często zamienia się w nawyk, granica gdzie lęk jest do zniesienia a gdzie nie ciągle się przesuwa na niekorzyść pacjenta, w efekcie niektórzy bez benzo nie przestąpią progu własnego mieszkania, gdyż panicznie boją się wyjść na ulicę.

Jeśli czytałeś o braku lęku i umiejętności odnalezienia się w każdej sytuacji po benzo, albo, że alprazolam jest kokainą wśród benzo, a klony upierdalają jak meserszmit - źle trafiłeś.
Nie próbuj w ogóle, nie uzależnisz się przynajmniej. Benzodiazepiny uzależniają zarówno fizycznie jak i psychicznie, człowiek uzależniony od benzo jest psychicznie chodzącym wrakiem ze skrajnie zaostrzonymi objawami niedokojarzenia, zanikami pamięci, zobojętnieniem, spłaszczeniem afektu.

Odstawka jest bardzo bolesna, a niezmiernie łatwo z powrotem wrócić do nałogu.

Są lepsze rzeczy, o mniejszym potencjale uzależniającym, dasz wiarę?! Wróć za kilka lat to Ci powiem jakie, sobie spróbujesz świadom ewentualnych konsekwencji.

Pax narca: Meksyk o krok od legalizacji marihuany. Jak sytuacja wygląda w Europie?

Meksyk już niedługo może stać się trzecim krajem na świecie, w którym rekreacyjny użytek marihuany będzie legalny. Grupę tę uzupełniają kolejne amerykańskie stany, chociaż prawo federalne USA nadal tego zabrania. Europa skupia się na dekryminalizacji, czyli zmniejszaniu wymiaru kary za posiadanie substancji uznawanej za nielegalną. W Polsce nad pakietem ustaw w tej sprawie pracuje grupa parlamentarna.

„Marcepan” z pseudoefedryny? W Polsce coraz popularniejszy…

Młodzież coraz częściej eksperymentuje z lekami OTC dostępnymi na rynku. Domowymi sposobami, przy odpowiedniej wiedzy chemicznej, próbują otrzymywać z nich produkty o działaniu narkotycznym. Jednym z nich jest „marcepan”. Co to takiego? Z leków OTC przy odrobinie wiedzy chemicznej, można w domowych warunkach pozyskać subtancje odurzające (fot. Shutterstock) Z leków OTC przy odrobinie wiedzy chemicznej, można w domowych warunkach pozyskać subtancje odurzające.
Rejestracja: 2014
  • 2305 / 294 / 1

benzo działają, jesli masz niepokoje oraz lęki, które każą ci sie w nocy skulić na podłodze w kuchni, objąć kolana ramionami i kołysać się w przód i w tył bo czeka cie rychła perspektywa więzienia.
Albo straciłeś dorobek życia, bo nie spłacałeś kredytu.

Kurwa, ciekawość...i to jeszcze "taka w sam raz"!

Sorry miss za ostra reakcje, ale
1) jak jest normalnym czlowiekem to benzo go tylko uspi
2) to top3 grup subst., których odstawka jest niewyobrażalna-

czy mam cos jeszcze dodawać>?
Chłopak powinien pić piwo w towarzstwie znajomych jak sie nudzi, jak potrzeba mu dopaminy to niech się z dziewczyna napije wina przed seksem.
A jak ma za duzo energii to idz pedałuj pod największe górki w okolicy, a jak nie masz roweru to biegaj. A jak pada to rób pompki albo uprawiaj joge w obcisłych leginsach.

Błądzisz!
Rejestracja: 2018
  • 130 / 13 / 0

Szczerze to zdawałem sobie sprawę z tego, przeczytałem wiele takich postów, jednak nie spodziewałem się tutaj takiej odpowiedzi.
Doświadczyłem teraz, że naprawdę każda osoba odradza benzo. Udało Wam się - przekonaliście mnie. Po tym wszystkim co przeczytałem, Wasze odpowiedzi są taką "dobitką". Potraktuję to poważnie, wybiliście mi ten pomysł z głowy na długi czas.

tso

Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

I bardzo dobrze, że wybiłeś sobie z głowy to świństwo.
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości