Etylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Jak wygląda sprawa prawna z etylo?
Wiadomo, sprzedaż i posiadanie nielegalne. A gdy np ktoś będzie po etylo jadąc samochodem to w razie zbadania potraktują to jako jazdę pod wpływem środków odurzających.?
  • 56 / / 0

Ciekawostka - ostatnio z czelusci znajomy znajomego wydobyl resztke etylofenidatu, zapakowana w samarke, trzymana w temperaturze pokojowej w pudelku. Po standardowej kresce wystapilo podwyzszone libido, koncentracja, niwelacja wczesniej wypitego alkoholu. Zwaly albo nie bylo, albo dala sie przepic. Szkoda, ze ta substancja nie jest juz na rynku.

Łodzie podwodne do przemytu narkotyków made in Europe

W Europie coraz bardziej pożądanym staje się rozpoczęcie dyskusji nad przygotowaniem zróżnicowanych służb do walki z przemytnikami narkotyków wykorzystującymi jednostki morskie o dużym zanurzeniu i przez ten profil na wodzie będącymi trudniejszymi do wykrycia. Technologie postrzegane jako zarezerwowane dla karteli z obu Ameryk zostały bowiem wyłapane w Hiszpanii już w 2019 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że na Półwyspie Iberyjskim zarekwirowano pierwszą jednostkę tego typu wybudowaną w pełni już w Europie. Swoista "podwodna" wojna z narkotykami staje się czymś, co za chwilę może być problemem nie tylko dla Hiszpanów i Portugalczyków, ale też chociażby państw basenu Morza Śródziemnego.

Zeznania dziewczyny George'a Floyda. Oboje walczyli z uzależnieniem od opioidów

Zeznania Courteney Ross, partnerki George'a Floyda, dały obecnym na sali sądowej wgląd w ich wspólne uzależnienie od opioidów, poszukiwanie kolejnej dawki i próby walki o przezwyciężenie nałogu - relacjonuje "The Guardian".
  • 86 / 1 / 0

Na zagranicznych stronach wydaje się być ten środek dostępny. Czy to możliwe? Chętnie bym go znowu potestował. Nigdy nie wybaczę politykom tego zakazu.
  • 4 / / 0

Witam, czy jaka kolwiek substancja z dostępnych rc przypomina chociaż w jakimś stopniu działanie etylofenidatu? Ew. Kokaine? Chodzi mi o jakieś stimy euforyczne. (6 lat temu, walilem takie drobne małe kryształki, ewentualnie była kilka małych grudek, nie pamiętam dokładnie ale działało silnie euforycznie przez sniff, działo długo, występowało mega skupienie i piwko wchodziło wybornie,dill nie wiedział wgl co to jest jak go pytałem "kryształ to jest" mówił, do dzisiaj nie jestem pewny ale myślę że to etylofenidat, pomóżecie rozpoznać po tak felernym opisie?) pozdrawiam ćpaki. :)
  • 3636 / 959 / 2

4F-MPH?
  • 1 / / 0

Witam, czy jest możliwe żeby w ogóle nie odczuć działania 250mg EPH (oral)? Jak bardzo trzeba mieć rozjebane receptory dopaminowe? Nigdy nie brałem fenidatów, jedynie małe ilości amfetaminy tydzień temu, więc nie uważam żebym miał tolerkę. Czy może po prostu zostałem wywalony w koko przez vendora?
  • 3636 / 959 / 2

Wywalony w koko przez vendora. Raczej niemożliwe, żebyś dostał etylofenidat, chyba że serio masz jakieś magiczne dojścia. Po 250mg etylo by cię porobiło tak, że nie dałoby się nie zauważyć.
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata