Projekt badawczy Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR" - czytać pierwszy post

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 398 / 25 / 0

Witam wszystkich zgromadzonych.
Pytanie z mojej strony, czy można jeszczę dopisać się, wziąć udział w projekcie "MAR" ?
Miałem już zestaw leków od profesora który się właśnie skończył, ale coś ciężko o dalsze / kontynuowanie leczenia.
  • 105 / 20 / 0

Hej hej errybdy!
Robiłem markery wątrobowe + jonogram co mniej ważne.
To od czerwca może z 2 razy złamałem abstynencje benzodiazepinami bo głównie mam stany lękowe.
No i wyszły podwyższone a nigdy specjalnie z niczym nie jechałem. Może na czczo czasem jadłam a i sporo tych leków mam xD

Konopie i marihuana medyczna. Nowy początek (wywiad)

Biznes konopny w Polsce rozwija się dynamicznie, ale przedsiębiorcy muszą uważać, by nie wejść w konflikt z prawem. W tym tygodniu w Sejmie zostały złożone projekty ustaw mające zakończyć drogę przez mękę działających w tym biznesie. Zdaniem Marzeny Łasińskiej, przedstawicielki firmy Medican Campus, to może być nowy rozdział w historii polskiego rynku, patrząc choćby na segment przemysłowy, rolniczy oraz farmaceutyczny. Jednak na całkiem bezmyślną legalizację polskie społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe – mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Marzena Łasińska, komentując projekty, które zostały złożone w Sejmie 20.04.2021 r.

Kulesza o projektach ws. legalizacji marihuany: koślawy kroczek w dobrą stronę, złożymy poprawki

Posłowie Konfederacji zapowiedzieli złożenie poprawek do pakietu projektów ustaw ws. legalizacji marihuany, aby doszło w Polsce do "zniesienia prohibicji narkotykowej" i "pełnej legalizacji wszystkich środków". Wypracowane w Sejmie propozycje uznali za "koślawy kroczek w dobrą stronę".
  • 168 / 24 / 0

Na każdego zadziała to inaczej - z pewnością.
Jednostkowo mogę powiedzieć, że moja wątroba ma się bardzo dobrze.
  • 86 / 5 / 0

Chciałem wziąć udział w projekcie. Wysłałem swoje zgłoszenie. Na kilka pierwszych maili Pan profesor odpisywałvpo kilku godzinach. Wysłałem formularz, dokumentacje, odpowiedziałem na kilka pytań i cisza. Od 23 lutego Pan profesor nie odpisał, pomimo moich maili przypominających. Ja rozumiem, że profesor jest zajętą osobą, ale skoro podejmuje się prowadzenia nowego projektu to nie zakłada że będzie musiał poświęcić kilku godzin tygodniowo? Mam pytanie do osób które podjęły się leczenia. Jak kończą wam się leki to wy się tak stresujecie, upominacie o kolejną recepte? Czy o krótką rozmowę?
  • 3381 / 978 / 0

Pula pacjentów biorących udział w projekcie jest już zamknięta, tak przynajmniej wynikało z wypowiedzi użytkowników.
Jeśli się podjęły leczenia muszą biegać za receptami i przypominać się w niedzielę, żeby na poniedziałek było, jak upomnisz się w poniedziałek to masz jednym słowem prze-je-ba-ne, nie dostaniesz leku na następny tydzień.
  • 1676 / 144 / 36

A co z tym magicznym algorytmem? Śmierdzi ściemą nastawioną na pozyskanie pacjentów do wypisywania recept. Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle.
  • 1462 / 353 / 0

Za późno się z tym wszystkim orientowałem . Będzie jakiś drugi nabór ?? 9 lat w nałogu benzo i 8 lat w opio . Nie radze se z tym i chciałbym wyjśc z opiatów w jakis kontrolowany sposób poza tym schodzę z benzo dokładnie z clona tnąc dawki o 0.125mg. Jest jeszcze wgl sens zgłoszenia wysyłać ??
  • 6898 / 1239 / 2

Ściągnij sobie skypa i zadzwoń do profesora.
10 minut roboty.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata