Twój ulubiony narkotyk

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Twój ulubiony narkotyk

34%
marihuana
250
12%
ecstasy
88
8%
amfetamina
60
6%
Grzyby
47
8%
LSD
59
5%
DXM
36
2%
salvia divinorum
13
4%
kokaina
32
6%
heroina
43
16%
Inny
118

Liczba głosów: 746

• 0 / / 0

W sumie to legendarny D X M ; D ale raz na jakiś czas
  • 37 / 2 / 0

Łodzie podwodne do przemytu narkotyków made in Europe

W Europie coraz bardziej pożądanym staje się rozpoczęcie dyskusji nad przygotowaniem zróżnicowanych służb do walki z przemytnikami narkotyków wykorzystującymi jednostki morskie o dużym zanurzeniu i przez ten profil na wodzie będącymi trudniejszymi do wykrycia. Technologie postrzegane jako zarezerwowane dla karteli z obu Ameryk zostały bowiem wyłapane w Hiszpanii już w 2019 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że na Półwyspie Iberyjskim zarekwirowano pierwszą jednostkę tego typu wybudowaną w pełni już w Europie. Swoista "podwodna" wojna z narkotykami staje się czymś, co za chwilę może być problemem nie tylko dla Hiszpanów i Portugalczyków, ale też chociażby państw basenu Morza Śródziemnego.

Skrzynki na recepty pomagają zapobiegać nadużywaniu leków przez nastolatków

Zmniejszenie dostępności leków na receptę jest jednym z głównych celów w walce z epidemią nadużywania leków na receptę, szczególnie wśród nastolatków. Jedna z firm ochroniarskich pracuje nawet nad technologią biometryczną, która ma pomóc w zabezpieczeniu leków na receptę i zapobiec nadużywaniu narkotyków przez nastolatków.
  • 2731 / 219 / 0

pewnie już to pisałem nieraz, ale wiadomo że marihunanen, nie znudzi mi się chyba już nigdy, bo z 16 lat już jaram i zawsze zajawka
  • 1 / 1 / 0

alkohol byle nie za dużo
  • 2 / / 0

• 150 / 22 / 0

• 22 / 5 / 0

• 24 / 1 / 0

clonazolam. Po tym czuję się jak normalny człowiek, znikają lęki, fobia społeczna i depresja. Ludzie nie mają mnie wtedy za wycofanego dziwaka, który się nie odzywa. Niestety są też minusy tego benzo, ale to chyba każdy o tym wie.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata