Psychiatrzy - opinie, rekomendacje

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 193 Strona 20 z 20
Rejestracja: 2021
  • 54 / 5 / 0

@Morfeo Zgódźmy się więc w niezgodzie :). Nie ma reguły, każdy lekarz jest przecież inny, natomiast co do jednego się zgadzamy - młodzi są uczulani na benzo już na studiach, także potem w praktyce klinicznej też niechętnie je wypisują. Bardzo słusznie zresztą.
Rejestracja: 2021
  • 7 / / 0

@ImGoingHighIn505 - wszystkie fenidaty są już zbanowane, więc jest ciśnienie na apteczne preparaty :P

No właśnie co do znanylekarz, próbowałem metodą @Morfeo , ale na ostatnich stronach są z reguły lekarze bez kalendarza. Do tego ciężko jest znaleźć starszego dziadka-lekarza, z reguły młody/średni wiek. Mam już 4 młodych lekarzy, którzy mają zaznaczone leczenie ADHD - tylko teraz jakie kryteria selekcji dobrać. Wiek, płeć na co jeszcze zwrócić uwagę? :)

A no i też mi się wydaje, że jak benzo to lepiej lekarz starszy stażem.

Czy LSD i inne psychodeliki mogą pomóc chorym i cierpiącym?

Psychodeliki same w sobie świata raczej nie uratują, ale wiele wskazuje, że w odpowiednich warunkach mogą przyczynić się do ratowania indywidualnego świata wielu cierpiących osób – mówi w rozmowie z Onetem Maciej Lorenc, socjolog zajmujący się tematyką środków psychodelicznych, autor książki "Czy psychodeliki uratują świat?".

Prawie kilogram 4-CMC w przesyłce kurierskiej

Policjanci z wydziału narkotykowego zatrzymali 39-latka, który uczestniczył w wewnątrzwspólnotowym nabyciu znacznymi ilościami substancji psychoaktywnych.
Rejestracja: 2020
  • 386 / 37 / 16

UP
Możesz znaleźć dane typa wpisując potem jego imie i nazwisko w necie, bo tam znajdziesz numer telefonu. Dzwonisz i pytasz wtedy, ja tak robiłem.
Posty: 193 Strona 20 z 20
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości