Detox Uzaleznionego Cpuna

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1 / / 0

Bez kitu, daj znać ziomuś jak to teraz wygląda :)
  • 22 / 5 / 0

Zgadzam się z przedmówcami, dopiero po odstawieniu fety na jakiś dłuższy czas zobaczysz jak Cię poryło gdy na niej byłeś. Mówię też z mojego doświadczenia bo sama uważałam, że wszystko jest git na fecie i mogę sobie codziennie trochę przyjebać, jak patrzę na to z perspektywy 9 miesięcy od których amfetaminy nie biorę, to poryta byłam codziennie i w ogóle przykre te wszystkie dni były, mimo że wydawały mi się wtedy takie dobre...
Ogólnie pierwsze miesiące odstawiania były najcięższe a potem jakoś to idzie, chociaż nie mogę nie przyznać, że wciąż co jakiś czas jest silna ochota przyjebać. Zastanawiam się też czy jakbym raz w miesiącu przyjebała to byłoby coś złego. Nie wiem, ale jak sobie przypominam sytuacje spod wpływu polaka to mi się trochę odechciewa. Chociaż jestem pewna, że kiedyś jeszcze będę brała, ale może będzie to miało na mnie mniejszy negatywny wpływ, gdy będzie to jednorazowe, póki co mija mi 9 miesięcy.
Tylko też odstawienie amfetaminy stało się dla mnie łatwiejsze po kilku miesiącach, bo zamieniłam to inną grupą substancji, nie odstawiłam wszystkich rzeczy.

Łodzie podwodne do przemytu narkotyków made in Europe

W Europie coraz bardziej pożądanym staje się rozpoczęcie dyskusji nad przygotowaniem zróżnicowanych służb do walki z przemytnikami narkotyków wykorzystującymi jednostki morskie o dużym zanurzeniu i przez ten profil na wodzie będącymi trudniejszymi do wykrycia. Technologie postrzegane jako zarezerwowane dla karteli z obu Ameryk zostały bowiem wyłapane w Hiszpanii już w 2019 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że na Półwyspie Iberyjskim zarekwirowano pierwszą jednostkę tego typu wybudowaną w pełni już w Europie. Swoista "podwodna" wojna z narkotykami staje się czymś, co za chwilę może być problemem nie tylko dla Hiszpanów i Portugalczyków, ale też chociażby państw basenu Morza Śródziemnego.

Jak długo jest się "pod wpływem" marihuany? Naukowcy to sprawdzają

Naukowcy z Sydney pracujący na rzecz legalizacji medycznej marihuany analizują „upośledzenie” ciała na skutek inhalacji lub konsumpcji różnych dawek THC, głównej substancji psychoaktywnej zawartej w konopiach.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata