BEZPIECZNY TELEFON 2021?

Dział poświęcony zapytaniom użytkowników wobec ich spraw bieżących.

Moderator: Prawo

• 362 / 38 / 0

13 kwietnia 2021lol pisze:
duzo racji.
ludzie przejmują się jaki telefon i komunikator, a wystarczy, ze zlapią znajomego z ziolem to wszystko wyspiewa kto, z kim, za ile i od kiedy handluje.
Dokladnie tak jest, oczywiscie nie zaszkodzi uzywac Signala czy Telegrama, wtedy przynajmniej niczego sie z Twojego telefonu nie dowiedza (ja tak miałam -psiarscy informatycy nie wyczytali nic), prędzej cie sprzeda ktos nawet z najblizszego otoczenia po kim sie wgl nie spodziewasz.

A co powiecie o Surespocie, bo chyba nie był wspomniany w tym wątku?
  • 11 / / 0

Z aplikacji Wickr jest jak najbardziej ok
A zeby czuc sie bardziej bezpiecznie to tylko używa sie pisaków ale niestety troche to kosztuje i odbiorca tez musi miec pisaka zeby to było bezpieczne

Konopie i marihuana medyczna. Nowy początek (wywiad)

Biznes konopny w Polsce rozwija się dynamicznie, ale przedsiębiorcy muszą uważać, by nie wejść w konflikt z prawem. W tym tygodniu w Sejmie zostały złożone projekty ustaw mające zakończyć drogę przez mękę działających w tym biznesie. Zdaniem Marzeny Łasińskiej, przedstawicielki firmy Medican Campus, to może być nowy rozdział w historii polskiego rynku, patrząc choćby na segment przemysłowy, rolniczy oraz farmaceutyczny. Jednak na całkiem bezmyślną legalizację polskie społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe – mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Marzena Łasińska, komentując projekty, które zostały złożone w Sejmie 20.04.2021 r.

Mistyczne doświadczenia po użyciu ketaminy a uzależnienie od alkoholu

W streszczeniu tego artykułu czytamy: “Sub-anestetyczne podanie ketaminy może być pomocne w leczeniu zaburzeń związanych z używaniem substancji. Zbieżne dowody sugerują, że skuteczność ketaminy w niektórych schorzeniach może wiązać się z podzbiorem jej psychoaktywnych efektów.
  • 22 / 5 / 0

Wickr, Telegram i Signal są wystarczająco dobre jeśli nie chce się bawić w jakieś trudniejsze zabezpieczenia
  • 5 / 1 / 0

Jedyny "bezpieczny" telefon to ten zaszyfrowany mocnym hasłem i wyłączony, gdy wpada w ręce policji.

lol

• 3535 / 480 / 0

a na komendzie pieszczonko paralizatorem az przypomnisz sobie haslo? %-D
mam bujną wyobraznię, ale w sumie nie zdziwiloby mnie to, albo jak ktos ma signala na odcisk to przylozenie palucha jest banalnie proste nawet nie potrzeba do tego duzej sily %-D
  • 372 / 83 / 0

@lol mnie jak maglowali to straszyli sankcjami 6 miesięcy jeśli nie podam pinu do telefonu, żadnego bicia czy znęcania nie było, pinu nie podałem tłumacząc się nagimi fotkami dziewczyn w urządzeniu i prawem do prywatności które zapewnia mi konstytucja. Telefon zatrzymali na 10 miesięcy, a mnie wypuścili po niecałych trzech dniach.
Koniec końców z psami jest tak że jesteś traktowany tak jak Cię ocenią. Jak zostałem zawinięty gdy byłem ubrany jak menel w stanie ostrego ućpania, a z funkcjonariuszami "jechałem" to ładnie dostałem w pizde. Innego razu właśnie gdy nie chciałem podać pinu i zostałem zatrzymany w stroju galowym na trzeźwo to była pełna kultura mimo że nie chciałem współpracować.

lol

• 3535 / 480 / 0

pewnie, zbijam się :extasy:
wiadomo to nie lata 80 %-D
choc i naduzycia na pewno ciagle sie jeszcze zdarzaja jak przy tym stachowiaku.
ale generalnie jestes mily, uprzejmy to raczej kulturka i z drugiej strony :extasy:
Wróć do „Porady prawne”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata