LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 546 / 64 / 32

O czym gadamy. Ja widziałem już doświadczonych palaczy, którzy jarali dzień w dzień latami, duże ilości, bo sami uprawiali, i nagle zła faza, a oni obsrani, płacz itp, identycznie, jak Wincent w filmie "Że życie ma sens". Więc co musi się z takimi dziać, jak im wejdzie zła jazda po ziole i kwasie jednocześnie, a o taką nietrudno przy tym miksie.
  • 80 / 11 / 0

Moim zdaniem jak sobie tylko jarasz (codziennie) to serio musisz się postarać, żeby doprowadzić się do takiego etapu.

Do tego dochodzi przeciętny life style typowego jaracza polaka - czytaj dosłownie każdy random drug raz na jakiś czas.

Zresztą wiadomo, do wszystkiego się po kolei dochodzi, zaczynając od dawki alergicznej kończąc na heroic dose w mixach.

Mi się nigdy nie zdarzyło coś takiego, raczej dobrze się prowadzę :zombie:

Konopie i marihuana medyczna. Nowy początek (wywiad)

Biznes konopny w Polsce rozwija się dynamicznie, ale przedsiębiorcy muszą uważać, by nie wejść w konflikt z prawem. W tym tygodniu w Sejmie zostały złożone projekty ustaw mające zakończyć drogę przez mękę działających w tym biznesie. Zdaniem Marzeny Łasińskiej, przedstawicielki firmy Medican Campus, to może być nowy rozdział w historii polskiego rynku, patrząc choćby na segment przemysłowy, rolniczy oraz farmaceutyczny. Jednak na całkiem bezmyślną legalizację polskie społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe – mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Marzena Łasińska, komentując projekty, które zostały złożone w Sejmie 20.04.2021 r.

O tym, jak twórca coca-coli umarł w biedzie przez narkotyki

Większość ludzi na świecie wie, co to jest coca-cola, a tylko niewielu - kim był człowiek, który wymyślił ten napój. John S. Pemberton pod koniec XIX w. przyrządził miksturę, która od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych napojów gazowanych. Co ciekawe, pierwotnie napój zawierał alkohol.
  • 2731 / 219 / 0

02 maja 2021Klamm pisze:
O czym gadamy. Ja widziałem już doświadczonych palaczy, którzy jarali dzień w dzień latami, duże ilości, bo sami uprawiali, i nagle zła faza, a oni obsrani, płacz itp, identycznie, jak Wincent w filmie "Że życie ma sens". Więc co musi się z takimi dziać, jak im wejdzie zła jazda po ziole i kwasie jednocześnie, a o taką nietrudno przy tym miksie.
no w moim gronie jest inaczej, bo jak pisałem palą na podbicie fazy nawet ci co ogólnie nie palą, w dobrym towarzystwie nigdy nikt nie miał żadnych bad tripów, ale spoko skoro jest to takie niebezpieczne to nie będę polecał
  • 546 / 64 / 32

Nie no, sam paliłem na LSD i grzybach. I wszystko było dobrze. Nie chodzi o to, by nie polecać. Polecić można, ale trzeba wspomnieć, że może być przykro, że działa bardzo mocno, podbija itp itd. Słowem polecać można, ale też trzeba uczulać, przestrzegać przed negatywnymi konsekwencjami.
Spoiler:
  • 153 / 9 / 1

W sobotę wrzuciłem 150pg, myślę żeby jutro zajarać albo może i nawet dzisiaj i duża jest szansa że trochę wróci kwasowa faza?
  • 2731 / 219 / 0

przeczytaj sobie posty od przedostatniej strony jest dyskusja co do palenia z kwasem
  • 932 / 112 / 0

Moim zdaniem jeśli nie palisz na co dzień to nie palisz na kwasie, proste :)
  • 620 / 162 / 0

Spieracie sie tu widze czy warto dopalac mj czy nie . Ja nie mam tego typu dylematow , bo dopalam DMT :krowa:
Oczywiscie na zejsciu juz i oczywiscie , ze technika nie dla poczatkujacych .
  • 153 / 9 / 1

ale ja sie nie pytam o jaranie na kwasie a pare dni po, czy to może faze jaraniową zmienić
  • 546 / 64 / 32

Wcześniej zapytałeś czy jarając zioło kilka dni po tropie na LSD wróci kwasowa faza; teraz pytasz czy to, że miałeś kilka dni temu tripa na LSD, czy to jakoś wpłynie na fazę jaraniową.

Co do pierwszego pytania, to jest taka możliwość, ale raczej więcej niż nikła; co do drugiego, to raczej nie będzie to miało żadnego wpływu. Chyba że to był Twój pierwszy trip na LSD, a jeśli tak, to po nim wiele rzeczy może się wydawać inne niż były przed tą podróżą.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata