Nie można oznaczać

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 6897 / 1239 / 2

Nie działa mentionowanie.
Spróbujcie dac @ i zacząc pisać czyjs nick. Nie działa.

@surveilled
@unknown
  • 546 / 64 / 32

Tak. I nie wiem jak u innych, ale u mnie to nie działa od dłuższego czasu. Choć jak się zjebało, to się zjebało i kiedy u mnie od dawna nie działa, to u innych pewnie tak samo.

Pax narca: Meksyk o krok od legalizacji marihuany. Jak sytuacja wygląda w Europie?

Meksyk już niedługo może stać się trzecim krajem na świecie, w którym rekreacyjny użytek marihuany będzie legalny. Grupę tę uzupełniają kolejne amerykańskie stany, chociaż prawo federalne USA nadal tego zabrania. Europa skupia się na dekryminalizacji, czyli zmniejszaniu wymiaru kary za posiadanie substancji uznawanej za nielegalną. W Polsce nad pakietem ustaw w tej sprawie pracuje grupa parlamentarna.

Zeznania dziewczyny George'a Floyda. Oboje walczyli z uzależnieniem od opioidów

Zeznania Courteney Ross, partnerki George'a Floyda, dały obecnym na sali sądowej wgląd w ich wspólne uzależnienie od opioidów, poszukiwanie kolejnej dawki i próby walki o przezwyciężenie nałogu - relacjonuje "The Guardian".
  • 842 / 7 / 115

Jest nowa wersja przygotowywana, powinna pojawić się w ciągu 2 tygodni. Zostanie naprawione również mentions.
  • 327 / 48 / 0

pare dni temu przestala mi dzialac funkcja mention przez '@'. nie wyswietla sie lista, nie linkuje. czy ma tak byc, czy cos sie zepsulo? :korposzczur:
Ostatnio zmieniony 02 maja 2021 przez 4002, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 150 / 22 / 0

Witam. Od paru dni nie moge nikogo oznaczyć w poście. Da się to jakoś naprawić ? :D
  • 8106 / 893 / 0

Taki sam problem.
  • 293 / 106 / 0

Coś się zj***** jako widać. :D Do naprawienia zapewne.
Używajcie"mention" (z []) w międzyczasie, zdaje się działać.
  • 479 / 62 / 0

Wchodzicie w pełen edytor tekstu opcja mention i w środku wklejacie nick adresata. Proste.
Może tylko niewygodne.
  • 5440 / 328 / 10

01 maja 2021unknown pisze:
Jest nowa wersja przygotowywana, powinna pojawić się w ciągu 2 tygodni. Zostanie naprawione również mentions.
  • 842 / 7 / 115

Prace trwają, niestety są już opóźnienia, bo wyszły nieprzewidziane błędy. Ale posuwamy się do przodu.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata