2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 2731 / 219 / 0

ja polecam jednak bardziej 2C-B donosowo, jak miałem w pudrze i maluśkie kreseczki już klepały, to były piękne czasy. oralnie też jest kozak, jednak ten puder donosowo wspominam najlepiej
co do tego czy poklepie to imo tak i bez tej przerwy, korzystaj z majówki :D
  • 20 / / 0

Czy 2cb w pudrze idzie z czymś rozpuścić i wypic? Jakoś przeraża mnie wizja wciągania czegokolwiek :)

Łodzie podwodne do przemytu narkotyków made in Europe

W Europie coraz bardziej pożądanym staje się rozpoczęcie dyskusji nad przygotowaniem zróżnicowanych służb do walki z przemytnikami narkotyków wykorzystującymi jednostki morskie o dużym zanurzeniu i przez ten profil na wodzie będącymi trudniejszymi do wykrycia. Technologie postrzegane jako zarezerwowane dla karteli z obu Ameryk zostały bowiem wyłapane w Hiszpanii już w 2019 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że na Półwyspie Iberyjskim zarekwirowano pierwszą jednostkę tego typu wybudowaną w pełni już w Europie. Swoista "podwodna" wojna z narkotykami staje się czymś, co za chwilę może być problemem nie tylko dla Hiszpanów i Portugalczyków, ale też chociażby państw basenu Morza Śródziemnego.

Skarpetki nasączone narkotykami. Nietypową paczkę miał otrzymać skazany z Nysy

Nie ustaje pomysłowość tych, którzy w korespondencji i paczkach na teren więzienia próbują przemycić substancje odurzające. Przykłady takich działań odnotowali ostatnio funkcjonariusze w Zakładzie Karnym w Nysie.
  • 2137 / 559 / 5

Nic nie stoi na przeszkodzie. Możesz także pr zapodać.
  • 1 / / 0

w kielonie tez spoko, przynajmniej raz tak próbowałem z batmankiem
  • 20 / / 0

1. Jest gdzieś jakieś FAQ jak zapodać sobie z tyłu? Na 100% czytałem bodaj nawet w tym wątku ale od nowa wertować 150 stron... Bardziej się ku temu chyba skłaniam bo jakoś 40 min chęci na wymioty to nie jest to co lubię 😁
Jak rozcieńczyć, ile i w czym i ile tej strzykawki włożyć... Czy może tylko końcówkę..

2. Miał ktoś doświadczenie z nasa rocket pink? Na druglabs i podobnych nic nie znalazłem, a właśnie takie sobie kupiłem.
  • 2137 / 559 / 5

topic-t21563-1380.html#p3495809
To te. Miałem jakiś czas temu problem z zapodaniem w ten sposób właśnie tabsy 2C-B - zatkała się pompka. Polecam dobrze wymieszać i przed aplikacją solidnie wstrząsnąć.
  • 20 / / 0

Okej postaram zastosować się do rad. Strzykawki już kupione. Pytanie dodatkowe.... Czy to boli? Wciąganie na bank boli ale czy drugą stroną też? Pieczenie czy coś w tym stylu?
  • 2137 / 559 / 5

Nic. Srać się chce za to konkretnie.
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata