Fenylopiracetam - wątek ogólny

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 512 Strona 50 z 52
Rejestracja: 2017
  • 7047 / 1266 / 2

10 kwietnia 2021Dodelijke pisze:
Ja łączyłem fernylo z mj i nie widzę żeby mi coś zjebało ;p
A wiesz jakie efekty osiagnalbys na fenylop bez mj ?
Rejestracja: 2021
  • 3 / / 0

Jakie schemat brania fenylopiracetamu uważacie za najbardziej odpowiedni?

Chciałbym zacząć przygodę z racetamami, fenylopiracetam wydaje się najbardziej kuszący, ale ze względu ryzyko wyrobienia tolerki, wolałbym nie stosować go codziennie. Zastanawiam się jaki racetam wybrać do codziwnego, który dobrze skomponuje się z fenylopiracetamem który planuje brać 2-3 x w tygodniu w dawce 1x100mg. Czy oxiracetam w dni bez fenylopiracetamemu to dobry wybór? Może inny racetam sprawdzi się lepiej w tej roli?

Co sądzicie na ten temat i jakie są Wasze doświadczenia?

Druga sprawa to łączenie fenylopiracetamemu lub wspomnianego stacku z prl-8-53. Testował to ktoś? Chciałbym brać prl w dni w których biorę fenylopiracetamemu i wykorzystywać to do pochłaniania wiedzy. Czy ten mix będzie efektywny w takim celu?

Zbudować lepszy statek do podróży wewnętrznej: Pytania o DMT

Andrew R. Gallimore jest neurobiologiem, chemikiem i farmakologiem zainteresowanym relacją pomiędzy substancjami psychodelicznymi, mózgiem, świadomością i strukturą rzeczywistości. Poniżej prezentujemy jego wywiad dla portalu Reset.me na temat roli DMT w procesie neurogenezy, neuroprotekcji i neuroewolucji.

Wyrok w zawieszeniu zamiast więzienia. "Dzięki medycznej marihuanie leczę bezsenność"

Bartosz Łaniecki, który miał leczyć bezsenność medyczną marihuaną, nie pójdzie do więzienia za posiadanie narkotyków. Najpierw Sąd Rejonowy w Gnieźnie skazał go na 2 lata i 8 miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie 288 gramów suszu marihuany i 19 gramów amfetaminy. Wyroku tego nie podtrzymał sąd drugiej instancji, który wymierzył mężczyźnie karę roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata.
Rejestracja: 2019
  • 89 / 21 / 0

27 kwietnia 2021BacopaPL pisze:
Jakie schemat brania fenylopiracetamu uważacie za najbardziej odpowiedni?
Przerywany. Pracuje 2/2 po 12 h w szpitalu i rewelacyjnie się sprawdza. Najlepiej nie miksować. Chociaż gdy brakuje mi speeda i zaczynam przysypiać pod koniec zmiany to zarzucam kofeinę albo teakrynę
w proszku. Musisz wyczuć klimat bo zbytnia stymulacja u mnie np powoduje wymioty. Głównie przez to że mam syf w płucach po rzuceniu jarania. Gdy zaczyna wjeżdżać fenylo czuje ile sobie brudu narobiłem jarając szlugi i mj przez ostatnie 5 lat. W każdym razie kombinuj i pamiętaj że mniej znaczy więcej. 😉
Pozdro
Rejestracja: 2015
  • 242 / 22 / 0

10 kwietnia 2021Stteetart pisze:
10 kwietnia 2021Dodelijke pisze:
Ja łączyłem fernylo z mj i nie widzę żeby mi coś zjebało ;p
A wiesz jakie efekty osiagnalbys na fenylop bez mj ?
Nie wiem, ale nie mam zamiaru sobie odbierać przyjemności z życia, tak samo jak nie chce stać sie Einsteinem.

Ja fenylo biorę przed treningami siłowymi razem z agmatyną, pompa i motywacja jest mega/
Rejestracja: 2021
  • 2 / / 0

Orientujecie się jak jest z legalnością fenylka teraz? Pisałem do Swissherbal, gdzie "chwilowo" nie ma tego, ale odpowiedzieli mi, że to jest teraz substancja psychotropowa i zakazana tym samym. Tymczasem na ekstraktach, dawne allchemy, normalnie jest. Na liście substancji zakazanych nie znajduje...
Chce sobie poprawić koncentrację w pracy, ale nie chcę mieć przez to problemów ewentualnie. Co myślicie
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 311 / 50 / 0

Myśle, że coś im się pomyliło. Chyba, ze na prawdę zaczęto stosować ban na wszystko w czym można upatrzyć szkielet fenyloetyloaminy, to i fenibut powinien zniknąć, i PEA... Niedobrze, bo właśnie przymierzam się do zamówienia i testów.
Rejestracja: 2021
  • 6 / 1 / 0

Na początek - cześć! Bo to mój pierwszy raz tutaj. Stosuje fenylopiracetam od jakiegoś czasu w dawkach 80-150mg/dzień. Dorzuciłem po 2 dniach Cdp choline bo łeb bolał po południu. Najlepszy efekt jednak udało mi się uzyskać łącząc go z DMAE. Działa to świetnie na mnie w przeciwieństwie do nooteptu. Mam tylko jedno ale czasami po południu czuję mega zjazd - wystarczy wtedy mała kawa lub 15 min drzemki i moc znowu wraca. Zauważyliście też takie coś u siebie?
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 311 / 50 / 0

Fenylopiracetam zdaje się zniknął dosłownie wszędzie.
Rejestracja: 2021
  • 6 / 1 / 0

Czy orientujecie się czy zatrzymują paczki z feno z zagranicy?
Rejestracja: 2021
  • 2 / / 0

@CzeskieZniwa

To jest jak loteria, raz zatrzymają, 2 razy puszczą. Bardziej interesujące jest wg mnie czy w razie czego coś grozi za sprowadzenie phenotropilu, zakładając że zamawia się go na własny adres? Czy najwyżej paczka trafia do spalarni? :zły:

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
Posty: 512 Strona 50 z 52
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości