Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 703 • Strona 69 z 71
  • 2048 / 436 / 0
Awatar użytkownika
ImaneAnys
Kompetentny
Kompetentny

Ten oryginalny Red Bull tajski jest niesamowicie słodki, ogólnie wszystkie takie napoje tam są dużo słodsze niż w Polsce. Z tego co pamiętam, Red Bull ma też chyba więcej kofeiny, sprzedają go w w buteleczkach bodajże 155 ml, wszystkie rozmiary napojów tam są zresztą w jakiś takich dziwnych ilościach. Brak gazu nie przeszkadza, schłodzony smakuje w porządku i szybko wchodzi. Szkoda w sumie, że w Polsce są nie do dostania takie Red Bullowe shoty. Aha no i oczywiście RB w Tajlandii jest bardzo tani, więc opłaca się go tam pić. W Polsce cena Red Bulla to przegięcie, nic więcej niż inny energetyk nie oferuje, chyba że ktoś bardzo lubi któryś z jego smaków.
Show me don't tell me
  • 246 / 20 / 0
Awatar użytkownika

Pamiętam, że w Polsce kiedyś były takie małe redbulle w szklanych buteleczkach. Można było je spotkać na każdej stacji benzynowej. Jakieś 7 lat temu wycofali ten produkt, tak samo jak dużego redbulla w szkle.
29 kwietnia 2021Klamm pisze:
[h] = krypto organizacja policyjna.
  • 4 / 1 / 0

Zawsze jak mam ciężko wstać z łóżka do pracy np. to mam kofeinę w proszku w tabakierce. Wtedy po nią sięgam, sypię na dłoń i wciągam i momentalnie podnoszę się z łóżka, robię wszystko co należy i jadę do pracy. Także w pracy zdarzy mi się czasem użyć jak jest zapierdol żeby dodać sobie trochę energii. Bardzo potrzebna rzecz
  • 133 / 6 / 0
Awatar użytkownika

Mam pytanie, może wydać się trochę dziwne. Powiem tak: wypiłem 3 mocne kawy, teraz odczuwam taki nieprzyjemny niepokój, jakby lęk. Czy neuroleptyk (konkretnie Tisercin) zniesie ten stan?

Z tego co wiem Tisercin blokuje dopamine I noradrenalinę więc chyba powinno pomóc? Chociaż mogę się mylić :(
  • 8108 / 896 / 0
Awatar użytkownika

@klemcio97
ładuj ten neuroleptyk, zamuli Ciebie do spania.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 133 / 6 / 0
Awatar użytkownika

16 kwietnia 2021UJebany pisze:
@klemcio97
ładuj ten neuroleptyk, zamuli Ciebie do spania.
Dzięki ci za pomoc, zawsze można na ciebie liczyć w każdym wątku ;)
  • 123 / 6 / 0

Ile może być kofeiny w kawie rozpuszczalnej Cafe d'Or Gold jeśli robię ją z 7 łyżeczek? %-D
  • 209 / 30 / 0
Awatar użytkownika

@SzukamPracy dwie łyżeczki kawy rozpuszczalnej zawierają około 60 mg kofeiny, więc siedem to będzie ~ 210 mg. Prawie jak poczwórne espresso. %-D
People have been taking drugs for thousands of years; it is a universal right of all cultures, because we can't stand reality in too many doses sober.

ratn3hap@protonmail.com ---> lubię miłe wiadomości c:
  • 1068 / 391 / 0
Awatar użytkownika

Czy kofeina na was dobrze działa, w czym wam konkretnie pomaga ? dla mnie to okropna substancja, unikam jak ognia.
Uwaga! Użytkownik igla83 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 723 / 97 / 0
Awatar użytkownika
Klamm
NeuroGroove
NeuroGroove

Działa dobrze. Pomaga się rozbudzić. Rano szybki prysznic, szybka kawa, fajek - godzina poranna, a ja jakbym na nogach był od kilku godzin. A kiedy jej nie wypiję, to potrafię z 2h się rozbudzać, a czasem i dłużej być przymulonym.

Czemu dla Ciebie taka okropna?
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
ODPOWIEDZ
Posty: 703 • Strona 69 z 71
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.