Kannabinoidy, które nie pasują do żadnej z powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 99 • Strona 10 z 10
  • 1428 / 73 / 0
Czy wszystkie związki z serii URB mają znikome działanie?
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2012 przez hess, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 5770 / 383 / 10
Wypróbowałem już trochę tej substancji - ciekawy materiał, na pewno uspokaja. Wróciłem nabuzowany do domu, rzuciłem podjęzykowo ~10mg. Siadłem do gitary, zacząłem ćwiczyć Master of Puppets. Po godzinie czułem się znacznie luźniej - mniej więcej, jak Over the Hills and Far Away. Coś w tym jest. Gdy dodałem do 15mg tego do 300mg kodeiny, podbiła się antydepresja. Działanie tego środka nie jest "znikome", a w pełni słowa znaczeniu "subtelne". Na tyle subtelne, że to mogło być placebo. Acz, nie wydaje mi się.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • 2451 / 78 / 0
To podziałało na Ciebie ? a ja już zacząłem wierzyć w to że ten sort jest jakiś zjebany i nieaktywny bo na prawie nikogo nie działał :-) spróbuje z większą ilością (50mg) może wtedy zadziała :blush:
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 7 / / 0
witam!
macie jakies aktualne informacje na temat tej substancji? dalej to zażywacie czy daliście sobie spokój? jakies dolegliwości zauważywaliscie? na zagranicznych forach są wzmianki o dolegliwościach z wątrobą po stosowaniu tej substancji, ale jest tam tez mowa o prawdopodobnym zanieczyszczeniu próbki, więc sam nie wiem czy jest ryzyko stosowania tego. [cut]

Zakaz dyskusji o źródłach. - surveilled
  • 78 / 2 / 0
Na pewno środek działa. Zaobserwowałem(po 30mg) polepszony nastrój, rozluźnienie, ogólny chill. Ale bardzo subtelnie, bo dopiero retrospekcja uświadomiła mi ,że to wpływ UBR. Powiedziałbym ,że subiektywnie daje te lepsze efekty trawy bez efektu upalenia, tak ,że ciężko określić czy jest się pod wpływem substancji. Na krótką metę na pewno działa antydepresyjnie, ciekawe jak ze stosowaniem długofalowym, skutkami ubocznymi, wyższymi dawkami %-D itp.
  • 142 / 33 / 0
Substancja została zgłoszona do Ministerstwa Zdrowia przez Instytut Ekspertyz Sądowych w Krakowie. Uważam, że bezzasadnie.

W przyszłości możemy spodziewać się leków z grupy "FAAH inhibitors".

Dalsze postępy badań

Infinity Pharmaceuticals IPI-940
October of 2010 the trial was complete. A total of 48 healthy subjects were enrolled. Administration of IPI-940 resulted in marked FAAH inhibition and increased anandamide levels. In addition, IPI-940 was well tolerated, with no observed dose-limiting toxicities or clinically significant changes in clinical laboratory values, vital signs or electrocardiogram parameters.

Infinity is developing IPI-940 under its strategic alliance with Purdue Pharmaceutical Products L.P. and Mundipharma International Corporation Limited. In October of 2010 Purdue Pharmaceutical and its independent associated company, Mundipharma International Corporation exercised their right to assume worldwide development and commercialization activities for IPI-940. Under the terms of the alliance Purdue and Mundipharma are responsible for fully funding the FAAH program and Infiniti is entitled to worldwide royalties of up to 20% on any successfully-developed products. In July of 2012 the alliance was restructured and Infinity regained worldwide development rights to the drug, while granting both partners royalty entitlements.


Vernalis V158866
Results were reported in September of 2011. Both single dose and repeated administration for 7 days across a wide range of doses were found to be well tolerated with no safety concerns identified. The highest dose tested was 500 mg once daily for 7 days. The pharmacokinetics showed good exposures that increased in an approximately linear fashion with oral dosing. There were clear changes in the pharmacodynamic markersat all doses studied, including the lowest single dose (5 mg).
  • 865 / 258 / 0
Napaliłem się trochę po opisach i cholera za grube tysiące złotych to tylko można kupić. Co się stało, że aż tak podrożało, od czasu założenia tematu? Nie licząc inflacji
  • 138 / 16 / 0
A istnieje coś podobnego do tego URB567? Przypadkiem się o nim dowiedziałem i z opisów wygląda mi to na semi-kanna udające semi-benzo. Nigdzie tego nie znalazłem do kupienia, a szkoda bo chętnie bym spróbował tego. Istnieje obecnie jakaś podobna substancja na rynku?
  • 914 / 199 / 1
Temat dotyczy URB597.
Podobne zastosowanie ma kannabidiol.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
ODPOWIEDZ
Posty: 99 • Strona 10 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.